• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 3 týždňami

Robil som dva nákupy v priebehu roka. Oba boli v konečnom dôsledku úspešné, ale nešlo to celkom ľahko.
    Pracovníci boli v pohode. Je vidno, že ich práca baví a vyznajú sa v oblasti v ktorej pôsobia.
    Komunikácia bol trošku problém. Pri komunikácii som sa stal aj ja “profesionálom”, čo sa týka produktov, ktoré som kupoval. A to som presne nechcel. Chcel som využiť službu a ušetriť svoj čas. V konečnom dôsledku som musel svoj čas investovať do zistenia aj tých najmenších podrobností, čo sa týka nákupu.
    Myslím, že neschopnosť komunikácie je problém vo všeobecnosti.
    Celková skúsenosť s obchodom bola pozitívna.

dakujeme za hodnotenie.
    To ze sme s Vami riesili objednavky bolo z dovodu ze ste si vybrali produkty ktore neboli vybranymi parametrami schvalene pre pouzitie na Vasom vozidle. Z toho dovodu som Vam ponukol homologizovane alternativy, ktore mali parametre schvalene pre Vase vozidlo.
    Cize neviem v com sa Vam zdal nas postup malo profesionalny alebo teda ze sme mali nejaky problem s komunikaciou.
    Neviem teda o akych podrobnostiach pisete, ze ste si este musel zistovat.

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 3 týždňami

• Vysoká rýchlosť doručenia tovaru,doručenie kuriérom dhl, ktorý mi zaslal sms, kedy bude tovar doručovať (žiadal som o to pri objednávke, tak neviem, či je to pravidlom), možnosť platby kartou u kuriéra.

Vysoká rýchlosť doručenia tovaru (jeden deň v noci som objednával a tretí deň som mal tovar, to znamená ani nie za 48 hod. ),doručenie kuriérom dhl, ktorý mi zaslal sms, kedy bude tovar doručovať (žiadal som o to pri objednávke, tak neviem, či je to pravidlom), možnosť platby kartou u kuriéra.

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 4 týždňami

Zrusili objednavku vraj chyba v systeme a ze mali zlu cenu.. amateri.. klamari..

Reakcia obchodu FUSION.sk

Za chybu na stranke sme sa Vam ospravedlnili. Objednavku sme Vam nezrusili, len vysvetlili aku cenu realne vieme ponuknut,
    nakolko doslo pri hromadnej aktualizacii cien ku chybe, ktoru sme hned ako sme to zistili opravili.
    Ako ospravedlnenie sme Vam ponukli aj darcek.
    Rozhodnutie ci suhlasite so spravnou cenou, alebo zrusite objednavku bolo na Vas.
    Nechceli sme nikomu uskodit, no pri takom mnozstve tovaru nieje mozne hned skontrolovat kazdu polozku.

• Super komunikácia
    • Ústretový
    • Maximálna spokojnosť

Dobrá komunikácia,rýchle dodanie

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 1 mesiacom

seriozne jednanie a ochotny personal. Maximalna spokojnost.

• Vsetko Ok
    • Obchod za to nemôže ale dopravca nula bodov. Ani po dohode neboli schopny tovar dorucit po 14 hod. Ked budem na dochodku kludne mozu chodit o 10hod ale vacsina ludi pracuje. Musel som si tovar osobne ist zobrat na pobocku.

Dakujeme za hodnotenie.
    Informaciu ohladne pristupu kuriera posunieme prepravnej spolocnosti.

dobrý obchod.

rýchla dodávka tovaru

• Seriózny prístup

Výhoné

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 2 mesiacmi

Zdravim,mnou požadovany tovar bohuzial nebol na sklade,to beriem,ale to čo ste mi odpisali,že požadovany tovar viete naskladnit do 10 dni... Ako nič v zlom,nebudete koli mne behat a zhanat,to chapem.

Dobry den,
    tovar ktory ste si objednali nebol na sklade, tuto informaciu uvadzame aj pri tovare, cize ste ju videli ked ste tovar objednal.
    Taktiez je pri produkte uvedene ze je zvycajna doba dodania 4-7 pracovnych dni. Na kolko tovar ktory ste si objednali nieje len tak hoci kde bezne dostupny. Termin ocakavaneho naskladnenia sme Vam poslali hned dalsi den, na kolko prisla objednavka v noci.
    Cize neviem co zle sme urobili pri rieseni Vasej objednavky a teda vlastne ani preco neodporucate nas obchod.

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 2 mesiacmi

velmi dobra komunikacia obchodu, rychle vybavenie objednavky, prijemny personal.

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 2 mesiacmi

Super, nemusel som cestovať do mesta a vyhľadavať tovar.

• Rýchlosť
    • Komunikácia

Ďakujeme za hodnotenie.

• Trpezlivosť
    • Skúsenosti
    • Uvidíme

Neviem ako ostatný no komunikácia na pohodu, len musím čakať na produkt 2 mesiace ,keďže daný produkt je vo výrobe uvidíme či to bude tak, ako píše nemecky výrobca a či mi k tomu dajú všetko certifikát, a všetko potrebné, tak ako je to uvedené a zároveň naznačené na obrázkov daného produktu na tejto slovenskej web stránke. No a potom pravosť daného produktu no proste som taký človek čo si to musí overiť :) Tak zatiaľ na 3 hviezdičky a potom v závislosti v akom stave príde daný produkt, tak potom uvidím :)

Dakujeme za hodnotenie.
    S tymito produktmi mame len dobre skusenosti a aj ohlasy od zakaznikov, cize ani v tomto pripade sa neobavame ze by ste neboli spokojny :-)

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 2 mesiacmi

• Ochota personalu, rychle dodanie, prijemna cena
    • Slabsi vyber ET a sirky elektronov

Dakujeme za hodnotenie.
    Nas vyber ET a sirkok elektronov je len taky ako ponuka 29 vyrobcov diskov ktore mame v ponuke.
    Napriklad Japan Racing dokonca ponuka pri niektorych diskoch moznost upravy ET podla poziadavky zakaznika.

• nakúpil v obchode FUSION.sk pred 2 mesiacmi

• Doteraz mi nedodali k výrobku slovenský návod.

Dobry den,
    mrzi nas ze Vam chybal v baleni SK navod.
    Snazime sa ho zohnat na kolko islo uz o posledny kus tohto radia a su uz len novsie modely.
    Akonahle ho budeme mat hned Vam ho doposleme.

• Rychle vybavenie
    • Dobre ceny