• sú to zlodeji. tovar nedodali. komunikácia emailom ani telefonická žiadna. neobjednávajte si cez tento obchod žiadny tovar. obchod som nahlásil na políciu.

• Bez komentára

• Žiadna, úplná katastrofa

Ruky preč od týchto úbožiakov zlodejských. Objednate, potvrdia, pride mail, ze sa objednavka riesi a nic. Odpovede na mail ziadne, neunuvaju sa napisat, tovar ziadny nedorazil, nerozumiem, ako moze takato uboha spolocnost existovat a ze uz niesu pokutovany Slovenskou obchodnou inspekciou a maju zruseny obchod. Hanba, fraska, ubohost...

• 21.12.2023 som objednal Cd, doteraz neprišli. Cd mám ich zaplatené.
  • Objednávka z 28/12/2023 doteraz nebola vybavená, na e-maily ani telefonáty eshop hudobny.sk nereaguje. Zaplatili sme vopred 63,-€ a nemáme ani tovar a nevieme ani či a kedy príde. Neodporúčame zrejme ide o podvodný eshop

Dostal som iný tovar,ako som objednal

Kedy doručíte objednaný tovar ?? Má to bzť do vianoc, objednávka bola uhradená!

• Tovar nemaju skladom aj ked uvadzaju ze SKLADOM
    • Tovar co som objednal,bolo dodanie do 24hodin,uz je to 12dni obchod neodpovedal ani na jeden moj email,cakaju na doruzenie z externeho skladu.Pri eshope co urcite maju zakladnu niekde v obyvacke panelaku,zrejme bude ext.sklad vedla izba,mozno spalna.
    • Ak nechcete prist o peniaze,nic tu neobjednavajte!
    • Podavam oznamenie na SOI
    • LPčka ktore som objednaval stal 1ks 35€ teraz uz 99,99€ to iste‍♂️na ceskej web stranke som ho kupil za 29€

115€ mi dlzi tento eshop,ak nechcete mat natahovacky a pokazene sviatky,nic tu nekupujte,nikdy!!

• Objednala a zaplatila som Cd a po nejakej dobe mi napíšu že tovar nemajú.ze mi vrátia peniaze

Už tu nakupovať nebudem

• Nekomunikuju zo zakaznikom napriek tomu že dostali peniaze

• zadna odpoved

• nekomunikujú
    • nedá sa im dovolať
    • objednávku odoslali po mesiaci
    • objednaný tovar bol rozbalený a použitý aj keď na stránke táto informácia nebola

Neodporucam balík doteraz neprišiel už vyše týždňa a tovar je zaplatený

Zásielka ešte nedorazila, už je zaplatená. Písal som do obchodu dva maily, odpoveď ziadna.
    Nikdy viac.

Nebol mi dodaný všetok tovar podľa objednávky, hoci som zaň zaplatila. Zo strany obchodu zatiaľ nie je žiadna komunikácia.

Tovar objednaný, vyplatený pred viac ako mesiacom, nikto nereaguje na maily ani na telefón, celé zle, nemám teraz čas ale urcite sa tam osobne zastavím a preberiem to s kompetentným… je to choré a úbohé…

Don't answer to emails terrible customer service

• Nikto neodpoveda a potom poslu stornovanu objednavku

Tovar mi nebol dodaný ktorý bol zaplatený a ešte my chodili emaili že tovar čaká na platbu takže chcú od vás dve platby . Komunikácia žiadna aj keď sme písali niekoľko mailov .Dávam podnet na SOI

• Absolutne neodporucam obchod! Klamari, infolinku vypinaju, na emaily neodpovedaju. Tovar si nechaju zaplatit ale nic neposlu. Moja chyba ,ze som si nepozrela recenzie. Podam staznost na SOI.