• Rýchle vybavenie a dorucenie objednavky
    • Žiadne poplatky za postovne
    • Ako negatívum by som hodnotila nedostatočné ochranné balenie objednávky, presne povedané balenie konzerv. Aktuálne boli dodané asi 3 konzervy, ktoré sú preliačene. Budú ako prvé spotrebované aby sa predišlo znehodnoteniu obsahu. Pri poslednej objednávke sme si to nevšimli a konzerva bola po otvoreni splesnivena.

• Hoci na mňa webstránka nepôsobí veľmi dôveryhodne, riskla som to a tovar objednala. Prišiel v sľúbenej lehote. A napokon som spokojná.
    • Webstránka na mňa nepôsobí veľmi dôveryhodne, najmä preto, že chýbajú akékoľvek informácie o tom, kto webstránku prevádzkuje (aká firma je predávajúcim). Odporúčam zlepšenie komunikácie ohľadom stavu vybavenia objednávky, napr. pridaním linku na sledovanie zásielky u dopravcu. Informácia o doručovaní bola mätúca, nakoľko vyvolávala dojem, že tovar prepravuje iný dopravca a podľa čísla zásielky som zásielku nevedela vyhľadať. Odporúčam zlepšiť spôsob balenia granúl (streč fólia nemusí stačiť). Bolo by fajn, keby prepravca informoval aj o predpokladanom čase doručenia zásielky, nielen, že "dnes vám doručím zásielku".

• Cena, rýchlosť dodania
    • Prvý krát nám prišlo pekne zabalené v krabici
    • Balenie v celofane bez ochrany, podrvene granule a pelety. V prípade poškodenia obalu aj zvlhnutie tovaru.

• závadzanie zákazníka na "výhodné" balenie

Veľký pozor na to, čo kupujete - veľkosť a cenu. Po predošlom nákupe som objednával balenie narýchlo podľa ceny, predali mi 9kg balenie za cenu 15kg granúl. Na stránke 8 kg balenie za 20€ a 8+1 kg grátis balenie za 32€.

Ich odpoveď, že môžem granule vrátiť. A pes zatiaľ čo, bude žrať hlinu? Žiadne ospravedlnenie, sebareflexia, korekcia ceny, vrátenie rozdielu, nič. Prístup hodný podvodníkov.

• Tovar mi bol doručený, ale obal bol značne poškodený a z granúl chýbalo minimálne dva kilogramy.
    • Viackrát som objednal granule z tohto obchodu. Zásielka mi bola doposial doručená bez poškodenia. Tentokrát bol obal porušený a chýbalo asi 2 kg granál. Naviac asi tretinu granúl tvorili úlmky granúl a prach. Maximálna nespokojnosť.

Po tejto skúsenosti veľmi zvážim, či ešte niekedy niečo z tohto obchodu objednám. Z mojej strany nespokojnosť.