• Super obchod rýchle doručenie

Veľmi profesionálny prístup, objednávka vybavená a doručená včas. Tovar som odoslal naspäť kôli nevyhovujúcej veľkosti topánok. Profesionálna komunikácia. Vrátenie sumy za tovar čestne a zodpovedne. Srdečná vďaka všetkým pracovníkom obchodu HEIKO ŠPORT. Doporučujem nákup všetkým zákazníkom z vlastnej skúsenosti.

• rýchle vybavenie objednávky

• Výborná komunikácia a expresné vybavenie

• dobra cena
    • rychle dodanie

• Rýchle dodania

Som velmi spokojna, tovar som dostala rychlo a v poriadku.

Obchod určite odporúčam, rýchle dodanie, žiadne problémy s platbou, info o odoslaní objednávky

• Rychly vybavenie

Super tenisky a rýchle dodanie ďakujem.

• Jednoduchý spôsob objednania tovaru, rýchle dodanie.

Veľká spokojnosť, odporúčam.

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Všetku energiu dávame do toho, aby boli naši zákazníci spokojní a radi sa nás opäť obrátili. Veríme, že budete spokojní aj nabudúce.

• Kvalitný a bezchybný tovar
    • Milý prístup

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou a sme ochotný pre to obetovať všetko. Vaše hodnotenie si veľmi ceníme a veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

tím HEIKO ŠPORT

Objednavka bola vybavena aj dorucena naozaj rychlo a v poriadku. Bohuzial nesadla nam velkost tenisiek tak som ich musela vratit a naozaj v priebehu troch dni som mala vratene aj peniaze takze super urcite odporucam obchod.

• Bleskové dodanie

• Profesialny

• Rýchle doručenie, profesionálne jednanie

• Veľmi dobre služby

Výhoda

tím HEIKO ŠPORT.

Po prebratí tovaru som topánky vyskúšal a sú mi malé preto som poslal tovar vymeniť za väčšiu obuv. zatiaľ sa tovar nevrátil , preto neviem ohodnotiť obchod.

Reakcia obchodu HEIKO ŠPORT

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. Samozrejme, výmenu za inú veľkosť zasielame okamžite ako nám topánky prídu na sklad.

Rychlosť

• Fajn cena oproti konkurencii

Bezproblémový nákup, rýchle dodanie, tovar je v poriadku, cena oproti konkurencii lepšia. V podstate som ušetril 10€. Takže spokojnosť a odporúčam