• nakúpil v obchode HTmodel pred 2 týždňami

• Sú ochotný a vedia dobre a ochotne poradiť
    • Platba kurierovy v hotovosti

Dá sa spoľahnúť na kvalitu ponúkaných stavebníc ( v mojom prípade )

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za priaznivé hodnotenie nášho obchodu.
    Čo sa týka platby kuriérovi kartou, túto možnosť platby nám kuriérne služby ponúkajú, ale samozrejme je to spoplatnená služba. Keďže každý poplatok musí niekto zaplatiť, museli by sme to premietnuť buď do ceny dopravy, alebo do ceny tovaru. Preto nad tým stále váhame.
    Je tu však možnosť platby kartou priamo pri uzavretí objednávky, ktorá je k dispozícii priamo v našom e-shope.
    každopádne Vašu pripomienku berieme na vedomie a budeme sa tým vážne zaoberať.

• Rýchle jednanie
    • Profesionálna komunikácia
    • Široký výber sortimentu
    • Bez výhrad

HT model poznám ešte z čias, keď som vyrastal v Poprade. Pôvodne skromný modelársky obchod sa rozrástol a teraz ho často využívam, ak potrebujem niečo zohnať. Nie je problém sa dohodnúť, ak tovar nie je dostupný, doprava je pohodlná - kuriérskou službou. Môžem len odporúčať.

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše nadmieru pochvalné hodnotenie. Vážime si Vašu dlhoročnú priazeň a budeme sa snažiť aj naďalej zlepšovať (veď vždy je čo zlepšiť :-) ).

Dobri A Spolahlivi Obchod Dakujem Peter BA

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za Vaše priaznivé hodnotenie, budeme sa snažiť aj naďalej spĺňať Vaše predstavy o dobrom obchode.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 2 týždňami

Ht model som spokojný aj keď by mohlo byť viac plastových modelov od italeri hlavne noviniek ale celkovo hodnotím pozitívne :-)

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Značku Italeri držíme na vlastnom sklade v kompletnom rozsahu, prakticky všetko čo tento výrobca vyrába z plastových modelov. Novinky objednávame úplne automaticky hneď ako sú uvádzané na trh.

• Profesionalny prístup
    • prehľadný e- shop

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše priaznivé hodnotenie nášho obchodu. Náš e-shop sa snažíme neustále vylepšovať.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 3 týždňami

• Široký sortiment pre modelára , rýchlost vybavenia objednávky a dodania tovaru.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za Vašu pochvalu nášho sortimentu. Neustále sa snažíme ho rozširovať a tovar držať na sklade. Vďaka tomu sa nám darí vybavovať objednávky rýchlo.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 2 týždňami

• Široká ponuka modelov za dobré ceny

Reakcia obchodu HTmodel

Teší nás Vaša pochvala a máme z toho radosť. Ďakujeme pekne.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 3 týždňami

K modelu by bolo vhodné pribaliť grafický návod na osadenie dielov, druh lepidlá na fixáciu dielov, poprípade uviesť toto pri popise tovaru na stránke jednotlivých modelov. Označte preprávny box tak aby bolo jasné, kde je horná strana pre otvorenie. Model je deklarovaný v prepravnej drevenej jedno, mne prišiel v rozpadnutej preglejkovej bedni.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem pekne za priaznivé hodnotenie nášho obchodu.
    Čo sa týka balenia RC tankov 1/16, tak súhlasím s Vami, že v prípade značky Amewi sú tie preglejkové debničky lepené nejakým zvlášť mizerným čínskym lepidlom. Keď vidíme, že je niektorý roh rozlepený, tak to sami opravujeme, ale stáva sa že model odosielame v naoko dobre držiacej debničke, ktorá "povolí" až cestou k zákazníkovi. Sami sme z tých debničiek nešťastní a čudujeme sa nemeckej firme Amewi, že s tým neurobia u čínskeho výrobcu poriadok.
    Čo sa týka umiestnenie drobných detailov na povrchu tanku, spravidla nie je nutné ich prilepiť, čínsky výrobca predpokladá, že ich zákazník len zacvakne do otvorov na veži, alebo korbe. Žiaľ čo sa návodov týka, tak to je slabina všetkých v Číne vyrobených modelov RC tankov. Aj preto s láskou odporúčame zákazníkom tanky japonskej značky Tamiya :-)

bezkonkurenčne nízke ceny

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za pochvalu, ceny konkurencie nejako veľmi nesledujeme, takže nás o to viac teší ak ste s tými našimi spokojný.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 3 týždňami

Super rychlé dodání. Děkuji.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za pochvalu, snažíme sa byť rýchli, ale to množstvo voľných dní nám to niekedy pokazí :-)

• sortiment

Reakcia obchodu HTmodel

Teší nás Vaše priaznivé hodnotenie nášho sortimentu a cien. Sortiment sa snažíme neustále rozširovať a čo sa cien týka, sme veľmi radi ak sa nám zadarí :-)

• Všetko pre modelárov

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie nášho sortimentu. Snažíme sa ho neustále rozširovať.

• rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie našej rýchlosti. Snažíme sa mať všetko na vlastnom sklade, tak sa nám darí vybavovať objednávky pomerne rýchlo.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 3 týždňami

• Výborný prístup a ochota.

Super ochota!

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi nás teší Vaša pochvala, budeme sa snažiť aby sme Vás nesklamali.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 1 mesiacom

S obchodom som veľmi spokojný a určite budem pokračovať aj ďalej v nakupovaní, vždy som dostal to, čo som si aj objednal, takže 100% spokojnosť.

Reakcia obchodu HTmodel

Veľmi pekne Vám ďakujeme za priaznivé hodnotenie nášho obchodu, ktoré ste nám napísali. Máme z toho radosť a budeme sa snažiť ešte viac.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 4 týždňami

• Velky vyber
    • Cena dopravy

Velky vyber kvalita ok aj dodanie akurat ta cena za prepravu ale vrelo doporucujem

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie nášho obchodu a zvlášť šírky sortimentu.
    Čo sa týka ceny dopravy, s tým je ťažké niečo urobiť, pretože niekto ju zaplatiť musí. Ale pri zásielkach už nad hranicou 100 € neúčtujeme žiadne poštovné.
    Odporúčame preto spojiť napríklad svoju a kamarátovu objednávku do jednej zásielky, a tak sa dá hranica 100 € často prekonať.

• prehľadná ponuka e-shopu
    • rýchle dodacie časy
    • žiadne

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Vážime si Vašu priazeň a budeme sa snažiť byť aj naďalej spoľahlivým partnerom pre Vaše hobby.

• Veľký výber

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, budeme sa snažiť náš sortiment ešte viac rozširovať.

• nakúpil v obchode HTmodel pred 1 mesiacom

• široká ponuka, dobré ceny, rýchle dodanie, komunikatívnosť

Rokmi overený obchod.

Reakcia obchodu HTmodel

Vážime si Vaše kladné hodnotenie a ďakujeme pekne zaň. Sortimentovú ponuku na vlastnom sklade plánujeme aj naďalej rozširovať a dúfame, že to bude ladiť aj s Vašimi predstavami. Pri troche šťastia sa podaria aj dobré ceny :-)

• Rýchlo lacno spoľahlivo

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za priaznivé hodnotenie. Rýchle a spoľahlivé vybavenie objednávok sa nám skoro vždy darí vďaka nášmu vlastnému skladu :-) Sme radi ak sa podarí aj lacno, ale to je často veľmi ťažké :-)