• Dlhá dodacia doba, ako z číny.

• Dlhšia dodacia doba 5 dni
    • Extrémne dlhá doba dodania

Zaplatil som, tvrdia že odoslali tovar, ale nič neprišlo.

• Výber tovaru
    • Dlhá doba doručenia

• Strašne dlhé doručovanie, aj keď to bolo počas sviatkov, ale skoro 10 dní, pričom Fa zaslaná emailom, dňa 29.12.2023 a tovar fyzicky doručený dňa 5.01.2024. nemá sa Fa vystavovať až po tom ako je tovar doručený ?????
    • Nemám s obchodom už dlhší čas dobré skúsenosti, iné doručujú rýchlejšie, bez problémov a navyše inde je tovar lacnejší. Ako obchod prevzali Česi, a zrušili sklad v Strečne je to stále horšie a horšie !!!

• Najlepšia cena tovaru
    • Dlhé dodanie, tovar od objednania k doruceniu trval 9 dní

• Veľký výber produktov
    • Dlhá doba dodania, zatiaľ tovar nedorazil.

Kto potrebuje rýchle dodanie, tak tento obchod neodporúčam. Tovar objednaný 4.12., dnes je 11.12. a tovar ešte stále nemám - napriek tomu, že mám zaplatené, faktúru, oznam, že je tovar na ceste a kadečo iné. Možno je to dané predvianočným obdobím, ťažko povedať.

• Priaznivé ceny
    • Dlhaaaaa doba dodania. V dnešnej dobe by som ocenila dodanie do 2 maximálne 3dni. A nie tyzden

• Dobré ceny
    • Dlhšie doručenie
    • Strašne dlhe dodanie, objednala som pred tyzdnom v nedelu a je pondelok a stale nic.