Rýchle dodanie, ústretový prístup, prekvapivo prijateľné ceny. Zakúpený tovar predčil moje očakávania. Kvalitné prevedenie a krásne farby. Som veľmi spokojná. Ďakujem!

,Spokojnosť.

• Auticko sa pokazilo po mesiaci, komunikácia strasna s nimi,
    • Nedvíhaju telefon ani neodpovedaju
    • Ziadna reklamacia ze vam pride email alebo co ked na vlastne náklady pošlete tovar ku nim
    • Cele zle, určite si tu neobjednavajte
    • Kúpte aj ine auticko

Uz nikdy tento obchod

Reakcia obchodu www.hrackyprevsetkych.sk

Dobrý deň pani píše nepravdivé informácie .Dna 13.11.2023 nám pani poslala video na WhatsApp ako jej jazdi autíčko a potom sme s ňou komunikovali ohľadom riešenia reklamácie .DNA 25.11 2023 sme obdŕžali súčiastku ktorú nám pani poslala a dali na reklamáciu ..pani nás nekontaktovala od času čo poslala súčiastku ..Písomne vyrozumenie ohľadom reklamácie jej mame dať do 7.12.2023...Hrackyprevsetkych

• Najnižšia cena
    • V popise produktu protichodné informacie o prítomnosti skrutiek na operadlo , raz sa spomínali že obsahuje a raz že neobsahuje výsledok bol taký že skrutky na montáž sedadlá neboli v balení (ale jedná sa o dve skrutky typických rozmerov nie je problém mať doma)

• Široký výber

Maximálna spokojnosť s prístupom zamestnanca

• dobrá cena
    • balík prišiel otvorený a tovar bez ochrannej folie

Hojdačka vobec neprišla,takze niesom vobec spokojna a tuto poziadavku na hodnotenie beriem ako vtip

• Píšu ze majú skladom, po týždni zdvihnú telefón a povedia ze nemajú skladom a musia objednať
    • Som žiadala vrátiť peniaze zatiaľ neprišli naspäť

Tento tzv. "obchod" je nevýhoda sama o sebe ... :o(
    Tovar údajne skladom ani po 10 dňoch nedorazil, na emaily neodpovedajú. Mala by si na túto partičku posvietiť Slovenská obchodná inšpekcia.
    NIKDY VIAC ! ! !

• Výhoda absolútne žiadna, komunikácia s obchodom žiadna, na emaily neodpovedajú, telefóny nezdvíhajú a o tovare ani chýru, ani slychu...
    • Varovanie - NENAKUPOVAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ako môže prísť dotazník spokojnosti s tovarom, pokiaľ tovar este nemáme. Zrejme je nejaká chybička v procesoch :-)

• Tovar majú na sklade, expedujú okamžite

Pani majiteľka je veľmi ústretová, telefonicky dohodne prípadné zmeny v objednávke k spokojnosti zákazníka.

• Chýbalo priebežne info o stave objednávky ale inak ok

• Tovar presne zodpovedá fotografii na internete
    • Dodacia doba zodpovedá popisu ktorý bol uvedemý v eshope
    • Výborná cena
    • Horšia komunikácia s obchodom

Skvely pomer cena/kvalita, dodacia doba bola uvedená 20 pracovnych dní, napokon mi tovar prišiel asi k týždeň skôr. Ale komunikácia s obchodom bola hrozná, dooátrať sa k telefónnemu číslu nebolo jednoduché lebo tk ktoré príde v maily o prijatí objednávky nie je správne, no napokon som ho našla dovolala som sa asi na tretí pokus a potom už bolo všetko okej

• Na e-maily neragují
    • Telefon nezvedají
    • Zboží mají uvedené skladem, ale ve skutečnosti ho vůbec nemají
    • Objednávku jsme zadávali před dvěma měsíci a do teď nemáme nic

Jsem z tohoto obchodu velice zklamaná. Objednali jsme se tři produkty, dva mají údajně skladem, jeden skladem u dodavatele. Už jednou volali, že zboží mají a posílají, pak najednou, že zboží vůbec není a bude za dva týdny. Nyní jsou to dva měsíce a nemáme vůbec nic. Na maily nereagují a telefon nezvedají ...

• Na stránke mali napísané tovar skladom a pritom tovar nemali.

• Nespolahlivy obchod
    • Pomalá komunikácia
    • Podložky drahšie ako v iných obchodoch

Obchod absolútne neodporúčam, na stránke hlásia "vybavenie objednávok rýchlosťou blesku", čo tak vôbec nie je. Spatnu vazbu na objednávku som nedostala ani 4 dni po objednaní, keď som ich kontaktovala mi povedali, že jednu podložku ani nemajú, tu druhu, ktorá mala byť krémová aj podľa fotiek aj podla opisu, je v skutočnosti sivá... vtedy mi slubili, ze ju hned posielaju, no ani po tyzdni mi nic neprislo. Vtedy som im znovu volala, povedali mi, že tovar je uz zabaleny a pošlú ho, ale vtedy som ich už poprosila o zrušenie celej objednávky a o vrátenie peňazí. Kvôli tomu som ich musela po dalsom tyzdni znovu upozorniť, telefon nedvíhali, az na e-mail mi odpovedali, že peniaze mi posielaju. Tie som mala ďalší deň na účte.

• Neposielajú vôbec tovar

Tovar objednaný 23.7. a dodnes nedodaný, pritom na stránke uvádzajú dodanie DO 3 DNÍ!
    Keď som ich po týždni kontaktovala, tak mi odpísali, že tovar mi bol už dávno odoslaný, ale že to bude trvať 5 dní, lebo som si dala Slovenskú poštu. Nikdy to toľko netrvá! Keď som si pýtala teda podacie číslo na sledovanie balíka, už ani neodpísali.
    Neverte im a určite neobjednávajte, a už vôbec nie s platbou vopred!!!
    Podvodný e-shop!!!

• Boli objednane 2 penove podlozky, vopred zaplatene, predajca jednu zrusil bez inej moznosti, napr. by mohol predlzit dobu dodania nez bude skladom, alebo ponuka inej varianty a nie len oznam, ze poslu len jednu a hotovo, preto som musela objednat z ineho obchodu a opat platit postovne
    • .