dalo mi do kosika potom sa nedalo zaplatit a ked som chcel znovu dat do kosika už to neslo.

26. 01. 2024 som si objednala set-3 dózy na potraviny so silikónovým tesnením. Balík som od kuriéra prevzala 30. 01. 2024 v nepoškodenom stave. Keď som ho však rozbalila, videla som, že najväčšia dóza bola rozbitá, prostredná prasknutá a najmenšia bola tiež poškodená. V tom momente som zavolala kuriérovi, aby sa vrátil a napísal záznam. On ma však odmietol. Hneď som poslala 2 reklamácie na adresu Hypernakup.com. V druhej reklamácii som v prílohe poslala aj odfotené dózy a žiadala som o ich výmenu. Dodnes som odpoveď neobdržala. Nikto sa neunúval ani reagovať.
    Číslo objednávky: 22419826
    Dátum zaslania objednávky: 26. 01. 2024
    Prevzatie tovaru: 30. 01. 2024

Obdržali sme tovar- sedačku do kuchyne . Po umiestnení na miesto sme zistili, že nožičky jej váhu neunesú a nedostatočne privarený spoj nevydržal. Takže sme museli osloviť zvárača, ktorý to dal do poriadku. Výrobca by sa mal zamyslieť nad kvalitou.

• Cenim si rychle vybavenie, informovanie o kazdom kroku, vlastneho kuriera

Vak mi prisiel poskodeny, deravy a spinavy. Okamzite som pisala reklamaciu s fotkami. Kedze mi prisli dve obrovska krabice ( v jednej obal vaku a v druhej polystyrenove gulicky), pisala som ze poprosim rychle vybavenie ak sa da, pretoze nemam krabice kde skladovat cez vikend. Byvame v 1izbaku. Odpoved bola ze poziadavku posunuli vyrobcovi a mam s nim dalej komunikovat. Prosim?! Budem komunikovat s tym, u koho som kupila vak. Obchod komunikuje s dodavatelom. No uz ma chceli hodit druhemu. O odvoz,vratku penazi sa postarali ok, ale doteraz sa mi nikto neospravedlnil, ja som musela zbytocne prenasat obrovske krabice, znova ich prelepovat kedze ich slabo oblepili a otvorili sa, byt doma v den kuriera. Otras, zadna omluva, takto sa seriozny slusny predajca nechova. Nikdy viac! A nabuduce apson skontrolujte co posielate dalej, krabice boli olepene dodavatelom, vasa hanba.

Obchod je ok,ale dodavatelia tovaru šmejdi,tovar nízkej kvality.Mali by si overiť dodávateľa.

Chrániče som mala 2 krát na nohe a doslova sa rozpadli, od zlosti som ich vyhodila, zbytočne výhodné peniaze

Tovar objednany 25.4. Stale nedoruceny, tovar bol na sklade, tak nevidim dovod nedorucenia

Dlhá dodacia lehota

Vážený zákazník,
    vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie. Mrzí nás vzniknutá situácia. O dodacej lehote sme Vás informovali cez email dodatočne z dôvodu výpadku tovarovej položky . Žiadnu reakciu od Vás sme neobdržali okrem tejto recenzie a následného storna objednávky :(

nekvalitny tovar z ciny

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie . Pokiaľ Vám tovar nevyhovuje máte možnosť ho vrátiť ( info v každej emailovej správe z e-shopu ) . Do dnes ste nás však nijakým spôsobom nekontaktovali k Vášmu problému s tovarom. K Vami zakúpenému tovaru máme skôr opačné ohlasy od zákazníkov.

Vaša spokojnosť je našim cieľom

Tovar je poskodeny .. Má dieru

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

pokiaľ je tovar vadný treba ho reklamovať.
    Napriek tomu , že všetky potrebné informácie k reklamovaniu tovaru máte k dispozícii v každej emailovej správe zo systému eshopu, ste reklamáciu do dnes nepodali . Nekontaktovali ste nás v predmetnej veci ani telefonicky ani písomne. Reklamáciu bez Vašej súčinnosti bohužiaľ nevieme riešiť.

• Rýchle vybavenie
    • Kúpila som dve peňaženky a jedna bola špinavá na boku

• Tovar mi prišiel poškodený-teleso lampy-nemá to vplyv na funkčnosť a zo známkami predchádzajúceho používania, UV žiarivka ma evidentne už niečo za sebou, je na oboch koncoch stmavnutá.

• Slabé magenty, vobec nedržia a nespájajú sa, sieťka je krivá a ani sa nezatvára, lepky s ktorými sa lepí na dvere nedržia,

• Škoda, že predávate v krabici (vyzerá ako originálna) obyčajný šmejd a nie Magnetické pásy Dr.Levina .
    • Všetko je krivo pozošívané, suchý zips nelícuje a nite trčia na všetky strany.
    • Neposielam ich späť len preto, lebo sa mi nechce míňať ďalšie peniaze za poštovné.

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie .

Je nám ľúto ak sa k Vám dostal vadný tovar.

Pokiaľ je s tovarom problém treba ho reklamovať. Informácie k reklamácii sú dostupné v každej emailovej správe obdržanej zo systému e shopu. Pri reklamovaní tovaru a uznaní reklamácie , Vám nevznikajú žiadne finančné náklady na poštovné pokiaľ zvolíte zabezpečenie prepravy tovaru k reklamácii dodávateľom.

Ľutujeme , že ste túto možnosť nevyužili a ani nijakým iným spôsobom ste nás nekontaktovali ( okrem tejto recenzie ) pre vyriešenie zisteného nedostatku obdržaného tovaru :(

Mám produkt Sony a Sonax. Sonax som kupovala teraz- oproti tomu Sony nerobí nič len vydáva zvuky a strašne smrdí keď je zapnutý.

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie.

Ľutujeme ale z našej strany pri Vami zakúpenom produkte neevidujeme, žiadnu podobnú skúsenosť . Produkt predávame viac ako 5 rokov a je bezproblémový .

Taktiež si Vás dovoľujeme upozorniť, že z Vašej strany neevidujeme žiadnu podanú reklamáciu, ktorou by ste poskytli aj priestor pre výrobcu k Vášmu tvrdeniu.

• Oproti konkurencii ponúkali možnosť vyzdvihnúť si tovar na pobočke Zásielkovne. To bol jediný dôvod prečo som využil ich služby. Táto možnosť sa však netýkala väčších zásielok, čo nebolo dopredu jasné. Tovar bol presmerovaný na poštu, ktorá navyše nebola nejbližšia k pôvodnému miestu dodania.

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie.

Max. rozmery zásielky na zásielkovňu sú jasne uvedené pred odoslaním objednávky vo formulári objednávky , poštu kde zásielka bola odoslaná ste odsúhlasili v emailovej komunikácii.

Z našej strany Vám boli deklarované zmeny odoslané s vysvetlením na schválenie s možnosťou storna objednávky pokiaľ Vám táto zmena nevyhovuje.

Z Vašej strany sme obdržali akceptáciu zmien bez pripomienky k miestu dodania ( pošta ).

Nie je nám jasné čo viac sme pre Vás mohli urobiť.

• tovar slabej kvality, obchod nereagoval na reklamaciu emailom

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie. ĎAKUJEME.

Dobrý deň, preverili sme Vašu poznámku . Ospravedlňujeme sa email sa našiel v spame , preto nebolo naň odpovedané . Reklamovať tovar , ktorý bol pravdepodobne z výroby vadný ( podľa Vášho popisu ) ste mali počas celej doby možnosť prostredníctvom reklamačného protokolu, ktorý nájdete v každej emailovej správe v sekcii informácie pre spotrebiteľa. Taktiež ste mohli využiť telefón pokiaľ Vám nikto neodpovedal. Emailovú reklamáciu už majú na reklamačnom a budú ju dnes riešiť.

• Návod na požitie v cudzom jazyku, žiadne vysvetlenie

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie.

Preverili sme Vami uvedený dôvod nespokojnosti . K Vami zakúpenému produktu je návod na obsluhu prikladaný v SK jazyku , pokiaľ sa návod v balení nenachádzal stačilo nás kontaktovať a návod by sme Vám poslali na email alebo poštou. Okrem toho celý návod na použite je zverejnený v popise produktu na hypernakup.com , ktorý sa Vám zobrazil pred vložením produktu do košíka. ( Vo zverejnenom popise produktu je taktiež uvedené , že produkt je pre zaškolených užívateľov. Nakoľko sa k užívaniu vzťahuje množstvo odbornej literatúry , toto návod k použitiu neobsahuje vzhľadom na rozsah a zložitosť problematiky. )

Pokiaľ ste tieto skutočnosti prehliadli , môžete tovar vrátiť a cena tovaru Vám bude vrátená . Informáciu k tomuto kroku nájdete v každej emailovej správe , ktorú ste od nás obdržali v sekcii " Dôležité informácie pre spotrebiteľa ".

• Velmi dlha cakacia doba

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie . ĎAKUJEME.

Vybavenie Vašej objednávky sme preverili . Zistili sme nasledovné : O dodacej lehote tovaru ste boli vopred informovaná pri objednávke na karte tovaru pred vložením tovaru do košíka " DOSTUPNOSŤ" , následne doplňujúcou emailovou správou v nasledujúci deň po prijatí objednávky. Pred expedovaním sms a emailovou správou . Ľutujeme : ( ale žiadnym spôsobom ste nás nekontaktovali, že Vám uvedené plnenie prekáža. Tovar Vám bol dodaný 2 dni skôr ako bolo pri objednávke pri tovare "DOSTUPNOSŤ" deklarované.

• Mal byť doručený 21.1 potrebovala som ich ako darček je 29 1 a darček nemám som veľmi sklamaná mohla som si vybrať z inej stránky uprednostnila som od vás a sklamali ste sľúbili ste rychle dodanie a potom mi prišiel email ze nie sú škoda je mi to ľúto

Vážený zákazník,

vážime si že ste si našli čas na odoslanie recenzie .
    ĎAKUJEME.

Tovar ktorý ste si objednali v čase zadania objednávky mal verejne deklarovaný čas doručenia 4.2.2021.
    Vaša objednávka je stále aktívna a o termínoch plnenia sme Vás dodatočne informovali v dvoch emailovych správach po prijatí objednávky

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať o preposlanie komunikácie kde Vám bolo 'sľubené' rýchle dodanie v termíne , ktorý tu uvádzate, a to z dôvodu, že v súvislosti s Vašou objednávkou takto prezentovaná komunikácia z našej strany nikdy neprebehla. Ďakujeme