• Žiadna komunikácia.

Objednávku som vyplatila 6.9., cca 16.9. mal prísť tovar. Nemám žiadne info, ani po tom, čo som 2x písala cez ich kontaktný formulár. Mohli aspoň zo slušnosti odpovedať, čo sa deje. Toto sa mi ešte nestalo, napriek tomu, že cez internet nakupujem bežne a obchody nevyberám prvoplánovo.

• Pisu skladom a nedodaju nic uz cakam 2 mesiace

Absolútne nekorektný údaj o dostupnosti tovaru. Pri objednávke bol stav "na sklade". Po uhradení celej sumy sa stav zaktualizovaný "Čakáme na dodanie z ext". Predpokladaný dátum doručenia + 21 dní??!!

• Tovar mi doteraz nebol dodaný, sú to už takmer dva mesiace (mali mať všetko na sklade). S obchodom sa dá komunikovať len prostredníctvom kontaktného formuláru, na moju správu však nereagovali. Svoju objednávku som chcel zrušiť, pokúsil som sa o to prostredníctvom formuláru viac krát a nedostal som žiadnu odpoveď. Napísal som im aj klasický list, ktorý som poslal doporučene na ich adresu, opäť som nedostal nijakú odpoveď, nevrátili mi peniaze ani mi neposlali objednaný tovar (zaplatil som kartou vopred). Nech si každý urobí obrázok sám. Moja skúsenosť s týmto obchodom je žiaľ takáto. Je to moja prvá zlá skúsenosť s nákupom cez internet. Keďže so mnou nekomunikujú, neviem kde je problém.

• neodpovedá na emaily, ani na formulár, tovar nedorazil, bez spatnej odozvy
  • Tovar, ktorý stále nemám je zaplatený. Písala som už 3 krát a nie len že neprišiel môj zaplatený tovar, ale nikto sa neunúval na moje maily odpovedať. To sa mi za roky nakupovania on-line ešte nestalo.

vela vecí ,,skladom,, ktoré nieje možné zohnať a nevedia zohnať!!!...zavádzajúce informacie!!

• Nerozumiem tomu, načo sa píše hodnotenie na Heureka, keď ako som zistila, hudobny.sk sú dlhodobo nespoľahlivý e-shop a podviedli už veľa ľudí. Zaviedli ma práve tým, že mi príde link na hodnotenie na Heureke, čo som pavažovala za záruku spoľahlivosti e-shopu. Ani mi nenapadlo pozrieť si recenzie. Je to šikovný trik. Pýtam sa, je spotrebiteľ v dnešnej dobe odkázaný na čítanie recenzií skôr ako urobí nákup? To skutočne už nikto nič negarantuje? Na čo je Heuréka keď vedia o viac ako rok starých negatívnych recenziách, o tom že e-shop veselo berie peniaze a nedodava tovar, ze podvodný e-shop sa na stránke oháňa heurékou...a tento e-shop si funguje ďalej...veď keď prídem o peniaze, napíšem recenziu:-(

• Absolutne nekomunikuju mailom a pri objednavke, ktoru mam zaplatit na vydajnom mieste je mi stale vypisovane,ze ju mam zaplatit vopred:)Naozaj "vyborny" obchod.

• Tovar prišiel poškodený, mal to byt darček. Na vyzvy mailom firma nereagovala, telefón neodvíjajú. Zvažujem právny postup.

Firma nekomunikuje, neodporucam

Za mňa veľké sklamanie. Pri objednaní tovar bol na sklade,po zaplatení na stránke kde sledujete stav objednávky figuruje zrazu,,nedostupny'' Komunikácia obchodu žiadna a dovolať sa na ich číslo sa mi zatiaľ nepodarilo....na mail nezodpovedajú...

objednala som CD, cakala na potvrdenie objednavky. Nic nechodilo, obchod nereagoval ani na spravu na svojej stranke, ani na FB, ani na mail...tak som na vsetky tri adresy poslala zrusenie objednavky. okrem toho som z recenzii zistila, ze obchod je nedoverychodny. nastastie som neplatila vopred, takze som neprisla o peniaze.

Nereagujete na nail ani tlf.kontskt budem sa stazovat na SOI

• Tovar objednaný v decembri .Zaplatený. Nedoručený. Katastrofa.

Objednávka prišla po vianociach a to som objednávala 10.12. čiže času bolo dostatok (s garanciou doručenia do vianoc). Najhoršie je však, že jedno CD v balíku nebolo a spoločnosť nereaguje na telefonáty a ani na emaily.
    NEBJEDNÁVAJTE

• Tovar zaplatený predom mi za 21dní do teraz neposlali, neodpovedajú na mail, nedvíhajú telefón!

Zatiaľ mám na tento obchod veľmi negatívny názor, obzvlášť, ak sa od nich nedočkám ani tovaru, ani vrátenia peňazí!

Z 2 zaplatenych ks, bol doruceny 1 ks. Rozdiel v cene doteraz nebol vrateny. Obchod nekomunikuje ani cez kontaktny formular ani cez info linku.

• Dodaná bola len polovica tovaru a až po urgencii mi zaslali peniaze späť
    • Zaplatené som mala bezpečné balenie a zabalená lp platňa bola lev v obyčajnom kartone

• dodanie objednaného hudobného CD trvá nesmierne dlho
    • GLS ešte 10.12. 2021 poslala sms že ešte len čaká na odovzdanie zasieľky od odosielateľa, dneska je 14.12. a CD nikde ???
    • a ani sa nikto,okrem vašich reklamných mailoch,neozval ??

Napriek tmu, že od objednávky ubehlo už viac ako 10 dní a 4 dni od termínu kedy mi mala byť zásielka doručená do dnešného dňa sa tak nestalo. Na moju emailovú otázku som nedostal žiadnu reakciu, asi som nemal platiť hneď,