• nakúpil v obchode Horosport pred 2 mesiacmi

• levnější oproti českým eshopům
    • rychlost dodání
  • nakúpil v obchode Horosport pred 4 mesiacmi

• No tak som Z obchodom maximálne nespokojný A takto by sa voči zákazníkovi chovať ani nemali tovar nemám musel som tam 2*volať písal som email aby sa milostivy obchod mohol čo i len odpísať potom bez akéhokoľvek ospravedlnenia si napíšu že tovar nemajú A objednávku stornuju.z takýmto prístupom som sa ešte nestretol.takze najhorší predaj obchod je to maximálna drzosť keď ja som tovar K 10.3.nedostal ale stále tie nohavice predavaju.ako môže niekto predávať!!!!!!!!

Otras grc je mi Z toho zle

• nakúpil v obchode Horosport pred 5 mesiacmi

• Rýchle dodanie tovaru.
    • obmedzená akceptácia platobných kariet pri platbe online
  • nakúpil v obchode Horosport pred 5 mesiacmi

• Bezproblémové a rýchle dodanie

• rýchlosť dodania
    • komunikácia
    • ochota

Moja prvá objednávka cez túto stránku prebehla nad očakávania. Vianočný darček som objednala 18.12. pevne dúfajúc, že do piatku ho budem mať doma. Prišlo mi potvrdenie objednávky avšak v stredu som už strácala istotu, tak som napísala email v akom stave je objednávka. Do hodinky som mala telefonát z predajne, že sa mi ospravedlňujú, že danú vec na sklade v mojej veľkosti nemajú, ale je vo väčšej. Keďže som ja nemala predstavu o rozdiele medzi veľkosťami, predajca bol skutočne ochotný a veľmi mi poradil, sám si vec vyskúšal a porovnal. Bola som milo prekvapená, že predvianočný zhon ho nerozhodil, a bol ochotný a príjemný. A áno, darček mi stihol prísť do piatku. Takže za mňa palec hore a odporúčam ďalej!

• nakúpil v obchode Horosport pred 6 mesiacmi

• dovolať sa je nulové, tovar nedošiel ... čo k tomu dodať?
  • nakúpil v obchode Horosport pred 7 mesiacmi

• Vsetko prebehlo super, lubi sa mi, ze mate vela odbernych miest.

Ok

• nakúpil v obchode Horosport pred 7 mesiacmi

Bohuzial, aj ked tovar bol zaplateny kartou pri objednavani, balik prisiel na dobierku. Predajca cely tyzden nereagoval na tri emailove upozornenia a ani dovolat sa mu neslo (asi 8x nedostupne cislo, 1x obsadene a 1x po dlhom vyzvanani automaticke prepojenie na obsadene cislo) na konktaktne cislo na webu.

• nakúpil v obchode Horosport pred 9 mesiacmi

Pred 12imi dňami som si na dobierku objednala tovar, obdržala som mail o prijatí objednávky. Dosiaľ sa nič neudialo... nedoručený tovar, žiaden kontakt kuriéra, žiadna reakcia na môj mail :( Takúto negatívnu skúsenosť som dosiaľ nemala pri žiadnom nákupe na internete.

• nakúpil v obchode Horosport pred 9 mesiacmi

Pekné produkty, výborná komunikácia a rýchle odpovede na maily, problém bol s platením. Platbu som uskutočnila prevodom na účet a kuriérovi som musela zaplatiť opäť, tak dúfam že sa mi peniažky vrátia. :)

• SUPER
  • nakúpil v obchode Horosport pred 10 mesiacmi

Objednavala som spaci vak s poznamkou na internete dodavka do 3 dni. Po tyzdni od objednavky som sa informovala o stave objednavky, pretoze nebola dorucena a po 10 dnoch som dostala e-mail ohladom spokojnosti dodavky. Telefonicky sa mi podarilo skontaktovat a dostala som informaciu, ze tovar museli doobjednat a pride na buduci tyzden - teda namiesto 3 dni 3 tyzdne - v tom case uz budem davno v horach a ostava mi 1 den na zohnanie alternativy.... Som rozladena.

• nakúpil v obchode Horosport pred 1 rokom

Komunikacia obchodu je perfektna-prijemny ludia ochotny poradit...za mna max spokojnost...dakujem

• nakúpil v obchode Horosport pred 1 rokom

jak jsem psala rychlé dodání, cena zboží také bez chybičky, ráda se budu do obchodu vracet.

• velky vyber

objednavky vybavuje adam sport preto kupujte priamo od nich. Cez horo sport sa vam predlzi doba dodania.

• nakúpil v obchode Horosport pred 1 rokom

• siroka ponuka, dobre ceny, superrychle dorucenie tovaru
    • nedalo sa vyzdvihnut tovar na vydajnych miestach
  • nakúpil v obchode Horosport pred 1 rokom

• Prehladnost, dobre ceny+ vyborna komunikacia zo strany obchodu

Odporucam

• nakúpil v obchode Horosport pred 1 rokom

• Nemusim nikam chodit...
    • NEMA ASI ziadne

Podla mna super obchod..

• nakúpil v obchode Horosport pred 1 rokom

• Rýchle dodanie a v mojom prípade aj najlepšia cena na webe za tovar
    • Žiadne

Z mojej strany žiadne namietky, s nákupom som spokojný.