• Velmi profesionální a vlídná obsluha

Velmi profesionální a vlídná obsluha. Rychlé vyřízení objednávky.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za udělení sta procent, vážíme si toho, že jste si našla čas pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě spokojená i přes drobný technický problém s platebním terminálem. Přejeme, ať Vám nové hodinky přináší pouze radost. :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost preciznost profesionální přístup!!!

Neváhejte a nakupujte, nepripravujte se, váháním o jedinečný zážitek!!!

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za provedený nákup a čas, který jste si našel k ohodnocení našeho obchodu. Vašich slov si velmi vážíme a jsme rádi, že jste byl s celým objednávkovým procesem spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Široký výběr sortimentu, ceny produktu

Kladně hodnotím komunikaci se zákazníkem, rychlé dodání. Nákup doporučili tomto e-shopu.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc Vám děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Komunikace a co možná nejrychlejší reakce na zákaznické dotazy patří mezi naše priority, jsme proto moc rádi, že jste s námi byl nejen v tomto ohledu spokojený.
    Přejeme, ať nové hodinky dělají pouze radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Neskutečná rychlost doručení ,jeden den jsem zboží objednala a druhý den
    bylo doručené!!! Moc děkuji Zdena.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Zdeno, my děkujeme Vám za vloženou důvěru a provedený nákup. Je-li vybrané zboží skladem, nic nebrání jeho okamžitému odeslání. Jsme moc rádi, že jste s námi byla spokojená a doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení!

zkušenosti jen ty nejlepší

Reakcia obchodu Helveti.sk

Ještě jednou děkujeme za provedený nákup a Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že jste s námi byl spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Rychlost, spolehlivost, výborná komunikace.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Luďku, moc děkujeme za udělení pěti hvězdiček a také další provedený nákup. Vaší věrnosti si velmi vážíme a jsme rádi, že jste s námi byl i tentokrát spokojený. Minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami :)

Jsem spokojená. Děkuji.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Vaše spokojenost nás moc těší a ještě jednou Vám děkujeme, že jste si pro nákup vybrala právě nás.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Při vzniku jakéhokoli problému pracovníci ochotně a vstřícně reagují a operativně řeší problém.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za udělení stoprocentního hodnocení. Moc nás těší jak nás vnímáte. Ke každému zákazníkovi se opravdu snažíme přistupovat individuálně a vyskytne-li se jakýkoliv problém ať už v procesu vytváření objednávky, dodání zboží, anebo po nákupu, vždy se snažíme být plně k dispozici a rychle situaci vyřešit.
    Doufáme, že Vám nové hodinky přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Uvítal jsem výhodné nabídky na hodinky casio G shock jsem spokojen, využívám i servis všechno je kvalitní a cenově příznivé. Děkuji.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Ondřeji, moc děkujeme za Vaše doporučení a připojené hodnocení. Jsme rádi, že Vás oslovil model z akční nabídky, někdy se zde ukrývají opravdu zajímavé kousky :)
    Přejeme, ať Vám nové hodinky skvěle slouží.

• Rychlost dodání
    • Pečlivě zabaleno
    • Krásné zboží
    • Péče o zákazníka

Služba zákazníkovi na jedničku, ochota při dotazování, rychlá expedice, zde nic nebrání bezproblémovému nakupování.
    Děkuji a vřele doporučuji.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Michaelo, moc děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem s dalšími zákazníky. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a být k dispozici v případě dotazů a potřeby pomoci. Jsme proto moc rádi, že jste s námi byla spokojená a také, že se nám povedlo splnit Vaše přání. Doufáme, že hodinky přinesly velkou radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Obchod se super atmosférou. Přátelský personál ochotný poradit i ukázat . Po všech stránkách naprostá profesionalita.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Vaší recenze si velmi vážíme a děkujeme za ni, stejně jako za provedený nákup. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a byl jste spokojený také s naším přístupem a doufáme, že vybrané hodinky předčí Vaše očekávání a budou Vám skvěle sloužit.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Vše proběhlo standardně tak, jak bylo uvedeno v informacích na webu. Informace přehledné, srozumitelné, naprosto dostačující, aby si člověk udělal představu o výrobku, o který má zájem.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Romane, moc děkujeme za udělení pěti hvězdiček, jsme rádi, že jste byl s nákupem i podobou eshopu spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami!
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

Velká spokojenost s nákupem luxusních hodinek s 80h rezervou chodu za nejlepší cenu široko daleko.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme, stejně jako důvěry vložené v náš obchod. V případě potřeby jsme Vám kdykoliv k dispozici a uděláme maximum pro to, abyste se k nám rád vracel. Přejeme, aby nové hodinky přinášely jen radost :)
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

Rychle, vše bez problémů,přesně tak jak to má být.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za provedený nákup a udělení 5 hvězdiček. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

Široká nabídka, krásná prodejna, ochotný personál. Radost vybírat hodinky.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc Vám děkujeme, že jste si pro nákup hodinek vybral právě náš obchod. Vaše hodnocení nám udělalo velkou radost a přejeme, aby minimálně stejnou dělaly Vám nové hodinky.

Píši 1 podtrženou.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc Vám děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste s námi byl spokojený a doufáme, že minimálně stejně spokojený budete také s novými hodinkami. :)

• rychlé jednání

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za udělení pěti hvězdiček. Jsme rádi že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Přejeme, ať Vám nové hodinky skvěle slouží.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

• Rychlost dodání, cena, služby navíc/dárek/záruka. Kvalita zboží.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Rádi bychom Vám poděkovali za provedený nákup a udělení 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

• výborná komunikácia, včasné dodanie, ponúknuté služby

Dobrý den, Petere,

děkujeme, že jste si pro nákup hodinek vybral právě nás. Jsme moc rádi, že celý nákup proběhl dle Vašich představ. Doufáme, že nové hodinky přinesly radost.