Číslo objednávky: 301127994 z 2.6.2020
    Prečo chcete, aby som hodnotil tovar keď ste mi žiadny neposlali?
    Predtým som býval spokojný s týmto obchodom.
    Komunikácia mizerná. Prečo mi napr. neponúkli možnosť dodať jednu položku (originálnu, trochu drahšiu) zo 4 objednaných kompatibilných?

Bol mi doruceny iny typ cartrige ako som objednal. Zo styroch mi boli dorucene tri rozne typy. Jedine zlta cartrige fungovala spravne. Zvysne tri sa v tlaciarni nerozvietili a modra cartrige netlacila farbu.
    Objednavku som reklamoval a cakam na vyjadrenie reklamacneho oddelenia.
    Take info som dostal po styroch dnoch z obchodu, ked som ich kontaktoval.
    Komunikacia obchodu minimalna.

Ak checete mat zaruku stalej tlace, vyberte si iny obchod. V tomto Vam predaju cokolvek ako napln pre vasu tlaciaren, a az ked chcete osadit toner tak zistite ze VAm dodali taky, co nepasuje . . . a vy stojite s nefunkcnou tlaciarnou a zákazníci cakaju . . .

• Nekomunikujú.

Toner bol písaný, že je skladom. Po troch dňoch čakania som im zavolal, aby som sa spýtal kedy mi dorazí objednávka a odpoveď: toner skladom nie je, ale môže mi prezistiť dátum naskladnenia...
    Takže typický prístup firmy na Slovensku k zákazníkovi: keď niečo chce vedieť, tak nech si zavolá - my ho informovať nebudeme a na tovar si počka, keď ho chce.
    Ani náhodou by som tu už nič nenakúpil a nákup určite neodporúčam!
    Slečna sa síce ospravedlnila a mrzelo ju to, ale to mi bohužiaľ nestačí po troch pracovných dňoch čakania bez reakcie...

Nedodržujú dodacie lehoty. Na webovej stránke má e-shop uvedené, že tovar je na sklade - odoslanie a dodanie tovaru však reálne trvalo 10 dní.

Tovar k odberu ihneď, a po objednávke som sa dozvedel že bude až v máji...

čakám na objednávku už týždeň...

• same sluby, oblby a vyhovorky
  • Nebudem sa rozpisovať.Pozrite si tel.nahrávky,upozorňujete,že nahrávate a uvidíte,či som mal byť spokojný.Pri mojich otázkach kedy bude tovar dodaný som vždy počul,že zajtra ale nič sa od 10.2 dátumu objednávky nestalo.Predposledný telefonát ,včera 20.2 sme sa dohodli,že sa kuriér ozve telefonom dnes,aby mal istotu že sme doma.Čakal som celý den a nič.Dnes popoludní som sa dohodol na č.0232773373,že si tovar vyzdvihnem osobne.A tak to bude najlepšie.
    Cez internet kupujem aj iné veci a systém nieje tak komlikovaný s SMS,na ktoré nemáte odpoved,čo sa aj stalo.Stačilo zavolať na číslo,ktoré kurier má a bola by potvrdená dohoda v akom čase a kedy príde.Nečakáte hádam,že zákazník bude celé dni v pohotovosti a bude sedieť doma.Ja som to urobil,čakal som a nepomohlo,

obchod možno super ale dodanie trvá dlhú dobu

• Ponúkajú tovar, ktorý ani nemajú na sklade a potom ho ani nevedia dodať v rozumnom čase. Nikdy viac tento obchod.

• Aj keď bolo písané že tovar je na sklade a bude doručený do 48 hod. , tak až na základe upozornenia po asi 5 dňoch poslali tovar.
    • Ani po upozornení, neodpovedali na urgenciu žiadnym ospravedlnením prečo to toľko trvalo.

Obchod praktikuje tzv. vernostny program zbierania bodov za objednavky a naslednu "vymenu" bodov za darceky. Avsak ked si vyberiete darcek, tak "uz nieje v ponuke", nic Vam neposlu, ale predmetny darcek aj dalej (a to uz je vyse mesiaca) figuruje v ponuke. Asi len na nalakanie zakaznikov na kupu tonerov vo vidine nasledneho ziskania darceku . . . .

• Tovar uvedeny v ponuke v skutocnosti nemaju, resp. Uz je vypredany.

Zakúpene farby nie sú kompatibilné z danou tlačiarňou.Je nutné zakúpiť orginálne farby,lebo tlačiareň ích nerozpozná.

• Objednávka bola rýchlo vybavená a doručená
    • Nedostal som originál v zatavenom plastovom obale ale dostal som 5 samostatných náplní avšak s iným objemom atramentu. Pochopiteľne menším. Napriek tomu že som o tom podal informáciu a obsah zásielky som aj zdokumentoval fotografiou nedočkal som sa žiadneho ospravedlnenia.

na náplni chýbal čip podľa ktorého tlačiareň rozpoznáva farbu :( rekamácia zbytočná lebo poštovné by stálo viac ako náplň.

Tovar prišiel rýchlo, ale jedna farebná kazeta nie je funkčná, takže nemôžeme tlačiť. Zrejme čip nie je ok. Nepáči sa mi, že kazety nie sú od jedného výrobcu-renovátora, ale od rôznych, preto sú následné komplikácie.

Bola zaslana nesprávna Cartridge.

• rýchle doručenie
    • toner mi po 3 vytlačených stranách prestal fungovať
    • tlačiareň mi jeden toner vôbec neprijalo
    • po reklamácii už 5 dní žiadna odozva