• Rychlost dodání .. ochota na tel. lince

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělení sta procent, jsme moc rádi, že jste byl s naším přístupem spokojený a přejeme, ať Vám hodinky přináší pouze radost!

• Krásně zabalené
    • Rychlost dodání
    • Zkrácení řemínku

Dobrý den, pane Turku,

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček, těší nás, že se dárkové balení líbilo a doufáme, že úspěch sklidily také hodinky :)

• sortiment
    • popis výrobků
    • komunikace
    • rok pojištění v ceně
    • hodnotný dárek k objednávce

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za provedený nákup a čas, který jste si našel ke sdílení zkušenosti s naším obchodem. Těší nás, jak pozitivně nás vnímáte, každá podobná zpětná vazba je pro nás silnou motivací se dále zlepšovat.
    Přejeme, aby Vám nové hodinky dělaly pouze radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

S hodinkami značky Alpina jsem spokojený.

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělené doporučení, máme radost, že vybrané hodinky splnily očekávání a přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychle připravené. Na prodejně mi prodavačka pomohla s nastevením.

Dobrý den, Janku,

děkujeme za provedený nákup a zpětnou vazbu. Při osobním vyzvednutí zákazníka vždy s hodinkami a jejich použitím seznámíme, jedná se o základ :) Přejeme, ať hodinky dělají radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• přehledné stránky, rychlost doručení

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup hodinek vybral právě nás.
    Přejeme, ať skvěle slouží!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Hodně rychlé dodání, jeden den objednáno, na druhý den na depu a třetí den doma
    • Velice rychlá a víc než dostačující komunikace s veškerými dostupnými informacemi
    • Nadstandardní prodloužení záruky

Dobrý den, pane Hurtíku,

děkujeme Vám za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste s námi byl ve všech ohledech spokojený. Máme-li vybrané hodinky skladem, bývá doručení během druhého dne standardem.
    Přejeme, abyste prodlouženou záruku nepotřeboval a hodinky si pouze užíval.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Všechno v pořádku. Maximální spokojenost. Perfektní obchod.

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc děkujeme za doporučení a připojená slova, velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte. Přejeme, ať hodinky dobře a dlouho slouží.

• Jsem nadšená!

Dámské hodinky jsou nádherné, tak akorát na ruku, žádné obrovské cibule, jsou velmi elegantní. Mám černý řemínek, ještě uvažuji i o zlaté barvě. Potřebovala jsem zkrátit pásek a byla mi poskytnuta okamžitě rada a krátké, velmi přehledné video, dle kterého jsem si řemínek sama zkrátila. Navíc mě fascinuje ten prvotní příběh vzniku hodinek - Max René.

Dobrý den, Marie,

děkujeme Vám za provedený nákup a obsáhlou zpětnou vazbu. Máme velkou radost, že se Vám vybrané hodinky tolik líbí a přejeme, aby tento stav ještě dlouho trval a hodinky Vám skvěle sloužily. Pokud byste se v budoucnu rozhodla pro nový řemínek, určitě nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme s jeho výběrem.

Určitě doporučuji.

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc děkujeme za doporučení!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• rychlé a bezproblémové doručení
    • zkrácení řemínku hodinek proběhlo rychle

Dobrý den, Jane,

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a doporučení. Jsou-li hodinky skladem, je jejich rychlé doručení téměř bezproblémové. Těší nás, že jste spokojený se službou úpravy náramku :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Profesionální přístup, ochota, rychlost.

Dobrý den, Ondřeji,

také Vám děkujeme, že jste si k nákupu hodinek vybral právě nás. Jsme rádi, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti.
    Ať Vám nové hodinky přináší dlouhou dobu radost.

• Rychlý nakup

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a udělení 100%, jsme rádi, že jste byla s rychlostí vyřízení své objednávky spokojená.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Nakupuji zde opakovaně, vždy velmi příjemné jednání, ochotní prodávající, kteří mají zkušenosti a ví o čem mluví.

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme za Vaše doporučení a vřelá slova, kterých si velmi vážíme. Zákazníkům se vždy snažíme být plně k dispozici ve fázi výběru hodinek, ale také po nákupu. Jsme proto moc rádi, že jste s námi spokojená. Minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami!

• OK
    • Cena by mohla být řádně nižší.
    • Rychlost i kvalita je zaručena vysoká.

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Vaše doporučení, jsme rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Cenu produktů neurčujeme my, je nastavena výrobcem a distributorem pro všechny autorizované prodejce stejně. Zboží lze samozřejmě zakoupit i levněji od šedých prodejců, s čímž mohou být spojena jistá rizika.
    Doufáme, že hodinky splnily Vaše očekávání.

• Super ochota
    • Profesionalita

Dobrý den, Jaroslave,

moc děkujeme za doporučení a sdílení zkušenosti s naším obchodem. Pokud je to v našich silách, snažíme se vždy v maximální možné míře pomoci, jsme moc rádi, že právě ve Vašem případě bylo řešení celkem snadné. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• vše vysvětlí, zboží převážně skladem nebo rychlé dodání

Reakcia obchodu Helveti.sk

moc děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Při osobním vyzvednutí zboží se snažíme veškeré funkce a nastavování hodinek vždy vysvětlit, v tomto ohledu jsme v případě potřeby k dispozici ovšem také na dálku. Jsme rádi, že jste byl s dobou dodání vybraných hodinek spokojený a přejeme, aby skvěle sloužily!

• Velký výběr zboží

Ochota a velký výběr zboží.

Dobrý den, Heleno,

děkujeme Vám za sdílení zkušenosti s naším eshopem, těší nás, že jste byla s naším přístupem a nabídkou spokojená. Přejeme, aby Vám nové hodinky přinášely pouze potěšení.

• Sortiment
    • Vyber znaciek
    • Sluzby zakaznikovi

Reakcia obchodu Helveti.sk

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček, jsme rádi, že jste nejen s naší nabídkou eshopu spokojený. Doufáme, že vybrané hodinky předčily Vaše očekávání.

zkušení prodavači

Dobrý den, Miroslave,

děkujeme za Vaše slova, jsou pro nás velkou pochvalou. Přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek!