• Mal byť doručený 21.1 potrebovala som ich ako darček je 29 1 a darček nemám som veľmi sklamaná mohla som si vybrať z inej stránky uprednostnila som od vás a sklamali ste sľúbili ste rychle dodanie a potom mi prišiel email ze nie sú škoda je mi to ľúto

ĎAKUJEME.

Tovar ktorý ste si objednali v čase zadania objednávky mal verejne deklarovaný čas doručenia 4.2.2021.
    Vaša objednávka je stále aktívna a o termínoch plnenia sme Vás dodatočne informovali v dvoch emailovych správach po prijatí objednávky

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať o preposlanie komunikácie kde Vám bolo 'sľubené' rýchle dodanie v termíne , ktorý tu uvádzate, a to z dôvodu, že v súvislosti s Vašou objednávkou takto prezentovaná komunikácia z našej strany nikdy neprebehla. Ďakujeme

• som sklamaná ,že ste mi doteraz nedoručili tovar.

ĎAKUJEME.

Vaša objednávka je stále aktívna a o termíne odoslania sme Vás aj dodatočne po prijatí objednávky upozornili. Z vašej strany ste nás žiadnym iným ako tu prezentovaným spôsobom neinformovali o tom, že máte o plnení objednávky inú predstavu.

• Kvaita tovaru je strasna

ĎAKUJEME.

Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje, môžete ho vrátiť. Informácie k tejto možnosti nájdete v každej emailovej správe, ktorú ste od nás obdržali ,, informácie pre spotrebiteľa,,.
    Ľutujeme ale túto možnosť ste nevyužili a ani ste nás nijak inak nekontaktovali s Vašim tu prezentovaným zistením.

Tovar je na použitie nespôsobilý, reklama je klamlivá.

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie .
    Nie sme zadávateľom žiadnej reklamy k produktu, ktorý ste si zakúpil.
    Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje, môžete ho vrátiť. Informácie k tejto možnosti ste obdržali v každej emailovej správe, ktorú ste od nás obdržali ,, informácie pre spotrebiteľa,,.

• dlha dodacia lehota

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie. Prosíme skontrolujte kde ste posielali túto recenziu. Vami objednaný tovar 16.12.2020 napoludnie Vám bol odoslaný v ten istý deň a doručený kuriérom 18.12.2020 o 11:47h . Ďakujeme

Team hypernakup.com

Lopta mi prišla deravá a som sklamaná
    Lupa je fajn

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie . Mrzí nás , že sa k Vám dostal nefunkčný tovar . Z našej strany však nie je možné odkontrolovať funkčnosť každej odoslanej položky. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že pokiaľ je Vami zakúpený tovar nefunkčný môžete ho jednoduchým on-line spôsobom bez ďalších finančných výdajov reklamovať . ( Dôležité informácie pre spotrebiteľov - reklamácia, vrátenie tovaru, obchodné podmienky , kontakty - sa nachádzajú v každej emailovej správe odoslanej zo systému e-shopu )
    Nakoľko ste tak neurobili a taktiež žiadnym spôsobom ste nás k danému problému nekontaktovali , Váš problém so zakúpeným tovarom sme nemali možnosť riešiť.

Team hypernakup.com

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nie je napísaná výkon batérie
    • má len 700mah, nevydrží ani 10 minút prevádzky

• Rýchle doručenie tovaru

Na reklamáciu nereagujú ani po skoro 2 týždňoch... Ide len o banalitu ale aspoň prepáčte mohlo byť....

• Vybavenie objednávky, komunikácia s obchodom ako aj rýchlosť dodania tovaru je v poriadku, som spokojná. Ale s výrobkom-mechanickou metlou Swivel Sweeper G6 som maximálne NESPOKOJNÁ,ľutujem, že som si ju zakúpila, škoda peňazí. Batéria nevydrží ani jedno pozametanie domu, po 10tich minútach zametania podlahy je nutné ju dobíjať, na koberci sa vypne absolútne, rúčka je úplne labilná, výrobok nespĺňa vôbec úlohu, pre ktorú som si ho zakúpila, musím zháňať niečo iné. Nikdy viac.

• Tovar prišiel rozpáraný a o niekoľko veľkosti menší, aj keď našitá veľkosť sedela.

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie a zároveň Vás si Vás dovoľujeme upozorniť , že v tomto prípade postačuje podať on-line reklamáciu / odkaz pre jej podanie, nájdete v každej emailovej správe , ktorú ste obdržali z našeho e-shopu / a o jej vybavenie sa, pokiaľ je oprávnená - bezodplatne postaráme .

Team hypernakup.com

• Tovar mi došiel v dezolátnom stave, veľmi zlom stave, vôbec neopracovany som sklamaná, neodporúčam cez nich objednavat
    • Ešte aj krabica bola poškodená, veľmi slabo za lepená s páskou akože hrôza

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

ďakujeme za Vašu recenziu. Tovar prišiel v dezolátnom stave z dôvodu poškodenia obalu aj výrobku pri preprave kuriérskou spol. , čo bolo potvrdené aj nezávislou oprávnenou posudkovou spoločnosťou. V rámci uverejnených obchodných podmienok , ktoré ste akceprovali pri potvrdení objednávky sú jasne a zvýraznene uvedené inštrukcie pri preberaní zásielok označených ako krehké . Nič z toho ste nezobrali na vedomie a zásielku aj viditeľne poškodenú ste prevzali a prevzatie bez výhrad potvrdili kuriérovi. Určite nie je v našom záujme odosielať poškodený tovar a zle zabalený. Pre vzájomnú spokojnosť v obchodnom vzťahu si musia plniť svoje povinnosti obe zúčastnené strany.

• Bandáž nočná HALLUX VALGUS-PROFOOT je katastrofa

Vážený zákazník,

ĎAKUJEME Vám za Vašu recenziu . Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje využite 14-dňovú lehotu pre vrátnie tovaru. Pri tovaroch tohoto typu nemusí vždy ergonomicky sadnúť na chodidlo , pokiaľ je deformácia atypická alebo sú pridružené opuchy a pod..

Team hypernakup.com

• Nebolo zial uvedene, ze tovar je z Ciny.

Vážený zákazník,

ĎAKUJEME Vám za Vašu recenziu . Vami zakúpený tovar je plne funkčný , kvalitného prevedenia a dostupnej ceny. Väčšina produkcie drobnej elektroniky je vyrobená v číne. V e-shope sú označované krajnou pôvodu hlavne výrobky , ktoré v Číne nie su vyrobené. Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje využite 14-dňovú lehotu pre vrátnie tovaru.

Team hypernakup.com

Nefunkcnost vyrobku..banky sa nedaju pouzit na bankovanie..podtlak sa neda zrealizovat !

• Zasobnik organizer bol polamany

• niesom spokojny z tovarom...prezentovany bol inak ako v skutočnosti je....Ventilator nema dostatočne silne otačky

Bolo mi dodané iné prevedenie magnetickej lišty ako bolo objednané!

Kuriér Geis v stanovený termín neprišiel. Iný dopravcovia aspoň oznámia zmenu termínu

Tovar nezodpovedá prehnanej cene, je to nekvalitné za toto by som nedala viac ako 15eur ak by som videla ako to vyzerá naživo. Police z rúrok mäkkého kovu a sufliky papierové. Dieťa to zničí hneď, je to male a nedostatočný popis co sa týka konštrukcie. Nekupujte