• ok

Super poradenstvo a kontrola objednávky a rýchla výmena

Rýchle dodanie tovaru celkovo spokojný.

Určite odporúčam!

ok

tovar skladom dodnes nebol pripravený na vyzdvihnutie

Reakcia obchodu FUSION.sk

Dobry den,
    pri tovare na stranke je informacia, ze je tovar sice skladom, ale u vyrobcu, zvycajna dova dodania je 4-7 dni. Na kolko ste ale tovar objednali uz tesne pred vianocami dali sme Vam termin ocakavaneho naskladnenia u nas 4.1. . Tuto informaciu ste dostali hned dalsi pracovny den ako sme Vasu objednavku vybavovali na kolko ste ju urobili vecer.
    Nevidim teda dovod preco nas obchod neodporucate, termin dodania este len bude. A podla informacii ktore mam od dodavatela ma prist tovar na cas.

• Komunikacia
    • Ceny
    • Dodanie
    • Mensie minus - Slabsia reklama a oznacenie predajne (trvalo mi niekolko minut kym som ju nasiel, nakolko sa nachadza v priemyselnom parku)

Bol to moj prvy nakup, s obchodom som spokojny.
    Ochotny personal, s komunikaciou som bol spokojny (info o produktoch, zodpovedane vsetky otazky)
    Aj napriek tomu, ze tovar nebol skladom (LEN u dodavatela), cakanie bolo minimalne. Dodanie bolo pomerne v kratkom case vramci uvedeneho intervalu na stranke (5-7 dni).

• Rýchle dodanie objednaného tovaru.

• Rýchle reakcia a skutočná ochota poradiť alternatívne disky. proste ukážkový pro zákaznícky prístup s rýchlym doručením.

žiadna ma nenapadá

• výborná komunikácia a ochota poradiť

• Personal

Doteraz mi nebola potvrdená objednávka napriek dvom telefonátom. Komunikácia je katastrofálna.

Reakcia obchodu FUSION.sk

Dobry den,
    na kolko bolo potrebne vhodnost vyberu Vasich diskov odkomunikovat aj s vyrobcom trvalo to dlhsie,
    kedze sme museli cakat na odpoved od vyrobcu v aktualnej vrcholiacej sezone.
    Od kolegu, ktory riesi tuto objednavku mam informaciu ze Va suz informoval a riesiite spolu dalej tuto objednavku.
    Verim ze vsetko uz prebehne rychlo.

Top

Rychlosť a serioznosť , odporúčam

• Rychla a vybavecnoschopna komunikacia

• Dobrá komunikácia obchodu..... Tovar doručený pred približným dohodnutým termínom.... Odporucam

• Rýchla obslua

• Veľmi ochotný predajca. kupoval som neštandardný disk na svoje vozidlo a pán mi sám od seba zavolal, overoval a prepočitával či mi disky budú pasovať.

• Rýchlost