Rychlost a kvalita komunikace, vstřícnost.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Rádi bychom Vám poděkovali za udělení stoprocentního hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s naším přístupem spokojený a v případě potřeby jsme Vám kdykoliv opět plně k dispozici.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

• velmi rychlé doručení, precizní zabalení

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc Vám děkujeme za čas, který jste si našla pro ohodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste s námi byla spokojená a doufáme, že vybrané hodinky splnily a snad i předčily očekávání. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

• Rychlost doručení

Dobrý den, Petře,

moc děkujeme za provedený nákup i čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojený a přejeme, ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

Rychlé doručení

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za poskytnutí zpětné vazby. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání vybraného zboží. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá, proto budeme rádi, pokud nám dáte vědět, co můžeme zlepšit, abychom od Vás při případném příštím nákupu obdrželi celých 5 hvězdiček :)
    Ještě jednou děkujeme a přejeme, ať Vám vybrané hodinky dělají pouze radost.

super

Dobrý den, Mirku,

děkujeme Vám za provedený nákup, jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.

• Prikladna komunikace
    • Ochota s jakou jsem se uz dlouho u obchodu nesektal

Reakcia obchodu Helveti.sk

Rádi bychom Vám poděkovali za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho eshopu. Velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte a i do budoucna uděláme maximum pro to, abychom Vás nezklamali. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

vše šlo jak po másle.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme za udělené doporučení, máme radost, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Vysli se vsim vstric :)

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc děkujeme za Vaše doporučení. Pokud je to alespoň trochu možné, snažíme se zákazníkům vždy pomoci :)

Dobrá komunikace, rychlé odeslání

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za provedený nákup a udělení 5 hvězdiček. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Obchod upravili pasek primo na moji ruku, takze pri dodani jsem rovnou mohl zacit nosit.
    • Darek k nakupu - pouzdro, malickost, ale potesi
    • Rychle dodano
    • Uz se pomalu divam po dalsich hodinkach

Dobrý den, Pavle,

děkujeme Vám za udělené doporučení, moc nás těší, že jste s námi byl spokojený. Úprava náramku před odesláním, známe-li obvod ruky, je z našeho pohledu maličkost, která však zákazníkům může ušetřit cestu do hodinářství v místě jejich bydliště :)
    Budeme rádi, pokud se i v budoucnu při výběru nových hodinek obrátíte na nás, v případě potřeby Vám rádi s výběrem pomůžeme, případně zodpovíme jakékoliv dotazy.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky přináší pouze radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Perfektní komunikace i rychlé doručení. Doporučuji

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc Vám děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste s námi byl spokojený a doufáme, že vybrané hodinky splnily očekávání. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Svižná doprava, rychlá podpora. Produkt dorazil v pořádku.

Dobrý den, Kristýno,

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a doporučení, jsme moc rádi, že jste byla s naším přístupem a rychlostí vyhotovení své objednávky spokojená. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• rychlé a spolehlivé dodání zboží

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za provedený nákup a doporučení, jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání hodinek spokojený.

• 5 letá záruka na hodinky řady Gshock značky Casio
    • Rok pojištění jako darek
    • Dárek k nakupu
    • Pidi čokoladka jako milá pozornost
    • O malinko vyšší cena než v jiných e-shopech, ale kompenzace je zase ta záruka. Jinde byla pouze 2 letá a zbylé 3 roky se musely připlatit a nebo nebyla ta možnost vůbec

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc Vám děkujeme, že jste si pro nákup nových hodinek vybrala náš obchod, z Vaší zprávy víme, co tomu předcházelo, a o to více si toho vážíme, podobně jako Vašich slov, která pro nás mnoho znamenají a motivují nás dělat naši práci co možná nejlépe a hledat další prostor pro zlepšení. Všem značkám z naší nabídky stoprocentně věříme, proto prodlouženou záruku nabízíme na všechny klasické hodinky. Na G-Shocky nebude prodloužené záruky určitě třeba, protože tato řada je pověstná svou vysokou spolehlivostí a odolností.
    Přejeme, aby vybrané hodinky přinesly radost a skvěle sloužily :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Příjemná obsluha, velký výběr a příznivé ceny

Dobrý den, Kateřino,

moc Vám děkujeme za Vaše slova i provedený nákup. Těší nás, že jste s námi byla spokojená a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Ano mam hodinky ale v reklame jsou pekne velke a citelne a skutecnost je jina . Nejsou tak velke a citelne jako v reklame .Rad bych je i vymenil ale nevim kde . Jinak ale kvalita tam je . Poradte mi kde bych je mohl vymenit, Jsem blizko Hustopece Ale jinak dobry Diky.

Reakcia obchodu Helveti.sk

mrzí nás, že nám udělujete negativní hodnocení na základě toho, že Vám hodinky, které jste si vybral, nevyhovují. Ihned, jak jste nás o této skutečnosti informoval, jsme Vám nabídli pomoc s výběrem nových hodinek i možnost vrácení, včetně zpětného zaslání nevyhovujících hodinek zdarma prostřednictvím sítě Zásilkoven. Snažili jsme se Vám v maximální možné míře pomoci, protože rozumíme tomu, že při výběru pouze na základě obrázků, nemusí být první volba tou pravou. Celou situaci jsme s Vámi komunikovali a vysvětlili Vám, jak postupovat a snažili se pomoci najít jiný model, který by vyhovoval Vašim potřebám.

• Kvalitní zpracování
    • Funkční

Dobrý den, pane Kratino,

děkujeme Vám za nákup a udělení 5 hvězdiček. Jsme rádi, že jste s objednaným zbožím spokojený.

• Velký výběr

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělené doporučení, jsme moc rádi, že jste byl s naší nabídkou i vyřízením objednávky spokojený.

Přehlednost, rychlé zaslání

Dobrý den, paní Šindelářová,

děkujeme Vám za udělené doporučení, na co možná nejrychlejším vyřízení objednávky a bezpečném zabalení zboží při přepravě si zakládáme, jsme proto moc rádi, že jste s námi byla také v těchto ohledech spokojená. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

• Rychlost
    • Komunikace
    • Záruka navíc
    • Pojištění na blbost v ceně
    • Výběr

Neskutečný obchod, ochota, záruka navíc. Letos jsme objednali troje hodinky a jsme maximálně spokojeni. Dik

Dobrý den, pane Jícho,

moc děkujeme za Vaše slova, velmi si jich vážíme, stejně jako Vašeho opakovaného nákupu. I do budoucna uděláme maximum pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici. Doufáme, že hodinky přinesly radost a splnily očekávání.