• Chcel som vrátiť tovar, ale obchod neodpisuje na emaily a telefónne číslo nikto nedvíha.

Bohužiaľ som si prečítal recenzie až neskoro - výstraha pre ostatných: Nájdite tovar radšej v inom serióznom shope.

Obchod nekomunikuje

• Mesiac čakam na dodanie a žiadna informácia ani na moju výzvu o stave objednávky. Som sklamana, mal to byť darček.

Nekomunikuje absolútne. Som maximálne nespokojný.

• Obchod nekomunikuje

• Uvedený tovar som neobdžal

• za tovar som zaplatil dopredu, ani po dvoch týždňoch neposlali, dovolať sa nedá, na mail neodpovedajú.
  • Zaplatil som za objednaný tovar vopred ako to obchodník požadoval. Ani do 26.5.2021 mi nedoručili nič ani peniaze nevrátili.

Ánj po 6 dňoch žiadny mail,správa proste nič . Iba mám hodnotiť . Tak hodnotím

• Žiadny kontakt s obchodom a žiadne vysvetlenie objednávky.

• Eshop so mnou nekomunikuje
    • Tovar mi nebol doruceny

20.2. som si objednal platňu. Do dnešného dňa mi nebola doručená, ani ma neinformovali o tom, kde sa objednávka nachádza prípadne čo sa s ňou deje. Neodpovedali na viacero emailov.

Objednavku zrušil obchod. Zatiaľ nevrátili peniaze.

Telefóne číslo na internete nefunguje.
    Komunikacia s obchodom je na bode mrazu.

• Tovar som zaplatila. Podľa oznámenia mi mal byt doručený 12.4.2021.
    Nikto mi neoznámil prečo zásielka mešká ??

• Od objednávky žiadna odozva. Ani po mojich dvoch pokusoch o kontakt. Navyše telefonicky kontakt ani nie je k dispozícii čiže ostava len kontaktný formulár na ktorý nikto neodpisuje.

Žiadajú len platbu kartou. Nedá sa dobierkou,hoci to deklaruju

Objednávku som vytvorila 24.1.2021 a do dnešného dňa mi objednávka doručená nebola a na email o zrušení objednávky nereagujú.. Takže nemám platne ani peniaze. Tento internetový obchod neodporúčam.

• Tovar meska a nebola som informovana preco.

• telefonáty nezdvíhajú
    • na maily neodpisujú
    • tovar nebol doručený
    • ťažkosti s vrátením peňazí

rada kupujúcim: vybrať si iný obchod

• Formulár nestačí toho sa z vašej strany nikto nevšimne
    • Oveľa lepšie by bolo udať váš E -mail aby bolo možne zaslať bankové potvrdenie o úhrade.
    • Uznajte 6 x som zaslal že fa. je uhradená prečo sa toho nikto nevšimnúl

Dobrý deň Vážený .Divím sa, že mate odvahu mi napísať a zaslať zhodnotenie dôveru Obchodu . Už 6 krát som vám vo vašom formulári dal info. že tovar som uhradil 14,97 € ešte ten deň tuším 08,03,2021 Kedy vznikla objednávka. A stále mi píšete. Objednávka čáka na úhradu na zaplatenie. Pýtam sa koľko ráz treba tovar uhradiť aby ste boli spokojný. A vôbec číta tie formuláre niekto. Tovar bol uhradený cestou IBANU
    SK. 1911000000002928892658 VS. 2021000527