• HALDORÁDÓ MONSTER MAGNUM 30+ Varianta: Balenie: 180 g, Príchuť: Sépia Čučoriedka, Rozmer: 30+, Typ: Monster Magnum, V balení: 1.toto balenie mi nedoslo

• Dlhá dodacia doba!

Zatial tovar nedorazil,uz voac ako tízden od objednávky!

• Dodacia doba
    • Ziadna komunikacia

Tovar doruceny od obiednania po tyzdni. Pisal som im 4 maily na ziadny neodpovedali volal som nezdvihali. Po tyzdni neuspesnych pokusov o kontaktovanie som napisal ze rusim objednavku a za dve hodiny samozrejme odovzdana kurierovi.

• Tovar objednaný 26.3, do dnes neprišiel.

Žiadna odozva na telefón ani na email . Tovar objednaný 25.3 a už je to 8deň a tovar nedorazil .

• zamenená objednávka .žiadne riešenie

Tovar mám objednaný už od 15.9.2023 a stále nebol dodaný. Aj som Vás kontaktoval mailom aj telefonicky, ale nikto sa neozval. Som veľmi sklamaný.

• Pisali ze tovar je skladom,udehol tyzden ze som vyplatil objednavku a tovar mi este nebol doruceny.
  • V živote s tej stránky neobjednam noc dodanie trva ako z Bangladéša keby posielali

Objednal som tovar a neprišiel. som čakal asi mesiac a nič .kuriér mi nedorucil

Dobrý deň Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Radi by sme objasnili situáciu. Objednávku ste vytvorili 10.6.2023,Vašu objednávku sme odoslali 22.6.2023 nakoľko ako avízujeme počas výpredajových akcií máme predĺžené dodanie. Dnes sa nám Váš balík vrátil od prepravcu s tým,že sa s Vami nemohol kuriér spojiť a doručiť ho.Ak máte záujem o objednávku,kontaktujte nás prosím emailom,aby sme danú situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

S pozdravom tím Fishingbox

• Obchod uvádza nesprávne parametre tovaru.

Tovar nespĺňal deklarované parametre - hmotnosť a dĺžku.

Prvý a posledký krat to bolo,že za niečo dopredu zaplatil som balik.Balik stale nemam.A prevodom viac som zaplatil,ako dobierka.

• Tovar neprišiel vo farbách aké som objednal

objednal som si dve udice na jednej ohnuté očko viac si u Vás nič neobjednám

Po 14 dnoch mi napisete ze tovar sa vypredal,to kde zijete?keby som sa ja neozval tak mi ani nedate vediet co je s tovarom a objednavkou?!..velmi neseriozny pristup!!!!

• tovar ešte nedorazil

ja stale čakam

• Maximální nespokojenost, protože dávali slevu na vše 45%, ale ve skutečnosti sleva minimální. Obchod sa iba len vyhovárá a jednají jak s 5-ti letým chalanom, místo, aby k problému přistoupili férově. Už vím, kde nebudu nakupovat!!!!!!!!!!!!!! Obchod na nespokojenost nereaguje!
    Dříve nákupy bez problémů. Prostě nechápu. Hlavně, že je u nich zákazník na prvním místě!!!

Onjednáno 13.11.2022 zboží skladem, 20.11.2022 zboží ještě nebylo expedováno.

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

Dobrý deň Vážený zákazník, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojný s nákupom. Bežné dodanie objednávok je u nás spravidla do 7 dní avšak pri veľkom výpredaji, počas ktorého ste urobili objednávku sme avízovali neskoršie dodanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte emailom na [email protected]. Ďakujeme. Tím Fishingbox

• Tovar po 7 dňoch nedodaný

• Dlhá dodacia doba