• Veľmi rýchle dorucenie

Časť tovaru som reklamoval, nakoľko dorazil v nezodpovedajúcom stave. Obratom som písal email s reklamáciou aj s fotkami a číslom objednávky. Po 3 pracovných dňoch bez odpovede som tam zavolal a bolo mi povedané nech tovar pošlem späť. Poslal som v deň telefonátu. Už je to 5 dní od odoslania tovaru späť a ani po druhom maily nikto nekomunikuje. Nemám číslo reklamácie, nemám info či tovar prevzali, neviem či evidujú reklamáciu. Komunikácia je veľmi zlá a mail sa neoplatí ani písať. Čakal som dokopy 8 dní s toho 6 pracovných, kým som sa rozhodol obchod ohodnotiť, ale po nekomunikácií mi došla trpezlivosť.
    Tovar dorazil rýchlo a kompletný to je pozitívum, čo je snáď aj štandard nie? Pri reklamácií a stave tovaru čo dorazil obchod neodporúčam.

Dobrý den pane Boron,
    reklamovanou osušku jsme předali k posouzení přímo výrobci, z tohoto důvodu jsme nemohli ihned reagovat a vyjádřit se k reklamaci a reklamační lhůta je 30 dnů.

Vaše reklamace byla uznána a společně s Vámi jsme našli náhradní produkt od stejného týmu, který již byl zcela bez vad.

Pavel Ronovský, Fanda-NHL CZ/SK

Všetko prebehne vždy na jednotku,a tovar zodpovedá popisu,spokojnosť.

• Prehladna objednavka vyborny tovar rychle dorucenie uplna spokoj ost

Bol to moj druhy nakup,nakolko som fanusikom hokeja budem tu nakupovat aj nadalej.Vrelo kazdemu odporucam,ak nie je tovar na Slovensku hned ho poslu s Ciech.

Spokojný s tovarom , rýchle doručenie ,žiadne výhrady nemám .

Rýchlosť dodania, komunikácia, informovanosť

• Expresne rýchle dodanie, vysoká kvalita, super prístup..vdaka
  • vsetko v poriadku

Výborná komunikácia. Rýchle dodanie

Rýchly a bezproblémový nákup

• Elektronicky voucher na email dorucili po 3 dnoch... Vsade inde mate poukaz v emaili do par minut

Reakcia obchodu Fanda-NHL.sk

omlouváme se za technickou chybu, která způsobila dvoudenní výpadek vystavení elektronických poukazů. Vše bylo již opraveno a dárkové poukazy jsou automaticky vystaveny a zaslány na e-mail během několika málo minut po zaplacení objednávky.

• Tovar rýchlo doručený

• Po mesiaci a pol som stale zasielku neobdrzala

Dobrý den paní Miniariková,
    Vaše objednávka byla bohužel již před měsícem stornována. Opakovaně jsme se Vás snažili kontaktovat a zasílali jsme Vám e-mail a několik SMS zpráv. Bohužel, z Vaší strany nebyla žádná reakce.

spokojnosť, rýchle dodanie tovaru

Úžasná šiltovka

• skvely obchod velky vyber dobra komunikacia dodanie ako je uvedene

• Bezproblémové vybavenie objednávky

Rýchle doručenie, info o stave objednávky

Nemám žiadne informácie

Dobrý den pane Františka,
    ve Vaší objednávce jste si objednal 3 kusy jednoho balíčku, ale měli jsme uvedeno jen jeden kus skladem. Čekali jsme tedy na dodání od dodavatele a dnes se Vaše objednávka expeduje.