Objednal som tovar a neprišiel. som čakal asi mesiac a nič .kuriér mi nedorucil

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

Dobrý deň Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Radi by sme objasnili situáciu. Objednávku ste vytvorili 10.6.2023,Vašu objednávku sme odoslali 22.6.2023 nakoľko ako avízujeme počas výpredajových akcií máme predĺžené dodanie. Dnes sa nám Váš balík vrátil od prepravcu s tým,že sa s Vami nemohol kuriér spojiť a doručiť ho.Ak máte záujem o objednávku,kontaktujte nás prosím emailom,aby sme danú situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

S pozdravom tím Fishingbox

• Široká ponuka
    • Prijateľné ceny

Dodacia doba je cca týždeň, niekedy viac.

• Lacné ceny
    • Kvalitný tovar
    • Dobre zabalené
    • Dobré produkty
    • Dodacia doba

Obchod je dobrý má dobré ceny ale má dlhú dodaciu dobu

rýchlosť

• Obchod uvádza nesprávne parametre tovaru.

Tovar nespĺňal deklarované parametre - hmotnosť a dĺžku.

Prvý a posledký krat to bolo,že za niečo dopredu zaplatil som balik.Balik stale nemam.A prevodom viac som zaplatil,ako dobierka.

Všetko OK, super obchod.

Ok

• Dobrá komunikácia

objednaval som 1x ale spokojnost

• Tovar neprišiel vo farbách aké som objednal

• Rýchle a spoľahlivé doručenie
    • A hlavne super VIP registrácia zo zľavami

• Vždy skvelé akcie a rýchle dodanie tovaru.