• Objednavala som spaci vak s poznamkou na internete dodavka do 3 dni. Po tyzdni od objednavky som sa informovala o stave objednavky, pretoze nebola dorucena a po 10 dnoch som dostala e-mail ohladom spokojnosti dodavky. Telefonicky sa mi podarilo skontaktovat a dostala som informaciu, ze tovar museli doobjednat a pride na buduci tyzden - teda namiesto 3 dni 3 tyzdne - v tom case uz budem davno v horach a ostava mi 1 den na zohnanie alternativy.... Som rozladena.

Komunikacia obchodu je perfektna-prijemny ludia ochotny poradit...za mna max spokojnost...dakujem

jak jsem psala rychlé dodání, cena zboží také bez chybičky, ráda se budu do obchodu vracet.

• velky vyber

objednavky vybavuje adam sport preto kupujte priamo od nich. Cez horo sport sa vam predlzi doba dodania.

• siroka ponuka, dobre ceny, superrychle dorucenie tovaru
    • nedalo sa vyzdvihnut tovar na vydajnych miestach

• Prehladnost, dobre ceny+ vyborna komunikacia zo strany obchodu

Odporucam

• Nemusim nikam chodit...
    • NEMA ASI ziadne

Podla mna super obchod..

• Rýchle dodanie a v mojom prípade aj najlepšia cena na webe za tovar

Z mojej strany žiadne namietky, s nákupom som spokojný.

• dobrá cena,
    • dobrá telefonická komunikácia,
    • veľmi rýchle dodanie
    • neviem

odporúčam

• Dobra cena-kvalita

• ak predávate napr. turistické "mačky" je dobré vyskúšať, či sa dajú obuť na zimnú obuv. vami dodané sa zjavne nedali, len ak na letnú turistickú obuv. ale tá je na leto ... vtedy mačky netreba.

obchod ako systém funguje. výhrady nie sú. peniaze za vrátený tovar prišli na účet, čo znamená, že máte záujem na spokojnosti zákazníka.
    Ale ... čo by som na vašom mieste v tomto konkrétnom prípade urobil - zistil by som ako predajca, aké "mačky " by vyhovovali zákazníkovi čo ich vrátil a ponúkol by som mu iný tovar.
    Moja obuv na zimu je vybramová s filcovou vložkou
    ( kedysi výrobca VD PODTATRAN POPRAD ) - a tam som chcel kôli bezpečiu na turistike napr. v Slov. raji použiť mačky. zatiaľ nemám náhradu, ale časom to chcem riešiť.

• Zaujímavý surtiment, dobré ceny v akciách.
    • Nie sú mi známe.

Odporúčam, aj keď som zatiaľ kupoval iba raz.

• Dobry sortiment,slusne ceny a rychlost dorucenia.
    • Nezistl som.

Za celkovu spolahlivost doporucujem aj inym.

• - tovar, ktorý bol uvedený SKLADOM, v skutočnosti skladom nebol, aj keď popis pri tovare zostal nezmenený ďalších 10 dní,
    • - na maily ohľadne dostupnosti mi nikto neodpovedal,
    • - uvedené mobilné kontakty nikto nedvíha (našiel som si aj iné čísla na ostatné eshopy toho istého prevádzkovateľa)

Uz 11,ALEBO 12 den cakam na pasy... Mozna pride i kouzelnik

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň. Mrzí nás vzniknutá situácia ktorá nastala. Predajňa Horosport bola v likvidácii a už je zrušená. Všetky objednávky prebrala predajňa a E-shop Adam sport v novom roku 2017. Postupne riešime každého zákazníka k spokojnosti.

• dobré ceny
    • obchod vůbec neotpovídá na imeily nedá se dovolat do obchodu slibuje dopravu zdarma nad 1500Kč pak jinedá dodává jiné zboží než je objednáno

první nákup byl bez problému,u druhého poslaly jiné zboží ,přesto že doprava nad1500Kč je zdarma byla účtována.Obchod neodpovída na dotazy,a nedá se dovolat tim pádem domluvit jak vrátit nebo ponechat a zajakých podmínek zboží.

• ZIADNA KOMNIKACIA

CELE ZLE!

• flexibilita
    • Komunikacia

• Dobra cena.
    • Nedalo sa dovolat. Mail som nepisal, nan by som pravdepodobne odpoved dostal.

Jediny nedostatok bol, ze som sa nemohol dovolat. Cize nemohol som si overit iste info este pred kupou. Ale vsetko bolo v poriadku. Dorucenie rychle a bezproblemove. Cena vyborna. Odporucam.