• - dobrý výber, rýchle dodanie

- výhodné ceny

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie nášho sortimentu, cien a služieb. Prajeme vám pokojný deň.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Super ceny
    • Veľký výber tovaru
    • Nič moc balenie

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám za vaše kladné hodnotenie nášho obchodu a prajeme vám pokojný deň. HTmodel tím.

• Veľký výber všetkého.
    • Čo som hľadal som vždy našiel.
    • Čo sa týka železničného modelárstva majú najväčší výber a v tomto sú na slovensku bezkonkurenčný.
    • Zatiaľ o ničom neviem.
    • ...možno jedine ak by tovar ktorý nieje skladom bol trošku rýchlejšie doplňovaný. Ale to nieje ako nevýhoda, skôr také želanie.

Obchod je prehľadný s veľkým množstvom tovaru. Človek by tu vedel peňazí minúť...

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám veľmi pekne pán Tomáš za to že ste venovali svoj čas podrobnejšie rozpísanej recenzii. Teším sa z vašej pochvaly a prosím aby ste spresnili, ktoré skupiny/značky tovaru by sme mali rýchlejšie dopĺňať. Ak nie je problém u výrobcu, tak rád zvýšim frekvenciu objednávania vypredaného tovaru. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal

• - sortiment
    • - rýchle dodanie

- nebola to prvá objednávka , vždy spokojnosť

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie nášho sortimentu a služieb. Prajeme vám pokojný deň.

• Rychlost dorucenia
    • Siroky vyber produktov

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Martin, za pozitívne hodnotenie a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Rychlost dodání
    • Široký sortiment

Nevím o ničem

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za pochvalu nášho sortimentu a služieb. Prajeme vám pokojný deň.

• Veľký výber a veľmi rýchle a spoľahlivé dodanie

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za pochvalné hodnotenie a prajeme vám pokojný deň.

• kvalita, rychlost,spokojnost,super modelarsky sortiment

Reakcia obchodu HTmodel

Tešíme sa z vášho kladného hodnotenia nášho sortimentu a služieb. Ďakujeme vám pekne a prajeme vám pokojný deň.

• Prehladnost, komunikacia, sortiment, dodacie lehoty

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Martin za pochvalu našich služieb a sortimentu. Teším sa a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Veľký a zaujímavý výber modelov
    • Starostlivo zabalené

Nič

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Denis za pochvalu nášho sortimentu a služeb. Teším sa z toho a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Najlepší internetový - modelársky obchod na Slovensku .Skutočne profesionálny prístup , veľký výber tovaru a vždy skoré dodanie tovaru .

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne vám ďakujem pán Vladimír za vaše milo priaznivé hodnotenie nášho obchodu. Teším sa z vašej spokojnosti a prajem vám úspešný deň. Jozef Anďal

• Dobrý výber

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Michal za pochvalu nášho sortimentu. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• Dobrý výber,komunikacia

Dobrý výber,dobrá komunikácia,aktualizácia skladových zásob,rýchle vyskladnenie.
    Tovar nedorazil zo strany dopravcu DPD ktorý z Ba poslal balík do Nitry,odtiaľ do Zvolena a nakoniec po štyroch dňoch neposlali žiadne oznámenie že budú doručovať a tak som nebol doma,napísali odosielateľovi že som odmietol prevziať.Komunikoval som z odosielateľom ktorý tomu porozumel a tovar odošle obratom inou spoločnosťou.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Marek za priaznivé hodnotenie aj napriek komplikácii s doručením zásielky zo strany prepravcu. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• Veľký výber tovaru skladom.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Jozef za vašu pochvalu nášho sortimentu a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• široký vyber tovaru
    • komunikácia so zákazníkom
    • rýchlosť dodania

Nakupoval som tu prvý krat a určite este budem nakupovat z tohto eshopu.Za mna spokojnost

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Rene za vaše priaznivé hodnotenie po vašom prvom nákupe u nás. Budeme sa všetci snažiť, aby sme aj nabudúce splnili všetky vaše očakávania. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• Dobrý sortiment
    • Zaujímavé ceny
    • Dosť položiek je nedostupných

Pokiaľ by boli položky dostupné, bol by to veľmi dobrý obchod. Nakupoval som asi pred rokom a dostupnosť tovaru šla dole

Reakcia obchodu HTmodel

Hmm, ďakujem vám pán Tomáš za vaše hodnotenie. Pre mňa je pomerne prekvapujúce, keďže v tomto okamihu máme na sklade presne 16290 položiek. Na našom vlastnom sklade, v našich regáloch. Je to viac než pred rokom, čo akosi nezodpovedá vášmu tvrdeniu. S pozdravom Jozef Anďal.

• Široký výber, dobré ceny, rýchle dodanie

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Ivan za vaše pozitívne hodnotenie nášho sortimentu a služieb. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• rýchlosť, sortiment

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie a prajeme vám pokojný deň.

• rýchle vybavenie objednávky
    • široký sortiment

• rýchle doručenie
    • široký sortiment
    • kvalita
    • komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne že ste venovali svoj čas napísaniu zoznamu výhod nášho obchodu. Prajeme vám pokojný deň.