Horosport

• 3,3 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie Horosport

Ing. Jozef Bučka

Pridané: 21. januára 2017

• Dobry sortiment,slusne ceny a rychlost dorucenia.
  • Nezistl som.

Za celkovu spolahlivost doporucujem aj inym.

xxx

Pridané: 17. januára 2017

• tovar, ktorý bol uvedený SKLADOM, v skutočnosti skladom nebol, aj keď popis pri tovare zostal nezmenený ďalších 10 dní,
  • na maily ohľadne dostupnosti mi nikto neodpovedal,
  • uvedené mobilné kontakty nikto nedvíha (našiel som si aj iné čísla na ostatné eshopy toho istého prevádzkovateľa)

Www

Pridané: 17. januára 2017

Uz 11,ALEBO 12 den cakam na pasy... Mozna pride i kouzelnik

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň. Mrzí nás vzniknutá situácia ktorá nastala. Predajňa Horosport bola v likvidácii a už je zrušená. Všetky objednávky prebrala predajňa a E-shop Adam sport v novom roku 2017. Postupne riešime každého zákazníka k spokojnosti.

Luděk

• dobré ceny
  • obchod vůbec neotpovídá na imeily nedá se dovolat do obchodu slibuje dopravu zdarma nad 1500Kč pak jinedá dodává jiné zboží než je objednáno

první nákup byl bez problému,u druhého poslaly jiné zboží ,přesto že doprava nad1500Kč je zdarma byla účtována.Obchod neodpovída na dotazy,a nedá se dovolat tim pádem domluvit jak vrátit nebo ponechat a zajakých podmínek zboží.

• ZIADNA KOMNIKACIA

• Komunikacia

Rado

Pridané: 13. januára 2017

• Dobra cena.
  • Nedalo sa dovolat. Mail som nepisal, nan by som pravdepodobne odpoved dostal.

Jediny nedostatok bol, ze som sa nemohol dovolat. Cize nemohol som si overit iste info este pred kupou. Ale vsetko bolo v poriadku. Dorucenie rychle a bezproblemove. Cena vyborna. Odporucam.

Milan

Pridané: 7. januára 2017

• nekomunikuje

Kúpil som Jetboil ZIP a kartuše
Jetboil JetPower fuel 230g
Jetboil JetPower fuel 450g,kartuše majú väčší priemer ako hrnec,reklama zavádzajúca,tri krát som volal do obchodu nedvíhali.

Pridané: 2. januára 2017

• Ponukaju tovar ktory nemaju skladom