• Dlhá doba dodania!

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

Dobrý deň Vážený zákazník, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojný s nákupom. Bežné dodanie objednávok je u nás spravidla do 7 dní avšak pri veľkom výpredaji, počas ktorého ste urobili objednávku sme avízovali neskoršie dodanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte emailom na [email protected]. Ďakujeme. Tím Fishingbox

• Objednávka bola priatá 8.9.2022 a 16.9. 2022 ešte nedorazila.

Dobrý deň Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Je nám ľúto, že ste neboli spokojný s dodacou dobou. Žiaľ aj keď uvádzame dodanie tovaru do 7 dní, niekedy sa môže stať, že tovar sa medzitým vypredá a musíme čakať na dodanie z nášho externého skladu. Dúfame, že aj napriek tomu ste so zakúpeným tovarom spokojný a táto nepríjemnosť Vás neodradí od ďalšieho nákupu u nás.
    S pozdravom tím Fishingbox

• Nemám čo hodnotiť, tovar zatiaľ nebol doručený, ani neviem v akom stave je objednávka.

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

je nám ľúto, že ste neboli spokojný s nákupom. O stave objednávky vždy informujeme zákazníkov v troch emailoch.
    po prijatí objednávky do systému, pri jej príprave a pri odoslaní. Občas sa môže stať, že naše maily zablúdia medzi spamy alebo reklamy. V takom prípade nás prosím kontaktujte telefonicky.
    S pozdravom tím Fishingbox.

Neodpovedaju na maily - nedvíhaju telefón - nedodávajú objednaný tovar - nulová komunikácia - potom načo taký obchod.....

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

je nám veľmi ľúto, že ste neboli spokojný s nákupom u nás. Spravidla tovar odosielame do 7 dní, žiaľ dodanie Vašej objednávky sa o 2 dni predĺžilo, za čo sa ospravedlňujeme. Píšete, že ste nedostali objednaný tovar, ale Vašu objednávku ste prijali a nedostali sme od Vás žiadnu správu, žeby v nej niečo chýbalo. Pokiaľ nedvíhame telefón, tak sme v sklade, ale postupne odpovedáme aj na emaily aj na zmeškané hovory. S pozdravom tím Fishingbox

Žiadna komunikácia, tel.číslo nefunguje. Odosielanie až po 5tich dnoch od objednávky.

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

je nám veľmi ľúto, že ste neboli spokojný s nákupom u nás. Spravidla tovar odosielame do 7 dní, o čom informujeme aj na našej webovej stránke, takže pri Vašej objednávke sme dodaciu lehotu dodržali. Pokiaľ nedvíhame telefón, tak sme v sklade, kde preberáme tovar, ale postupne odpovedáme aj na emaily aj na zmeškané hovory. S pozdravom tím Fishingbox

Žiadne informácie o stave objednavky

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

S pozdravom tím Fishingbox.