• nekomunikuje

Kúpil som Jetboil ZIP a kartuše
    Jetboil JetPower fuel 230g
    Jetboil JetPower fuel 450g,kartuše majú väčší priemer ako hrnec,reklama zavádzajúca,tri krát som volal do obchodu nedvíhali.

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň. Mrzí nás vzniknutá situácia ktorá nastala. Predajňa Horosport bola v likvidácii a už je zrušená. Všetky objednávky prebrala predajňa a E-shop Adam sport v novom roku 2017. Postupne riešime každého zákazníka k spokojnosti.
    Team Adam sport a konateľ Patrik Lupták

• Ponukaju tovar ktory nemaju skladom

Team Adam sport a konateľ Patrik Lupták

• - prehľadnosť
    • - jednoduchosť
    • - komunikácia s klientom
    • - tovar nebol na sklade, doručenie po Vianociach

- dobrá cena
    - široký sortiment

• Dobra komunikacia, je mozne sa dovolat na Telefon aj v case vianocneho zhonu, ale ...
    • Dovolal som sa ale moju poziadavku na zmenu dodacej adresy slecna zaznamenala ale v objednavke nezmenila. Takze ako keby som nevolal.
    • Na ponuke bol varic aj s malou plynovou bombou ale dodany bol bez nej a v poskodenom obale. Varic bol absolutne v poriadku.

Aj napriek vyskytu problemov odporucam obchod, ale nabuduce si vypytam zaslat potvrdenie o zmenach v objednavke vykonane telefonicky.

• Aktualizovanost stránky, ale komunikácia na výbornú, aj napriek zrušeniu objednávky určite nezanevriem na obchod, ponúka dobrý tovar za dobré ceny!

Patrí k málo internetovým obchodom, kde som ako zákazník nezostal iba číslom na objednávke. Palec hore!

• Veľmi rýchle,takmer okamžité jednanie.

Obchod ponúka široký sortiment tovaru a jeho promtný prístup je naozaj obdivuhodný. Určite všetkým nákup v obchode Horosport odporúčam!

• Cena a kvalita

• Ochota, rýchlosť, kvalita tovaru
    • Mali to, čo som hľadala

Obchod výborný. Tovar je však podľa môjho názoru pre obyčajných Slovákov drahý.
    Kúpila som jednoduché 3/4 letné turistické nohavice, s pásom na gumu. Kvalita materiálu aj prevedenia bola dobrá ale pôvodná cena vyše 70,- € je podľa mňa na také nohavice priveľa. Ja som kúpila v akcii za 40,- € aj s poštovným, čo je už primerané.
    Inak držím palce, vážim si, že ste na Slovensku. rada by som u Vás nakupovala...no pre mňa trochu pridrahé.

• 24 / 7, nakup z domu...

poslala jsem minulý týden objednávku , byla přijata a to je vše , už žádná komunikace ani zboží .... takže nevím proč mi posíláte dotazník když jsem ještě nenakoupila !!!! :-(

• nekomunikuje ale ze vobec...

• Perfektna komunikacia, ochota
    • Neviemve

Velmi dobré

• Rýchlosť dodania tovaru.

• Pouze jedna doručovací společnost.

Odporúčam

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme, pán Rasťo za vaše kladné hodnotenie.
    Tešíme sa na ďalšie Vaše nákupy u nás a budeme sa snažiť si vašu spokojnosť a hodnotenie našej predajne udržať.

odporúčam

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme Vám krásne za Vaše pozitívne hodnotenie, budeme sa snažiť, aby ste s nami boli spokojný aj v budúcnosti.
    s pozdravom Patrik

Odporucam, komunikacia na vysokej urovni

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme za vaše kladné hodnotenie, veľmi si to ceníme a posúva nás to vpred.

• -pohodlné
    • -cenovo výhodné
    • -stránka nebola asi aktualizovaná,pretože objednaný tovar nemali,čo ma veľmi mrzí.
    • Ponúkaná náhrada mi nevyhovovala a nepáčila.

-ponúkaný tovar je zaujímavý
    -pokiaľ budú zľavy,pravdepodobne ešte niečo kúpim
    -objednaný tovar perfektne sedí
    -dodanie bolo expresné
    -oceňujem komunikáciu s obchodom

Reakcia obchodu Horosport

mrzia nás nedostatky, ktoré spomínate a je to pre nás výzva sa do budúcna zlepšiť, aby ste s nami boli pri ďaľšom nákupe spokojnejší.
    s pozdravom Patrik

• cena, rychle dodanie, komunikativnost obchodu, super web
    • ziadne

urcite odporucam, nie je pravda, ze nekomunikuju...!!! Mna hned po objednavke kontaktovali, oboznamili ma s faktom, ze je na externom sklade a ze poslali objednavku, pride cca vtedy a vtedy, ked prisla, volali a ubezpecili ze posielaju. proste super obchod a budem dalej kupovat!

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň, veľmi nás teší vaša spokojnosť a pre nás je to do budúcna veľká výzva, aby ste s nami boli spokojní aj pri ďaľších nákupoch.
    s pozdravom
    Patrik

• dobre ceny, siroka ponuka
    • neviem

Odporucam.

Reakcia obchodu Horosport

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, ceníme si ho.