• rýchla objednávka
    • Prišiel mi nesprávny tovar, ktorý som reklamovala telefonicky. Bolo mi sľúbené, že obratom mi pošlú správny tovar ( aj sa stalo) a že ako odškodné za to, že som musela poslať nespávny tovar naspäť, dostanem nejakú drobnosť. Jasné, že som nič nedostala ( čo ma ani neprekvapuje pri "serióznosti" našich podnikateľov a firiem!) Takže tovar ma "vyšiel" ešťte o 2 € drahšie.

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

ďakujeme za vašu recenziu. Je nám ľúto, ale aj pri našej najväčšej pozornosti sa v ojedinelom prípade stane, že odošleme nesprávny odtieň produktu. Telefonicky sme sa vám ospravedlnili. Keďže išlo o našu chybu, nečakali sme kým nám dovar pošlete a výmenu sme vám odoslali okamžite. Správny tovar sme vám následne poslali na ďalší deň, presne podľa vašich požiadaviek. Pri maximálnej vyťaženosti pred Vianocami sme považovali za prioritu vám tovar odoslať čo najskôr a boli sme ochotný riešiť kompenzáciu následne, ako dostanete objednaný tovar. Bolo vám ponúknuté preplatenie dopravy vo vami vyčíslenej hodnote, avšak to ste odmietli.
    Zálaží nám na spokojnosti našich zákazníkov a urobili sme všetko preto, aby sme vám vyhoveli. Ospravedlňujeme sa za zlyhanie ľudského faktoru a veríme, že sa to už nebude opakovať.

Ďakujeme za váš názor a veríme, že sme takto situáciu dostatočne vysvetlili.

tím HEIKO ŠPORT.

Tovar som musela vrátiť naspäť, pretože prava slspka bola vytahana adi castym skusanim. Po telefonickomrozhovore s pravovnikom obchodu vysvitlo, že to bol posledny par, ktorý bolvylozeny na predajni. Samozrejme, že bola najviac skusana prava slapka. Našťastie po vrateni tovaru mi boli promptne vratene peniaze na účet. Napriek tomu tobola pre mňa zla skúsenosť.

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

ďakujeme za vašu recenziu. Po telefonickom rozhovore, sme zistili všetky informácie na to, aby sme reagovali na vašu recenziu.
    Je nám ľúto, že ste neboli s tovarom spokojní a museli ste ho vrátiť naspäť. Dôvod vrátenia bol, že jednen polpár šľapky bol podľa vašich slov mierne natiahnutý. Pripúšťame, že tovar ponúkame aj v našej kamennej predajni a mohol byť preto skúšaný. Aj napriek tomu je nutné podotknúť, že nie je možné zabrániť, aby si zákazník tovar vyskúšal, nakoľko má na to právo. Toto isté právo má aj zákzaník našeho internetového obchodu a preto ste aj vy mali možnosť si tovar vyskúšať a teda mierne zmeniť jeho vlastnosti vašim pôsobením. Tovar ste vrátili do 14 dní a my sme vám na účet vrátili plnú sumu vrátane dopravy na uvedený účet okamžite. Toto je vysvetlenie vašej nespokojnosti s tovarom ako takým.
    Po telefonickom rozhovore sme však prišli aj na skutočnosti ohľadom vašeho nákupu a skúseností s našim obchodom. V rozhovore ste označili, že ste boli spokojní s komunikáciou, aj prehľadnosťou stránky. Taktiež ste pripustili, že sme váš podnet rýchlo a ochotne vyriešili, čo je spomenuté aj v písomnej recenzii. Toto je hlavné poslanie obchodu, poskýtnúť zákazníkovi služby a podporu pri kúpe tovaru a prípadných problémoch. Túto funkciu sme podľa vašich slov aj našeho uváženia zvládli.
    V recenzii ste označili, že náš obchod neodporúčate. Dovolíme si tvrdiť, že vaša recenzia bola do značnej miery ovplyvnená nespokojnosťou s tovarom a obchod ako taký konal v najlepšom možnom záujme zákazníka. Pripustili ste, že naše služby možno využijete v budúcnosti, čo naznačuje, že vaša skúsenosť je prevažne spätá s tovarom. Domnievame sa, že sme váš podnet dostatočne vysvetlili a obhájili náš postup.

Tím HEIKO ŠPORT

• Výrobok nebol popísaný do podrobna na web stránke a keď som si ho objednal tak mi jednotlive veci vadili,ktoré neboli na tej stránke popísané. Ps: Obrázok nieje všetko

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

ďakujeme za vašu recenziu. Na stránke sú uvedené všetky dôležité informácie: materiál, popis, že šiltovka je zo vzdušného materiálu, popis o logu na šiltovke a tiež informácie o výbere veľkosti. Obrázok je originál od výrobcu a zobrazuje produkt detailne. Toto je jednoznačná nevýhoda akéhokoľvek nákupu na internete. Pokiaľ by existovala technológia, ktorá by umožnila aby ste si mohli tovar pozrieť a ohmatať bez fyzického kontaktu, určite by sme ju privítali.
    Tovar ste vrátili do 14 dní a my sme vám na účet vrátili plnú sumu vrátane dopravy na uvedený účet okamžite. Peniaze ste preto mali najskôr ako to bolo možné.
    Dodaciu lehotu hodnotíte na 3,5. Tovar ste objednali 4.4.2017 o 16:45 a doručený bol 6.4.2017. Je to najkratšia možná doba doručenia.
    V recenzii ste označili, že náš obchod neodporúčate, čo považujeme za neprimerané vzhľadom na fakt, že ste mali problém s tovarom a nie obchodom ako takým. Domnievame sa, že sme váš podnet dostatočne vysvetlili a obhájili náš postup.

Tím HEIKO ŠPORT

tento obchod by som neodporucala,maju zavadzacie ceny. objednala som si ciapku,podla e-shopu za 45€ a ked mi prisla domov,bola tam pripnuta este zlavnena vysacka za 35€. ked uz nieco take posielaju a chcu co najviac zarobit,nech si daju tu namahu to dat aspon prec,aby zakaznik nebol sklamany.

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

váš problém nás veľmi mrzí. Našou prioritou je spokojnosť zákzníkov a nie najväčší zárobok. Ceny produktov na internete sa líšia od cien v predajni. Ceny produktov na internete sú sledované našim dodávateľom a sme preto nútení tieto ceny dodržiavať. Čiapku ste bez problémov vrátili a problém vyriešili. Budeme robiť všetko preto, aby sa to už viac nestalo.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
    tím HEIKO šport

• Ak sa obchod chvali tym ze na sklade je tovar na 100percent a pride vam odpoved ze to nemaju a do teraz ani snaha ten tovar objednat.

Sluby sa slubuju....

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

veľmi más mrzí, čo sa vám stalo a za vašu negatívnu skúsenosť. Stojíme si za tým, že tovar na sklade máme, ale vzhľadom na to, že preváckujeme aj kamenný obchod v ojedinelých prípadoch sa stane, že sa tovar objedná a predá v rovnakom čase. Nanešťastie sa tomuto nedokážeme vyhnúť a kvoli tomu, že zákazníkov nechceme zavádzať, vždy objednávku zrušíme. Veľmi nás to mrzí a ospravedlňujeme sa za komplikácie

Tím HEIKO šport

Objednala som si dosť drahé topánky, ktoré boli poškodené! Keď som tam volala ako môžu niečo také poslať za tú cenu, nejaký pán sa vyhováral, že on tovar neposielal.
    Peniaze mi vrátili, ale nie celú sumu!

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

veľmi sa vám ospravelňujeme za vzniknuté komplikácie. Obuv, ktorú sme vám poslali nemala žiadnu závažnú výrobnú chybu. Pochopiteľne nie sme výrobcovia a všetko robia ľudia bez ohľadu na cenu tovaru. Tovar pred odoslaním kontrolujeme, ale je nemožné všimnúť si nedostatok, ktorý ste označili ako veľmi závažný. Tovar sme bez problémov prevzali a peniaze sme vám vrátili v plnej sume po odčítaní poplatku za dopravu ešte v deň vrátenia tovaru.

Ospravedlňujeme sa ale z našej strany v tomto prípade nedošlo k pochybeniu.
    tím HEIKO sport

• Nema vyhody
    • Komunikacia

Vobec neodporúčam,!!!!!!!!

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

vaša recenzia je úplne neopodstatnená. Veľmi ochotne sme s vami komunikovali a vysvetlili, kde sa stala chyba. Cena tovaru sa kvôli systémovej chybe zmenila. Táto chyba nebola spôsobená zámerne a nie je to naše zlyhanie. Pre zlepšenie našich služieb pracuje náš externý internetový technik na našej stránke permanentne na zmenách a vylepšeniach. Chyba mohla byť preto spôsobená aj týmito zmenami. Cena tovaru bola takáto asi 1 hodinu a potom sme chybu okamžite opravili. Ste prvý zákazník, ktorý je nespokojný s našimi službami. V recenzii taktiež uvádzate nedostačujúcu prehľadnosť stránok, čo sa snažíme v poslednej dobe zlepšiť.

Tím HEIKO šport