• Rýchle vybavenie a bezproblémová komunikácia.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za pochvalné hodnotenie a prajeme vám pokojný deň.

• Dobrá komunikacia
    • Spokojnosť

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pani Veronika za pozitívnu recenziu nášho obchodu a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• rychle vybavenie a dodanie
    • jasna a zrozumitelna komunikacia k objednavke

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme pekne za pozitívne hodnotenie a prajeme vám pokojný deň.

• Prehladnost, komunikacia, sortiment, dodacie lehoty

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Martin za pochvalu našich služieb a sortimentu. Teším sa a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Dobrý výber,komunikacia

Dobrý výber,dobrá komunikácia,aktualizácia skladových zásob,rýchle vyskladnenie.
    Tovar nedorazil zo strany dopravcu DPD ktorý z Ba poslal balík do Nitry,odtiaľ do Zvolena a nakoniec po štyroch dňoch neposlali žiadne oznámenie že budú doručovať a tak som nebol doma,napísali odosielateľovi že som odmietol prevziať.Komunikoval som z odosielateľom ktorý tomu porozumel a tovar odošle obratom inou spoločnosťou.

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Marek za priaznivé hodnotenie aj napriek komplikácii s doručením zásielky zo strany prepravcu. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• Rýchle dodanie, super komunikácia

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za pochvalu našich služieb a prajeme vám pokojný deň, HTmodel tím.

• široký vyber tovaru
    • komunikácia so zákazníkom
    • rýchlosť dodania

Nakupoval som tu prvý krat a určite este budem nakupovat z tohto eshopu.Za mna spokojnost

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Rene za vaše priaznivé hodnotenie po vašom prvom nákupe u nás. Budeme sa všetci snažiť, aby sme aj nabudúce splnili všetky vaše očakávania. Prajem vám pokojný deň, Jozef Anďal.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobrá komunikacia
    • Nic

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Marek za vaše pochvaly našich služieb a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• Dobre urobený e-shop, podrobné popisy produktov, rýchle dodanie, dobrá komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujem vám pekne pán Tomas za vašu pre nás tak priaznivú recenziu. Vážim si vašu pochvalu a prajem vám pokojný deň. Jozef Anďal

• rýchle doručenie
    • široký sortiment
    • kvalita
    • komunikácia s obchodom

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne že ste venovali svoj čas napísaniu zoznamu výhod nášho obchodu. Prajeme vám pokojný deň.

• rýchla odozva dobrá komunikácia

Reakcia obchodu HTmodel

Ďakujeme vám pekne za kladné hodnotenie a prajeme vám pokojný deň.