• Žiadna komunikácia
    • Nedorucena objednavka
    • Už som raz objednala a keď som chcela vystaviť fa v elektronickej forme kôli reklamácii tak som ju ešte nedostala

Reakcia obchodu extrashop

Vaša objednávka bola odoslaná-vybavená neskôr.

Do termínu 07.01.2022, prebiehala u nás celo-firemná dovolenka.

O čom sme samozrejme informovali aj na našej stránke.

Telefonická linka - podpora, je od tohto termínu opäť dostupná, tak ako celý rok.

Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré vzniklo kvôli dovolenkovému obdobiu.

Originálna faktúra je vždy súčasťou doručeného tovaru-balíka.

Ak ste ju stratili, vieme Vám poslať elektronicky jej kópiu.

• Zrusili infolinku

Reakcia obchodu extrashop

Vaša objednávka bola odoslaná-vybavená neskôr.

Do termínu 07.01.2022, prebiehala u nás celo-firemná dovolenka.

O čom sme samozrejme informovali aj na našej stránke.

Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré vzniklo kvôli dovolenkovému obdobiu.

Ďakujeme za porozumenie.

• pred 10 dni som objednal tovar, že kedy dostanem tovar ,informácie,nedostal.

Vaša objednávka bude určite odoslaná po 10.01.2022

Do termínu 07.01.2022, prebiehala u nás celo-firemná dovolenka.

Ospravedlňujeme sa za zdržanie.

• Tovar som stale neobdrzal

Reakcia obchodu extrashop

Tovar k Vám nemohol doraziť, pretože ste svoju objednávku doteraz nezaplatili........

Ďakujeme

Nedostal som požadovaný produkt s označením BIO-VITAL ako je na vašom obrázku a aky som si už raz u vás objednal. Je len podobný no jeho chemické zloženie a konzistencia, vône su iné. Zistil som po otvorení, už farba obalu ma prekvapila. Na priloženej faktúre je uvedený nazov s označením BIO-VITAL v skutočnosti som dostal len podobný výrobok

Masážný krčný golier je nefunkčný!!!!!!!!!!!!!!!Nedá sa reklamovať!!!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu extrashop

Ak potrebujete čokoľvek reklamovať, stačí nám len napísať na e-mail ,, [email protected],,

U nás môžete reklamovať bez najmenších problémov.

Presný postup je vždy uvedený na stránke.

Ďakujeme za porozumenie.

• Jedinou výhodou je veľmi rýchle doručenie

• Plynový varič je poľský šmejd, ktovie kde vyrobený.Hlavne ten kufrík, to je katastrofa.

Reakcia obchodu extrashop

Tento model variča je umiestnený v ,, TOP 1 ,, na portáli Heuréka.

To znamená, že je na prvom mieste v obľúbenosti, v kategórii kempingové variče na Heuréke.

Je to preto, že ide o jeden z najlepších modelov outdoorového variča na trhu vôbec.

Vašej recenzii preto žiaľ vôbec nerozumieme ale akceptujeme ju.

Ďakujeme za Váš názor.

• Vôbec to nefunguje tak, ako bolo písané. Svetlo sa vypína až po pol hodine, vôbec nie po dvoch minútach, ako to reklamoval. Nespokojnost

nefunkči otras

• Tovar prišiel neskoro a poškodený (obal bol neporušený)

Neschopnosť dokompletovať nekompletnú dodanú sadu. Niekde chýba návod v slovenčine.

moznost ponuky vyneru farby -nulova

• Tovar objednaný a zaplatený pred 6 dňami , stále nedoručený, do obchodu sa nedá dovolať a na mail mi nikto neodpovedá !!!!!!

Už nikdy by som si tovar z tejto stránky neobjednala, napíšu : tovar obdržíte do 2 dní a po 6 dňoch s vami nikto nekomunikuje !

Reakcia obchodu extrashop

Vaša objednávka bola odoslaná s krátkym meškaním, z dôvodu celo-firemnej dovolenky, čo sme mali samozrejme uvedené na stránke stránke e-shopu.

Na e-mail aj tel.kontakt, odpovedáme štandartne a celoročne, okrem celo-firemnej dovolenky.

Ďakujeme za porozumenie.

Tovar bol veľmi zle zabalený, v krabici len nahádzaný.

Doručený iný tovar ako na fotke.

• Kvalita samotneho tovaru (sada priborov a nozov)je primerana cene,ale kufrik ,ktory je jej sucastou je nepouzitelny,stuchnuty a ciastocne s naznakmi plesne.Povodne som ho chcela darovat ,ale musela som hladat ine riesenie.Vasa ponuka je zavadzajuca

Balenie neobsahovalo všetke komponenty

Objednal som si sadu na maľovanie a nie hračky pre deti na hranie. Nevymaľoval som ani m2 a rúčka sa zlomila, a pri páde sa celý valček dolámal. Materiál, z ktorého je set vyrobený je veľmi labilný a nekvalitný.

Tovar bol absolútne nekvalitný. Celá sada valčeka šla po jednom použití do koša, lebo sa tak pokazil, že už ani by ho nebolo možné reklamovať.