• Perfektní služby i přístup
    • Pestrá nabídka a dobré ceny
    • Nakupuji opakovaně

Velmi příjemný obchod, dlouhá záruka, pojištění na rok k tomu.. Rychlé doručení i komunikace. Tak by to melo vypadat.
    Rad si občas přečtu i kvalitní recenzi na jejich blogu

Dobrý den, Adame,

moc Vám děkujeme za další provedený nákup, vážíme si toho, že jste si vybral hodinky opět právě u nás. Moc nás těší, že jste s námi spokojený a jste také čtenářem našeho blogu :) Přejeme, ať Vám nové hodinky skvěle slouží!

• spokojen

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.

Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

V sobotu objednáno, v úterý dopoledne doručeno. Vše ok.

Dobrý den, Václavo,

moc děkujeme za provedený nákup. Je-li zboží v době objednání skladem, nic nebrání jeho okamžitému odeslání, jsme proto rádi, že jste byla s rychlostí dodání spokojená.
    Ještě jednou děkujeme za nákup, doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

• Široký sortiment zajímavých značek
    • Rychlé dodání

Dobrý den, Luďku,

moc děkujeme za doporučení a připojené hodnocení. Jsme rádi, že Vás naše nabídka oslovila a přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek.

• Rychlost a profesionalita
    • Prodloužená záruka a pojištění v ceně

Dobrý den, Romane,

děkujeme, že jste si pro nákup vybral právě nás. Máme radost, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojený. Věříme, že prodlouženou záruku nebude třeba využít.

Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé jednání, ochota.

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za nákup a udělené doporučení, máme radost, že jste byl spokojený s naším přístupem a rychlostí dodání vybraných hodinek.

• rychlost vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace
    • průběžné sledování stavu vyřízenosti objednávky
    • zboží dobře zabalené
    • nevím o žádné, moje první zkušenost

Na základě mé dobré první zkušenosti s obchodem jsem objednal manželce pod stromeček hodinky SEIKO v hodnotě cca 8000 Kč. Už teď se na ně těším :)

Jediná drobná "vada na kráse" u mnou zakoupených mechanických automatických hodinek BOCCIA za cca 6400 Kč je ,že mi nejde zastavit vteřinová ručička a nastavit tak přesný čas na úrovni vteřin, přestože je v popisu uvedeno, že to jde. Ale třeba jen nevím jak, v každém případě to není nic, co bych nepřežil :)

Pak jsem byl trochu překvapen "poskakováním" vteřinové ručičky v určitém rozmezí ciferníku, kdy vteřinovka jednu sekundu odkrokuje zpravidla asi 4x, a někdy skočí jen 2x ... no nevím, třeba je to obvyklé chování automatů, nikdy předtím jsem žádné neměl.

Jinak hodinky jsou to krásné, titanové pouzdro i tah, a skutečně na ruce nejsou pomalu poznat, jak jsou lehké. Ještě bych dodal, že mne překvapila kvalita luminiscence, na ciferník stačí asi 15 vteřin zasvítit a lumiicence trvá asi až 3 hodiny. Neuvěřitelné ! Takže bych určitě znovu zvolil hodinky BOCCIA s automatickým strojkem.

Dobrý den, pane Bížo,

děkujeme Vám za obsáhlou recenzi, moc si jí vážíme, stejně jako dvou v krátkosti po sobě provedených nákupů. Máme radost, že se Vám vybrané hodinky Boccia líbí a vyhovují Vašim potřebám. Doufáme, že podobně pozitivní budou ohlasy na vybraná Seika pro Vaši paní.

Ohledně popisovaného chování hodinek Boccia se s Vámi v co nejktarší době spojíme a pokusíme se vše vysvětlit. Hodinky Boccia 3653 jsou vybavené funkcí zastavení vteřinové ručky při nařizování času (vytažení korunky do druhé pozice) a pokud jsou hodinky natažené, měl by být chod vteřinové ručky "plynulý". Slovo dávám záměrně do uvozovek, protože plynulost se odvíjí od frekvence zvoleného strojku - čím vyšší frekvence, tím plynulejší chod ručky.

Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho radosti z nových hodinek.

Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Vždy nákup bez problémů :-))))

Dobrý den, Jano,

velmi si vážíme toho, že jste si pro nákup hodinek vybrala opět právě nás, děkujeme Vám. Doufáme, že vybrané hodinky splnily očekávání a přinesly radost.

V pořádku...

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Příjemné jednání, rychlé dodání, drobná úprava na místě, perfektní zboží.

Reakcia obchodu Helveti.sk

ještě jednou děkujeme, že jste si pro nákup hodinek vybrala právě nás. Těší nás, že jste byla s celým objednávkovým procesem a přístupem kolegů na prodejně spokojená a stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

Vse v poradku.

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za nákup, jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

SUPER obchod, ráda zde nakupuji.

Dobrý den, Hanko,

moc děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme, stejně jako Vaší věrnosti a uděláme maximum pro to, abyste se k nám stále ráda vracela. Přejeme, aby vybrané hodinky přinesly radost :)

Naprosto pohodový nákup!

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc děkujeme za udělení pěti hvězdiček, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami!

• Rychlost dodání, kvalitní produkty, spolehlivost a tradice firmy Helveti

Reakcia obchodu Helveti.sk

rádi bychom Vám poděkovali za nákup a Vaše slova, kterých si velmi vážíme. Je pro nás velmi důležité, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod. Pro rychlé dodání a celkovou spokojenost zákazníků se snažíme dělat maximum. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.

• Jednani
    • ochota
    • vstřícnost
    • profesionalita
    • Málo je takových prodejců jako Helveti

Dobrý den, pane Fialíku,

Vaší recenze si velmi vážíme a děkujeme za ni, stejně jako za provedený nákup. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem spokojený a doufáme, že vybrané hodinky předčí Vaše očekávání a budou Vám dělat jen radost.

• Široká možnost výběru doručení
    • Nevím

Dobrý den, pane Stankovský,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, máme radost, že oceňujete možnost výběru způsobu doručení. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.

• rychlé dodání

Přibalený český návod je absolutně nedostačující, na stránkách pouze v zahraničních verzích. Tak pomalu překládám přes google překladač, u předchozím mnohem levnějším modelu byl na stránkách podrobný popis a návod pro použití. S hodinkami jsem zatím velice spokojen a jen pár let prozradí zda bude stále spokojenost.

Dobrý den, Ivo,

moc děkujeme za provedený nákup, jsme rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání hodinek.
    Co se týká návodu, pokud je Vám použití některé funkce/ nastavení nejasné, není problém nás kontaktovat a vše se pokusíme vysvětlit také na dálku. S překlady návodů od českého distributora máme vesměs dobrou zkušenost, ale je pravdou, že některé věci - například popis aplikace, která je pouze v aj - nemusí být dostačující. Přesto doufáme, že Vám hodinky dělají radost.

• Nákup z domova

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček. Jsme rádi, že jste využil služeb našeho eshopu a doufáme, že jste byl s jeho prostředím spokojený. Ať Vám hodinky dlouho a skvěle slouží!

Vse na 1

Dobrý den, Martino,

moc děkujeme za provedený nákup a Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste s námi byla spokojená.

• Nadstandardní bonusy, rychlost, solidnost
    • Nevim

Kdykoliv znovu !!!

Dobrý den, pane Jícho,

moc děkujeme za Vaše slova, máme velkou radost, že jste byl s nákupem hodinek v našem obchodě spokojený. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě k dispozici také kdykoliv v budoucnosti.