Ok

• pruznost dodania

• Rychlost s kvalita dodání zboží
    • Komunikace přes e-mail, ještě před odesláním zboží z obchodu, jsem e-mailem dotazoval doplnění objednávky o 1 položku, nedostal jsem odpověď.

rýchle dodanie objednaného tovaru

• Obchod mal vyrazne zľavy.Dúfam,že v tom budú pokračovať a potešia rybársku verejnosť.

Doporučujem.Určite využijem ich ústretovosť.

velmi zdlhave dodanie tovaru

Rychlé dodání

• Velmi rychlé dodání
    • Super ceny v akci

• Vyhodou obchodu je aspon na mnou zhanany a zakupeny tovar, bezkonkurencna cena, bol som velmi milo prekvapeny cenami mnou pozadovanym tovarom. Skoda,ze nemaju trosku este obsirnejsi vyber tovaru, nakolko som objednaval toho dost a riesil som este aj objednavku u konkurencii.

No a teraz ta nevyhoda.... tovar-konkretne navjjaky som kupoval ako darcek pre manzelku k bliziacemu sa jej sviatku. Krabice s navijakmi nechapem preco, boli totalne poskodene, fuj akoby 100 navijakov v nich bolo, 1 krabicka dokonca totalne roztrhana. Navijaky vyzerali byt na prvy pohlad vsak ok, uvidim podrobnejsie neskor, nakolko som musel odcestovat... Z toho som zhrozeny, lebo to vyzera co sa tyka dojmu otrasne. Takisto hlavna velka krabica, slabo prelepena, akoby ju niekto chcel zjest, fakt zmiesane pocity som mal, co ma caka vo vnutri. Myslel som,ze to je len zaobchadzanie s kurierskou sluzbou, ale co potom tie krabicky vo vnutri? Poprosil by som obchodik, resp. by som mu poradil-DAJTE NA 100% NA KRABICU, ZE KREHKY TOVAR!!!! Od konkurencii mi dosiel tovar hned na druhy den-prisiel v TOP STAVE, krabice pekne vyzorovo, prelepene poriadne, aby z nich nic nevypadlo. Tym budem velmi chvalit konkurencny obchodik. Je topka v kvalite, co sa tyka aj balenia, dodavaniana... na krabiciach nalepene krehky..clovek ak nieco kupuje pre blizkeho-vie mu to aj odovzdat tak, ako ma novy tovar vyzerat-pocnuc vyzorom balenia. Ak nemate origo balenie, alebo...treba zakaznika na to dopredu upozornit, nakolko som niektore veci kupoval pre blizku osobu a nie sebe...

Tovar mám objednaný už od 15.9.2023 a stále nebol dodaný. Aj som Vás kontaktoval mailom aj telefonicky, ale nikto sa neozval. Som veľmi sklamaný.

Salmo minnow 9 cm inde nie je k dostatiu. Super vobler. aj cena je o.k

Som veľmi spokojný.

• Ponúkajú zaujímavý tovar za výhodné ceny (v akcii), väčšinou lepšie ako konkurencia.
    • Dodanie trvá na dnešnú dobu trochu dlhšie - ale je pravda, že upozorňujú, že u tovaru od subdodávateľov sa to môže stať.

• ústretovosť
    • informovanosť
    • rýchle doručenie
    • spoľahlivosť

Zatiaľ len spokojnosť aj s dodávkou aj tovarom

• Pisali ze tovar je skladom,udehol tyzden ze som vyplatil objednavku a tovar mi este nebol doruceny.
  • V živote s tej stránky neobjednam noc dodanie trva ako z Bangladéša keby posielali