Spokojnosť

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou a sme ochotný pre to obetovať všetko. Vaše hodnotenie si veľmi ceníme a veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

• Rýchlosť
    • Serióznosť

Objednávka bola veľmi rýchlo vybavená aj doručená. Ďakujem vám :-)

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Všetku energiu dávame do toho, aby boli naši zákazníci spokojní a radi sa nás opäť obrátili. Veríme, že budete spokojní aj nabudúce.

• prehľadný e-shop
    • nepoškodený tovar

tím HEIKO ŠPORT

• Veľmi rýchle dodanie tovaru.

• Veľmi rýchle doručenie tovaru

Odporúčam obchod, viac krát som objednávala a vždy tovar dorazil hneď na druhý deň. Veľmi rýchle dodanie tovaru, maximálna spokojnosť

tím HEIKO ŠPORT

• Rychle dorucenie. Tovar zodpovedal tomu na obrazku.

Siroky sortiment tovaru. Rychle a profesionalne vybbavenie obljednavky.

velka spokojnost

• Super obchod, rychla komunikácia

tím HEIKO ŠPORT.

Som veľmi spokojná, tovar mi bol doručený rýchlo, nebol poškodený, pekne zabalený, zodpovedá obrázkom na eshope a aj veľkostným tabuľkám. Kvalitný tovar za výborné ceny

tím HEIKO ŠPORT

• Platba, dodavanie, vratenie tovaru prebehlo bez problemov

• Vyborná komunikácia

tím HEIKO ŠPORT

Vše v naprostém pořadku a rychlé doručení.

Max spokojnost.

tím HEIKO ŠPORT

• Promtné vybavenie objednávky, serioznosť.

tím HEIKO ŠPORT.

Nákup v obchode považujem za pozitívny, mal som objednaných viacero kusov oblečenia a na druhý deň po odoslaní objednávky ma tel. kontaktoval pán z tímu Heiko s tým že jeden kus z mojej objednávky nemajú skladom v mnou požadovanej veľkosti, ochotne mi ponúkol viacero variant a dohodli sme sa na pozmenení objednávky, čiže veľmi kladne hodnotím prístup k zákazníkovi. Jedinou chybou ktorú som postrehol bol lokálny doručovateľ tovaru (nakoľko som si nechal objednávku doručiť kuriérom). V deň objednávky mi bola zaslaná SMS s informáciou o doručení tovaru a s tel. číslom na doručovateľa. Toho som podla pokynov chcel informovať že do cca16tej hodiny nebudem na mieste doručenia. Pokúšal som sa mu dovolať asi tri krát vždy s rozostupom cca dvoch hodín. Pán moje telefonáty ignoroval. Z daného čísla mi zavolal o 15:45 a keď som mu povedal že niesom na adrese doručenia ale že tam viem byť do 15tich minút bol nepríjemný a doslova mi povedal aby som si švihol. Pri príchode nereagoval na môj pozdrav a rovnako som ho zdravil aj po predaní zásielky čo tiež odignoroval. Každopádne neviem či má eshop dosah na doručovateľov ale s týmto pánom som bol veľmi nespokojný a s podobným prístupom som sa ešte pri doručovaní tovaru kuriérom zatiaľ nesteretol.

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s komunikáciou a prístupom ku zákazníkom. Vašu sťažnosť na kuriérsku službu sme predali spoločnosti SPS a budú sa snažiť podobným problémom predísť. Je nám veľmi ľúto, že ste mali nepríjemnú skúsenosť, ale ako predajca nemáme priamu kontrolu nad doručením tovaru.

tím HEIKO ŠPORT

precízne zabalené, prišlo mi čo som si objednal , odporúčam

tím HEIKO ŠPORT

Rychle dodanie, obchod odporúčam.

tím HEIKO ŠPORT.

Vyborna komunikacia, promptne dodanie, pri nedostatku tovaru okamzite upozornenie a ponuknuta alternativa. Urcite odporucam.

tím HEIKO ŠPORT

• Zlá tabuľka veľkostí konkrétne pri veľkosti uk9,5 kde píše že je to velkost EU44,5 pravda je že veľkosť je EU44

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Chybu sme už odstránili a ďakujeme za postreh. Veríme, že budete spokojní aj nabudúce.

tím HEIKO ŠPORT.

• Rýchlosť dodania a taktiež nebol problém s vrátenim tovaru sa okamžitým vrátenim fin.prostriedkov na účet. Max spokojnosť