• Objednávka sa vybavovala pridlho. Tovar dorazil nekvalitný, ani jedno vrece nedrží odsatý vzduch na čo je určené. Na druhý deň je nafúknuté. Jednoducho som nakúpil zmetky , ktoré sú nepoužiteľne.

Reakcia obchodu extrashop

Mrzí nás že nie ste spokojný s objednávkou. Žiaľ nie je určite možné, aby všetky vrecia nedržali vzduch. Je potrebné z Vašej strany, správne zatvoriť uzáver na každom vreci, presne podľa návodu. Podobný prípad sme už v minulosti zaznamenali. Zákazník rovnako ako Vy, slabo a aj nesprávne dotiahol ventil na vákuovom vreci. Tovar každopádne môžete u nás reklamovať, avšak zatiaľ sme žiadnu reklamáciu od Vás nezaznamenali. Radi s Vami problém doriešime.

Zatiaľ ďakujeme.

Odpad, ľad je nepoužiteľný . Odlupujú sa plastové úlomky. Odpad !!!!!!!!!!!

• Dodané o deň neskôr ako obchod sľubuje a sieťka putovala hneď do koša keďže rozmer a pravé uhly absolútne nesedeli

• Tovar potrhany

Reakcia obchodu extrashop

Ospravedlňujeme sa, žiaľ sieťka na dvere ktorú ste si objednali, mala zrejme výrobnú vadu ešte z fabriky kde bola vyrobená.

Fyzicky u nás nie je možné kontrolovať, tieto malé tovarové položky.

Spoliehame sa na serióznosť výrobcu.

Ak sa ale chybný kus predsa len objaví, stačí nám ho poslať a my Vám ho obratom vymeníme za nový kus.

Celý postup máme uvedený na stránke.

Ďakujeme

• Vyberte si serioznejšieho dopravcu!!!!

Reakcia obchodu extrashop

Náš dopravca je GLS a Zásielkovňa.

Mrzí nás že zlé hodnotenie ste dali nám ako obchodu a nie dopravcovi s ktorým ste boli nespokojný.

My ako obchod, nevieme ovplyvniť kvalitu kuriérskej služby.

poškodený tovar

Reakcia obchodu extrashop

Ak bol tovar poškodený pri preprave, to už žiaľ my nedokážeme ovplyvniť.
    Stačí nám tento tovar následne iba poslať a my Vám ho bez problémov vymeníme za nový alebo Vám vrátime platbu.
    Celý postup je uvedený na našej stránke.

Ďakujeme za porozumenie.

Dodaný tovar nie je ten, ktorý je v e-mailoch inzerovaný

Reakcia obchodu extrashop

Mrzí nás že nie ste spokojný, aj napriek tomu, že tovar Vám bol doručený presne tak, ako ste si ho objednali.

Dodany tovar je nefunkcny. Na uvedene telefonne cislo sa neda dovolat. Tovar musim reklamovat.

Reakcia obchodu extrashop

Nie je žiaľ pravdou, že tovar je nefunkčný. Chybu ste mali iba v sieťovom adaptéry, čo sa stať môže, pri elektrických tovarových položkách.
    Adaptér sme Vám ale veľmi rýchlo poslali nový a ešte stále čakáme na ten chybný, ktorý ste nám mali poslať Vy na výmenu, po vzájomnom e-mailovom dohovore..........

Dovoláte sa k nám bez problémov, vždy v pracovné dni, tak ako máme uvedené na stránke.

Ďakujeme

Keď som sa po doručení tovaru pokúšala kontaktovať s dodávateľom,nebolo to možné niekoľko dní. Po niekoľkých dňoch, keďˇsa mi podarilo skontaktovať sa, viacmenej som bola odkázaná na internet a automobil, aj v prípade vrátenia tovaru. Predpokladám,že nie každý zákazník má k dispozícii internet a nie každý má k dispozícii auto na odvoz tovaru ako to bolo v mojom prípade,pretože som sa nezdžiavala v mieste bydliska.Navyše som s kvalitou tovaru nebola spokojná.

nefunguje

• do dnesneho dna som tovar nedostala a ani neobdrzala spravu ani odpoved na moj e-mail , kedy mi bude tovar dodany. upzornujem ze som za tovar zaplatila kartou vopred, pred 7 dnami

Reakcia obchodu extrashop

Žiaľ tri krát po sebe ste sa pokúšali zaplatiť Vašu objednávku v hodnote 11,93 eur, ale ani jeden krát ste ju do dnešného dňa úspešne nezaplatili.

Žiadame Vás preto, o seriózny a vierohodný dôkaz o zaplatení.

Pošlite nám prosím, bankový výpis, kde je podľa Vás jasne vidieť že ste objednávku zaplatili.

My zatiaľ Vašu platbu určite nemáme a preto objednávka nemohla byť odoslaná.

Vybrali ste si platbu vopred, avšak do dnešného dňa ste ju neuhradili.

Ďakujeme za porozumenie.

Oznámili mi ,že továr je vypredaný.

Po objednaní Bavarian edge bruska na nože neprišiel originál, ale čínska napodobenina. Písal som správu na eshop, ale žiadna odozva.Tento shop neodporúčam !!!!!

• Obchod je v poriadku, prišlo to načas, nie som spokojná s výrobkom....
    • Uvádza hodnoty až o 4 - 5 % rozdielne

• Tovar,ktorý som si objednal t.j. mlynček na mäso 1800W prišiel,no po rozbalení bolo na krabici uvedené,že je 1500W a po vybalení výrobku z krabice som zistil,že mlynček na mäso je 1200W. Samozrejme telefonicky kontakt nedostupny a to som skúšal sa dovolať počas celého dňa.

Určite by som si z tohto shopu už nič neobjednal!!!

• rýchla reakcia
    • Okuliare nebili "polarizačné", obchod predáva fejky

K výrobkom som nedostala návod na obsluhu v slovenskom jazyku a súčasne soľ k čističke, ktorá vydrží 6 týždňov, už nie je v ponuke, takže čistička sa po 6 týždňoch nebude dať používať a čistenie filtrov, ktoré sa má robiť po 12-18 mesiacoch, sa nedá na Slovenku realizovať, správne by mal byť k návodu priložený aj kontakt na servis, čo nebol.

• Nevhodné zabalený tovar bol poškodený , zlomený držiak

Nedá sa dovolať, žiadajú vrátiť tovar na reklamáciu na náklady kupujúceho, na ďalší mail nezodpovedajú.

Tovar bol 2x drahší. V LIDLI je za 0,66 €

strašné čínske džady, mea culpa.