• Originalne balenie bolo porusene

Vsetko ok pokial som neotvoril krabicu a originalne balenie bolo zboku otvorene porusene. Takze tento obchod neodporucam

Potvrdena , ale zatiaľ nesplnená objednávka.

Kazeta reciklovana tlačiareň ju stale odmietala a nakoniec tlači každi druhy riadidok

• Kazeta čierna sa mi nedá vybrať.

Kazety vyhodnotila tlačiareň ako neoriginalne a odmietla nimi tlačiť. Vypisovala fatálnu chybu aj po opakovanom čistení tlačových hláv. Veľmi ma to mrzí, ale pre mňa je to nepoužiteľné.

1/.6.2021 som si objednala farbu do tlaciarme ale doposial mi nebola dodana

• Tonery nefungovali po pár vytlačených stranách, riešim reklamáciu

Dlhé dodanie, tri kópie dobre a koniec netlačí.

Jeden z čiernych tonerov je suchý

Preverovali dostupnosť tovaru ktorý deklarovali že ho majú skladom 2 týždne, až na výzvu zistili ze ho nemajú a už sa nedá ani objednať. Predchádzajúci nákup pred 1 rokom bol podstatné lepší.

Tovar mi nebol dodany ani po 10 dnoch uz nemam zaujem

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dlhý čas dodania tovaru (1 mesiac) a to napriek tomu, že v ponuke bol uvedený čas dodania tovaru 24 hod., čo bolo pre mňa rozhodujúce kritérium. Vaša cena totiž patrila medzi najvyššie v e-shopoch na internete.

Premium Cartridge HP 903XL (T6M15AE), Black, kompatibilný mi tečie, tlač je rozmazaná

Nikdy si o vas nic neobjednam

• Neodporucam, tovar mi nebol dodany.

Dlhá dodacia doba. Produkt som objednal 21.12.2020. Je 05.01.2021 a produkt som do dnešného dňa nedostal.

• Náplň došla ale tlačiareň netlačí vie že to je náhrada

Tovar zaplatený zatiaľ nedodaný

• Eshop bez reálnych skladových zásob

• Rýchle doručenie.

Pri založení toneru mi moja tlačiareň HP Laser Jet P 1005 vypísala hlášku, že vzhľadom na nekomtabilitu toneru s tlačiarňou hrozí poškodenie tlačiarne.