• Objednal som si lano BEAL RANDO 8 MM maju ho na stranke ako najpredavanejsie.... je tam napísane odoslanie do 3 dní. Dnes je 16-ty den a lano stale nemam a na email mi neodpovedajú.

Nikdy viac

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, je pre nás dôležíté, aby sme sa do budúcna vedeli posúvať ďalej.

odporučam,rýchle doručenie.

Ďakujeme,

s pozdravom Patrik

• Výborná komunikácia s odborne zaškoleným a ochotným personálom,rýchla dodacia doba

Ochotnosť,odbornosť,spokojnosť určite opäť rada nakúpim :)

Ďakujeme,

tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

s pozdravom Patrik

• Komunikácia s personálom na profesionálnej úrovni,vyznajú sa v tom čo robia.

Prehľadná stránka,objednávka doporučená hneď na druhý deň,ochotný personál,permanentné akcie v rámci obchodu

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme, Vaše hodnotenie si vážime.

• Dlha dodacia doba

Mozno ze je obchod dobry. Ale tovar naozaj dlho chodi a to nemam rada

Reakcia obchodu Horosport

Sme vďační aj za každú negatívnu reakciu, dodacia doba samozrejme závisí aj od konkrétneho výrobku, každopádne sa budeme snažiť, aby to nabudúce bolo oveľa lepšie.

ešte raz ďakujeme
    s pozdravom Patrik

• Komunikacia na vysokej urovni v pripade zmeny objednavky

Odporucam

Ďakujeme Vám

s pozdravom Patrik

• Výborné ceny, predáva kvalitné produkty, predavači majú ozaj dobrý prehľad

Výborný obchod, predavači vedia dobre poradiť

Reakcia obchodu Horosport

Ďakujeme Vám za pochvalu.

s pozdravom Patrik

• Výhody jsou možná tak, že když jsou online odpoví, ale když jsem si všiml chyb v obchodních podmínkách a při procesu prodeje mi bylo naúčtováno poštovné navíc, tak najednou po zaplacení objednávky nikdo neodepisuje..
    • Špatná zákaznická podpora, neodpovídání na otázky.

Nedoporučuji nakupovat online, možná na Slovensku jděte raději do kamenné prodejny a běžte hned vše vyzkoušet. Za mě bych tam ji nenakoupil, výrobek nepřišel ani po 12 dnech, nikdo neodpovídá na email, odkaz přes který jsem koupil stan byl zrušen...

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň, Vaša negatívna skúsenosť nás mrzí, dnes ľudia, ktorí tvoria kolektív Horosportu so zákazníkmi komunikujú, aby sa podobným problémom predišlo.

s pozdravom Patrik

• Kamenná predajna v mojom meste,kvalitna komunikaci so zamestnancami obchodu pocas postupu objednavky

Odporucam

• Všetko bez problémov, výborná cena a rýchle dodanie.
    • Žiadne som nespozoroval.

Odporúčam.

• prehľadné stránky, milý personál, expresná rýchlosť dodania

obchod odporúčam :-)

• nemá

príjemné nakupovanie

• Konecne obchod ma vacsi vyber tovaru pre siroku skalu zakaznikov
    • Mozno vacsie priestory by boli vhodnejsie. Bolo by viac sortimentu v obchode a tym vacsia klientela

Horosport sa v poslednej dobe vyrazne zlepsil. Zlepsila sa komunikacia medzi predavacom zakaznikom. Su tam ochotni chalani,ktori naozaj vedia poradit. Ponuka sa siroke mnozstvo sportovych potrieb od skialpinizmu, horolezectva az po camping. Je to obchod, ktory by som odporucil kazdemu znamemu.

• Nebolo mi dorucene to co som chcela, matrac nebol vobec poslany...

Reakcia obchodu Horosport

Dobrý deň, Vaša skúsenosť nás mrzí a na odstranení podobných problémov náš tím neustále horlivo pracuje.
    Veríme, že pri ďalšom nákupe budete spokojná.

s pozdravom Patrik

• Naozaj skvela, profesionalna a hlavne proaktivna komunikacia

Urcite neodporucam neboli schopny dodat tovar celovku ani po 8 dnoch a vratenie penazi im robi tiez znacny problem kedze som cenu uhradil dopredu.

• Spolahliva a velmi mila komunikacia personalu zo zakaznikom
    • Konkurencia

Odporucila by som im obchod z dovodu velmi mileho a komunikativneho personalu ktory mi dokazal poratit.

• kvalitné výrobky
    • neviem povedať

ja som bola veľmi spokojná s rýchlosťou dodávky, verím, že rovnako budem aj s kvalitou tovaru

• Rýchlosť
    • ochota