• Rýchlosť, spoľahlivosť, spokojnosť

kvalita, rýchle dodanie, veľký výber

Nulová komunikácia obchodu. Tovar mešká už vyše týždňa, žiadne odpovede na 3 mailové urgencie. Mimoriadne sklamanie z tohoto jednania obchodu.

Reakcia obchodu Fanda-NHL.sk

Dobrý den pane ***, (na přání zákazníka bylo jeho příjmení smazáno)
    opakovaně jsme Vás kontaktovali telefonicky i prostřednictvím SMS zpráv, bohužel bez odpovědi či zpětného zavolání a tak jsme odpověděli prostřednictvím e-mailu. Původně jsme měli informaci, že patrně dojde k malému zpoždění v řádu několika málo dnů oproti uvedené předpokládané dodací době. Nakonec jsme z výroby dres obdrželi včas a Váš dres dnes expedovali v rámci této lhůty.

S přáním příjemného dne
    Pavel Ronovský, Fanda-NHL CZ/SK

• Rychlost dorucenia

Samá spokojnosť.Ďakujem.

Prehľad,komunikácia a doručenie

Veľká spokojnosť. Rýchle doručenie. Odporúčam.

• veľký výber sortimentu

Odporúčam! Veľmi široký výber produktov pre fanúšikov nhl. Rýchle dodanie. Rada si objednávam z tohto eshopu.

• Výborná komunikácia
    • Ochota pomôcť

rychlost!

• Rýchlo a spoľahlivo

• Kvalita

Tovar starostlivo obalený, rýchle doručenie

• Neskutočne rýchly v odoslaní zasielky.

• Velmi dobry tovar rychle dodanie

• veľmi rýchle dodanie

Obchod neni zly len som objednaval uz 3 produkty na ktore som cakal 6 tyzdnov a potom mi neboli dorucene koli skladu v USA tak som chcel nieco ine zeczaplatim potom az to dorucia kde chcem a nedalo sa to pritom som uz takto nakupoval a tovar som si prevzal osobne bez problemov bol by som rad keby mi vyhoveli zaplatil by som to potom bez problemov dakujem

Reakcia obchodu Fanda-NHL.sk

Dobrý den René,
    objednal jste doposud u nás pouze dvakrát. První objednávku jsme vyexpedovali kompletní hned druhý den.

U druhé objednávky jste si Vy sám zvolil platbu předem online platební kartou, kterou jste ale neprovedl ani po opakovaných urgencích.

Opakovaně jsme se Vás snažili kontaktovat i telefonicky, ale neúspěšně.
    Z tohoto důvodu jsme tedy museli následně Vaši objednávku stornovat.

S přáním příjemného dne
    Pavel Ronovský, Fanda-NHL CZ/SK

Bohuzial tovar uz nie je mozne kupit, ale velmi promtna reakcia obchodu, vratane preverenia u dodavatela aj s odporucanim na ine stranky, kde by mohli mat podobny tovar.

Rychle vybavenie objednavky aj s dodanim. Tovar dosiel v poriadku. Kvalita tovaru je na vysokej urovni. Velka spokojnost.

Bez problémov