• Nulova komunikacia po zaslani poziadavky cez formular
    • Ignoruju poziadavku klienta na storno
    • Chaoticky eshop v pripade vratenia/storno tovaru

Objednal som tovar, ktory som vsak nakoniec zrusil cez ich formular par minut po objednani. Eshop aj napriek tejto skutocnosti dany tovar poslal a objednavku nestornoval. Na email mi prisli notifikacie, ze ju na 2min stornoval ale po chvili predsa len nasilu odoslal:
    "FERA.SK: Objednávka #388... bola zrušená" = 18.3, 8:44 AM
    "FERA.SK: Stav objednávky #388... bol zmenený na Odoslané" = 18.3, 8:46 AM
    "FERA.SK: Objednávka #388... Bola vytvorená nová zásielka" = 18.3, 8:46 AM

Na zaklade tejto skutocnosti som na druhy den volal na infolinku, ked sa mi danu zasielku kurier snazil dorucit. Kde mi potvrdili, ze nech to nepreberam. Nechal som ju teda vratit odosielatelovi. 20.3 je zaznam od kuriera "Navrat odosielatelovi". 22.3 si v systeme oznacili zasielku ako dokoncenu:
    "FERA.SK: Objednávka #388... bola dokončená" = 22.3, 8:16 PM

To je posledny zaznam od tohto eshopu. Ziadna komunikacia na moj podnet poslany cez formular, ani nic podobne. Peniaze dodnes neboli vratene. Dnes poslana dalsia poziadavka na vratenie penazi. Som zvedavy kedy sa to doriesi.

Ak chcete predijst pripadnym problemom s objednavkou, odporucam vyhnut sa tomuto eshopu.

Tovar som objednal 14.3 dnes 21.3 a tovar stale nedorazil aj ked na stranke pisu ze odosielaju do 72h neprisiel ani ziaden email o stave objednavky ci bola odoslana

Doručenie trvá týždeň od objednavky…

Obchod Fera som si vybrala lebo mali produkty, ktoré som v iných internetových obchodoch nenašla. Pre môjho psíka seniora potrebujem produkty RENAL, takže sa mi páčila ponuka aj cena. Prvá objednávka bola vybavená rýchlo a prišla do dvoch dní ako bolo uvedené pri objednávaní tovaru. Bohužiaľ, pri druhej objednávke, ktorú som odoslala 11.3.2024 to už bolo inak. Dnes je 18.3.2024 a tovar stále nebol doručený hoci som zvolila možnosť doručenia do 2 pracovných dní. A to som ešte 14.3.2024 kontaktovala spoločnosť Fera, že čo je s objednávkou a až vtedy mi prišiel email, že objednávka bola odoslaná, takže to vyzerá, že sa na objednávku zabudlo?!

• Extrémne dlhá doba dodania

Zaplatil som, tvrdia že odoslali tovar, ale nič neprišlo.

Doručené niečo úplne iné ako v popise, žiadna odpoveď na môj e-mail, nikdy viac!

• Vyhodna cena
    • Meskal dva dni
    • Dostal som minimalne 10 emailov o jednej objednavke

Tovar mi zatiaľ nebol doručený. Chcela som ušetriť a už som musela kúpiť granule v kamennom obchode nakoľko dodanie trvá veľmi dlho a to som zaplatila cez PayPal.

výborná cena produktu , dobrá komunikácia s obchodom
    tovar bol nedostatočne zabalený, skoro každá konzerva bola poškodená

• Granule ktoré boli grátis tyžden po objednavke nedorazili , obchodník stroho komunikuje

• Strašne dlhé doručovanie, aj keď to bolo počas sviatkov, ale skoro 10 dní, pričom Fa zaslaná emailom, dňa 29.12.2023 a tovar fyzicky doručený dňa 5.01.2024. nemá sa Fa vystavovať až po tom ako je tovar doručený ?????
    • Nemám s obchodom už dlhší čas dobré skúsenosti, iné doručujú rýchlejšie, bez problémov a navyše inde je tovar lacnejší. Ako obchod prevzali Česi, a zrušili sklad v Strečne je to stále horšie a horšie !!!

• jeden z eshopov, ktorý má najnižšie ceny veterinárnych krmív
    • strašne dlho trvá odovzdanie kuriérovi
    • ešte aj ten kuriér Vám dá vedieť hodinu pred príchodom čo je nevýhoda že najpravdepodobnejšie nebudete doma
    • stav objednávky po objednaní bol zmenený asi 3x každý deň, čo už iný eshop by mal objednávku poslanú

Asi oželiem aj tých pár centov, ale keď potrebujem krmivo pre chorého psa tak je to dôležitejšie. Budem objednávať odinakiaľ. Oodovzdanie balíka a dovoz, aj keď v predvianočnom a povianočnom stave, trval 9 dní. Žiadne ospravedlnenie!

Tovar prišiel zabalený v strecovej fólií. Medzi roztrhanu krabicu od skrabadla a 10kg granule umiestnili mačacie paštéty - ktoré prišli všetky premacknute.
    Skrabadlo bolo nestabilné a úplne nevhodné pre dospelé mačky. Celá komunikácia zdĺhavá, časť peňazí vrátili po niekoľkých emailoch. Už nemám energiu nič viac pisat a ďalej neriešim. (neprišli peniaze, i keď mi vrátenie potvrdili pred cca mesiacom)
    Tomuto obchodu sa vyhnite!

Prišla mi nekompletná objednávka,obchod na maily neodpovedá

• Veľký výber produktov
    • Dlhá doba dodania, zatiaľ tovar nedorazil.

Kto potrebuje rýchle dodanie, tak tento obchod neodporúčam. Tovar objednaný 4.12., dnes je 11.12. a tovar ešte stále nemám - napriek tomu, že mám zaplatené, faktúru, oznam, že je tovar na ceste a kadečo iné. Možno je to dané predvianočným obdobím, ťažko povedať.

• Nik uz nekomunikuje, eura nemam ani tovar.

V piatok mi prisiel mail, ze britt granulky uz su vypredane, trvala som na tom, aby moju objednavku zatial nerušili.Vraj mi do konca minuleho tyzdna daju vediet, ci granulky/ 30 kg/ budu naskladnene.Pisem uz druhy ci treti mail a nik sa mi neozyva.Nemam granule, neviem ci pridu, nemam eura za zaplateny tovar...vyse 60eur.Cize neviem ci pridu, ci nepridu...ani obraz, ani zvuk, ani peniazeNeodporúčam.

• závadzanie zákazníka na "výhodné" balenie

Veľký pozor na to, čo kupujete - veľkosť a cenu. Po predošlom nákupe som objednával balenie narýchlo podľa ceny, predali mi 9kg balenie za cenu 15kg granúl. Na stránke 8 kg balenie za 20€ a 8+1 kg grátis balenie za 32€.

Ich odpoveď, že môžem granule vrátiť. A pes zatiaľ čo, bude žrať hlinu? Žiadne ospravedlnenie, sebareflexia, korekcia ceny, vrátenie rozdielu, nič. Prístup hodný podvodníkov.

Stále čakám na tovar!

• Preprava spolocnostou SPS

Pokial obchod bude svoj tovar dorucovat iba cez SPS, tak nebudem mat zaujem. S SPS akykolvek moj online nakup aj z inych obchodov vzdy bola hotova katastrofa. Ani tentokrat dorucovacia firma "nesklamala". Objednavku som zrusil.

Prvý nákup, granule Brit, bol dobrý.
    Druhý nákup, granule Butchers, bol zlý, pretože granule boli zložením aj farbou iné v porovnaní s predchádzajúcím vrecom.
    Pes sa z toho posieral a grcal viac dní.
    ://
    Granule Butchers som kupoval opakovane, od iných firiem, asi tak 4 - 5 krát.
    Žiaľ, kúpil som dve 15 kg vrecia, sú k ničomu, vyhodím ich.
    Značke Butchers už neverím.
    FERA ma o zmene granúl neinformovala. Už u nich nakupovať nebudem.
    ://