Dlhšie doručenie.Ale ked sa človek neponahla tak to pride do dvoch tyždnov.

• Tovar prisiel v poriadku tak ako som ho objednal

Serióznosť

Všetko OK

Všetko prebiehalo tak, ako má prebiehať.

Široká ponuka, dobré ceny, rýchle dodanie.

• Dobrý obchod

• Velký výběr dobrý ceny

• Na niektoré výrobky najlepšie ceny na trhu.
    • Bezproblémové vybavenie reklamácii.
    • Dlhšie čakacie lehoty na objednaný tovar.

Rýchle dodanie.

Po 14 dnoch mi napisete ze tovar sa vypredal,to kde zijete?keby som sa ja neozval tak mi ani nedate vediet co je s tovarom a objednavkou?!..velmi neseriozny pristup!!!!

Podstatne tovar dodali skôr, ako sľúbili...

OK.

• tovar ešte nedorazil

ja stale čakam

• Veľký výber výrobkov od maďarských výrobcov.
  • Maximální nespokojenost, protože dávali slevu na vše 45%, ale ve skutečnosti sleva minimální. Obchod sa iba len vyhovárá a jednají jak s 5-ti letým chalanom, místo, aby k problému přistoupili férově. Už vím, kde nebudu nakupovat!!!!!!!!!!!!!! Obchod na nespokojenost nereaguje!
    Dříve nákupy bez problémů. Prostě nechápu. Hlavně, že je u nich zákazník na prvním místě!!!

Onjednáno 13.11.2022 zboží skladem, 20.11.2022 zboží ještě nebylo expedováno.

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

Dobrý deň Vážený zákazník, je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojný s nákupom. Bežné dodanie objednávok je u nás spravidla do 7 dní avšak pri veľkom výpredaji, počas ktorého ste urobili objednávku sme avízovali neskoršie dodanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte emailom na [email protected]. Ďakujeme. Tím Fishingbox

• kvalita tovaru
    • komunikácia
    • dĺžka dodania

keď som sa chcel informovať o termíne doručenia, tak som sa nevedel nikam dovolať, ani na email mi nikto neodpovedal

Reakcia obchodu Fishingbox.sk

je nám veľmi ľúto, že ste neboli spokojný s nákupom u nás. Pokiaľ nedvíhame telefón, tak sme v sklade, ale postupne odpovedáme aj na emaily aj na zmeškané hovory. S pozdravom tím Fishingbox

• Tovar po 7 dňoch nedodaný