Dlhodobý zákazník a vždy 100% spokojný. Vrelo doporučujem.

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne vám ďakujem pán Peter za vašu kladnú recenziu. Veľmi si vážim že u nás nakupujete dlhodobo a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal.

Ako vzdy za tie roky co nakupujem bez problemov--za mna na 100%

Reakcia obchodu HTmodel

Ďkujeme vám veľmi pekne za vašu prejavenú spokojnosť, vážime si vašu zákaznícku priazeň a prajeme vám pokojný deň. HTmodel tím

• Som mimo SK. Neni problem s dodanim tovaru. Aspoň som zatiaľ nemal.
    • Ked si objednávam model,neviem čísla farieb aké použiť... Nieje to v objednávke.

Nemám voči obchodu výhrady. Len si skontrolujte sami ponukanu mierku. Chcel som model 15cm a objednal som si "miniaturu".

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie nášho obchodu.
    Čísla farieb ku každej stavebnici nie je možné uviesť, pretože máme v sortimente 11 druhov farieb od 8 výrobcov (značiek).
    Pri stavebnici ktorú ste si objednali je uvedená mierka 1/72 v názve aj v popise produktu. V popise produktu je uvedený aj rozmer:
    počet dielov: 155
    dĺžka: 92 mm
    šírka: 48 mm
    Možno ste si len nepozreli popis stavebnice.
    Prajeme vám pekný deň, HTmodel tím.

• Rýchlosť
    • Odbornosť

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán laco za vaše pochvalné hodnotenie a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Dlhoročná tradícia
    • Veľa položiek skladom

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Peter za vašu pozitívnu recenziu a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Expresné odoslanie a doručenie tovaru.
    • Široký výber
    • Dobré ceny
    • Výborná komunikácia obchodu

Velmi rýchli a bezproblémový obchod

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne vám ďakujem pán Miro za vašu priaznivú recenziu, Vážim si váš čas, ktorý ste venovali podrobnejšiemu rozpísaniu hodnotenia. Prajem vám úspešný deň, Jozef Anďal.

• Velmi, velmi rychle dodanie

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Miloslav za pochvalu nášho rýchleho dodania a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

všetko v poriadku

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Vlado za prejavenú spokojnosť a prajem vám úspešný deň. Jozef Anďal

• profesionáli s ústretovým prístupom k zákazníkovi

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu pochvalu. Ceníme si to a prajeme vám pokojný deň.

Veľmi dobrý

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Robin za vaše kladné hodnotenie a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• tovar doručený na druhý deň

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie a prajeme vám pokojný deň.

Tovar dodaný rýchlo aj keď s poškodeným obalom ale to bol problém kuriérskej spoločnosti

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie napriek nehode s poškodeným obalom. To nás mzrí. Prajeme vám pokojný deň.

• Rýchle doručenie a aj na odpoveď nemusíte dlho čakať, takže ja som spokojný.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Jozef za vašu kladnú recenziu a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

Široký sortiment, dobré ceny.
    Bez zakúpených náradí by som zákazku nevyhotovil

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán jan za vaše pochvalné hodnotenie nášho sortimentu a služieb. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

HT Model je super aj vďaka Pánovi Martinkovi ktorý promptne a fundovane rieši objednávky a rady pre modelárov.Ďakujem.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám veľmi pekne pán Anton za vašu osobnú pochvalu na moju adresu. Veľmi si to vážim a prajem vám pekný deň. Martin Martinko.

• Slušný sortiment, rýchle doručenie

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Štefan za kladné hodnotenie nášho obchodu. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• Jednoducho objednané
    • rýchlo dodané

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Peter za vašu stučnú a úplne jasnú recenziu. řajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• kvalitné výrobky, dobrá cena a aj komunikácia

v obchode majú kvalitné výrobky, tovar prišiel dobre zabalený a načas. Komunikácia s obchodom veľmi dobrá.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za vašu podrobnejšie rozpísanú pochvalnú recenziu. Tešíme sa a prajeme vám pokojný deň, HTmodel tím.

• maju co potrebujem

Reakcia obchodu HTmodel

Tešíme sa z vašej recenzie, ďakujeme pekne a prajeme vám pokojný deň.

• rýchla dodávka
    • modely od Hasegawa, 2 ks, neboli v zalepených krabičkách, "použité"

spokojnosť

Reakcia obchodu HTmodel

Dobrý deň pane, stavebnice Hasegawa nie sú od výroby nijako plombované. Zrejme toto bol váš úplne prvý nákup stavebníc Hasegawa, inak by ste to vedeli. Takže sme vám neposlali žiadne "použité" stavebnice.
    S pozdravom, Jozef Anďal.