Hudobny.sk

Pridané: 15. marca 2017

• cenova dostupnost a mali vsetky 3diely na sklade

Anka

Pridané: 11. marca 2017

Takže objednávala som prvý krát. Páčil sa mi výber a celkovo cena a tak. No bohužiaľ, keď mi prišiel tovar, konkrétne 2 DVD (ktoré som kupovala ako darček), boli celé pomačkané a obaly boli kadejako poohýbané :/. Neviem či to bola chyba obchodu alebo kuriéra, ale aj tak by to nemalo byť, takže som bola sklamaná. Viem, mohla som reklamovať a tak, ale keďže to súrilo, tak som kúpila a vymenila obaly. Len toľko. Inak som bola s komunikáciou a dodacou lehotou spokojná. Dúfam, že keď si nabudúce objednám, tak to príde v pohode, inak si nájdem radšej iný obchod.

Fero

Pridané: 3. marca 2017

• Cena, komunikacia, ochota

Odporucam

Užívateľ bez avatara

Jožo

Pridané: 3. marca 2017

• pokračovanie hodnotenia, nakoľko sa nedá reagovať priamo na odpoveď predajcu
  • Arogancia predajcu
  • Neadekvátne "darčekové balenie"

Vážený pán manager,
podpísaný som ako Jožo, ale objednával som pre niekoho iného, tak je pochopiteľné, že dodacia adresa voči adrese mojej sa nemusí zhodovať, nie?
Ohľadom nedostupnosti na telefóne - dokážete si predstaviť, že človek je nedostupný z objektívnych príčin? Napríklad pri výkone práce je neprípustné, aby používal svoj telefón? Hneď, ako to bolo možné a k telefónu som sa dostal, som vám volal (približne po 7 hodinách od objednávky) - boli ste nedostupný Vy. Vo vašej odpovedi ste ale pozabudli spomenúť, že ste mi volali z čísla, ktoré ale nie je uvedené na stránke Vášho obchodu (to som si ukladal, aby som vedel, že mi odtiaľ bolo volané). Po tom, čo sme si volali a povedali ste mi všetko, o čom som písal v predchádzajúcom hodnotení som Vám povedal, že s týmto Vašim prístupom som ako zákazník nespokojný a tak vás aj budem hodnotiť. Ak by som bol zatrpknutý človek, dostali by ste 0% hodnotenie, ale snažil som sa objektívne zhodnotiť Pre a Proti.
Tentokrát si dovolím hodnotenie obchodu ešte znížiť a to z dôvodu, že venovanie na "darčekovom balení" bolo napísané perom priamo na obale (!). Už som venoval X iných vecí - spotrebných, elektroniky, kvetov a zakaždým, keď to bolo s venovaním, tak to malo adekvátnu úroveň.
Vložím sem odkaz, ako vyzerá venovanie od hudobny.sk, aby si aj iní prípadní kupujúci spravili názor na darčekové balenie s venovaním za 2,49:
A takto ho majú vyobrazené na stránke:

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (6)
  • Nie

PatrikD

Pridané: 1. marca 2017

• siroky vyber, je mozne zohnat aj to co sa prave inde neda
  • trochu slabina cakacia doba - hlavne ak sa caka na dodanie z externeho skladu

Užívateľ bez avatara

Jožo

Pridané: 1. marca 2017

• Prijateľné ceny
  • Široký výber (aj keď info o stave je skutočne len orientačné)
  • Rýchle dodanie
  • Nie všetky tituly sú dostupné, aj keď je uvedené, že "do 5 dní" a podobne
  • Nedostatočné informovanie zákazníka o zmenách objednávky

Objednával som 2 albumy v darčekovom balení, bol mi však odoslaný iba jeden. Po telefonáte, prečo je tomu tak mi bolo povedané, že nakoľko to bolo v darčekovom balení, predpokladali, že sa jedná o narodeninový darček, tak poslali iba jeden - ten, ktorý mali dostupný. O tejto zmene ma chceli informovať tel. ale bol som nedostupný - mail neposielali žiadny.
Paradoxné ale je, že mi prišli 4 maily o objednávke ale ďalší o nedostupnosti jedného albumu mi zaslať nevedeli. Po otázke, či si teda môžem vybrať iný album, ktorý majú skladom a či mi ho pošlú na vlastné náklady mi manager povedal, že nie a dopravu a balenie si musím zaplatiť znova, nakoľko je môj problém, že som bol nedostupný. Taktiež mi vysvetlil, že toto je sféra obchodu, na ktorej oni zarobia len pár centov a preto oni nemôžu a ani nepristupujú individuálne ku zákazníkom. Vyjadril sa tiež, že môžem napísať recenziu na ich obchod, ale ich prístup to nezmení. Je teda na zvážení každého, či nakupovať v tomto e-shope. Môžu byť dobrí, ale dajte si pozor a X krát si radšej overte, či to, čo chcete skutočne aj majú.

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (3)
  • Nie

Reakcia obchodu Hudobny.sk

Vážený p. Peter K. (v reakcii uvádzate vaše meno ako Jožo), pred pár minútami sme spolu hovorili, nakoľko som vás ako manager Hudobný.sk telefonicky kontaktoval.

Objednali ste si dňa 28.02.2017 o 9:50 dva CD tituly a darčekové balenie. Oba tituly mali orientačnú dostupnosť cca 3 dni. Pri spracovaní objednávky sme zistili, že jeden titul (Combichrist - No Redemption (Limited Edition)) je žiaľ nedostupný/vypredaný a nie je možné ho už objednať. Následne sme sa snažili s vami telefonicky spojiť, ale nebrali ste telefón. Nezavolali ste nám späť ani v priebehu niekoľkých hodín. Rovnako ste boli notifikovaný o zmene objednávky emailom.

Nakoľko išlo o darčekové balenie a zásielka bola určená ako darček, rozhodujúce bolo včasné odoslanie objednávky. Zásielka bolo odoslaná v deň vytvorenia objednávky tj. 28.02.2017 o 13:49, doručená bude kuriérom dnes 01.03.2017 viď sledovanie zásielky http://tt.geis.cz.... Dnes ráno 01.03.2017 ste nás kontaktovali a vyjadrili svoju nespokojnosť. Napriek tomu, že sme vám zrozumiteľne vysvetlili situáciu a vysvetlili vám, že sme sa vás snažili kontaktovať a zaslať zároveň zásielku čo najskôr (darček), na konci telefonátu ste nám oznámili, že si nájdeme negatívne hodnotenie.
Chceme sa poďakovať za nákup v našom ochode a mrzí nás, že sme nenaplnili vaše očakávania. S úctou, Hudobný.sk.

Zuza

Pridané: 28. februára 2017

• Nizke ceny, siroky vyber

Odporucam

Zuzana

Pridané: 23. februára 2017

• veľa titulov na sklade
  • možnosť osobného odberu
  • veľmi milá komunikácia

Veľmi dobrý obchod a môžem ho len odporúčať. Určite budem ešte v tomto obchode nakupovať.

Jana

Pridané: 23. februára 2017

• Široký výber
  • Komunikácia
  • Rýchlosť odoslania
  • Zásielku som si na pošte vyzdvihla o týždeň neskôr lebo poštárka mi nenechala žltý lístok, ale to je chyba pošty

Som spokojná