Všetky balíky boli otvorené a kvalita nezodpovedá originálu, to je len zárobková činnosť.

Zásielka prišla rýchlo, ale tovar nepoužiteľný, nefunkčný...

• Ne dostala balycek. Kde&

Tovar po rozbaleny bol poškodeny preto ho asi dali za tu cenu

Úplne nefunkčné jeden nadstavec mi vydržal po troch spustení vody a druhy po šiestich

• Tovar bol nepoužiteľný ,nedal sa poskladať a vyzeral ako by bol používaný .Poslala som to späť a neodporúčam kupovať od vás.

Nevýhoda

Som zklamana z ich prístupu aj z uvedených informácií k produktu. Zavádzajú. Myslíte si, že si idete objednať 3ks /páry a príde iba jeden. Trhová cena sedí na ten väčší počet a príde vám iba jeden. Aj popis k produktu je zavádzajúci tiež.

Reakcia obchodu extrashop

Veľmi nás mrzí že ste neboli spokojná.

Rukavice sme Vám ale poslali správne, niesu to úplne obyčajné rukavice 1 eurové ako píšete, ale záhradkárske rukavice vzorované.

V texte v popise produktu je uvedené, že rukavice posielame v troch rôznych vzoroch, aby si zákazník, pokiaľ má záujem, mohol vybrať vzor podľa obrázka.

Pri kúpe rukavíc sa vždy kupuje pár t.j 2 kusy, čo tiež uvádzame v popise.

Pravdepodobne žiaden obchod nepredáva 3 rukavice.

Ďakujeme za porozumenie.

S úctou Tím EXTRASHOP

• Dotazník spokojnosti mi bol doručený skôr, ako tovar. Zatiaľ objednávku nemám. Od objednávky je to už 6 dní. Zatiaľ žiadna informácia. Tsk čo kladné mám napísať?

No kompresor zhorel ani nie za minútu používania

• Tovar mi prišiel poškodený , neviem sa spojiť s obchodom .

• Píšete že keď objednám do 12:00 na druhý deň bude tovar u mňa čo sa nestalo prišiel až o 5 dni
    • Tovar došiel bez slovenského návodu

Magnetoterapeutický prístroj nebol ani skontrolovaný z hľadiska prevádzkyschopnosti!!!
    Toto zariadenie nefunguje, pripojíte ho do siete - displej svieti, ale zariadenie nefunguje, nefunguje žiadne tlačidlo na spustenie zariadenia/programu ani výber programu, parametre!

• Nabíjačka nemá certifikát,pri prvom použití sa pri vyťahovaní zo zásuvky rosypala,hrozil úraz el.prúdom.

Objednane 7.2.2024 kuriéra objednali - 8.2.2024 balík mu vyzerá že nedali do dnes č. balika 90186535525. Telefón neberú balík neprevezmem. Také eshopy za 0 cent.

Tovar bol poškodený a nepasoval na sk normy batérie.

• Tovar poskodeny.na reklamaciu treba ich tlacivo
    • Tovar poskodeny nefunkcny!!!!!

Katastrofa!!!!!!

Spodok kastrolu je nefunkčný, na teplo sa oddeluje od hrnca

• Veľmi rýchle doručenie.
    • Veľmi nekvalitný produkt.

Nekvalitny stojan na mobil pri prvom pouziti sa zlomil

• Tovar bol doručený

Kamera A9 nefunkčná