Po 3dnoch od objednania tovaru som musel pisat mail aby mi odpisali ze tovar v dobe mojej objednavky sa im vypredal. A 7dni od objednania tovar stale nebol doruceny. Myslym si ze ked sa stane takato vec treba zakaznika kontaktovat hned a oboznamit ho so vzniknutou situaciou.

• Zakúpený produkt absolútne nefunguje. Klamár a podvodníci.
  • objednal som si magneticky naramok na ruku, co bol zobrazeny na obrazku,,strieborny zo zlatym pasom v strede,,,dostal som cely zlaty ,,,nenosim ho,chcel som iny.No a co teraz ,,,,,,

Žiaľ BIOlampa nefungovala, adaptér nekontabilný a zapínač ON-OFF nefungoval!

• Nijaké

• Neposielaju faktúry mailom. Pozor faktúry odkladať. Inak tovar nevyreklamujete.

• Ziadna

Dorucili mi iny, sice podobny tovar, zevraj novsi model, asi ano, a to bez upozornenia, ze moj model uz nemaju na sklade a ci mi mozu poslat iny model vyrobku. Novy ochladzovac vzduchu je vsak vykonom omnoho slabsi, difuzor som nepozadovala, moc nevyhovuje mojim poziadavkam, dokonca som ho na webe nasla s nizsou cenou, akou mala moja objednavka, po reklamacii mi sice navrhli vratenie penazi po doruceni vyrobku naspat do firmy , ale samozrejme dopravu a poplatok za platenie na mieste do ceny nerataju. Takze som sa na to vykaslala, ale firmu neodporucam pre nekale praktiky.

Už pred týždňom sme objednali tovar a zatiaľ nič!!!!!

• Tovar mi bol doručený včas avšak návod k nastaveniu bol iba v polskom jazyku. Možno, že na Slovensku žije toľko Poliakov, že návod bude stačiť napísať v polskom jazyku a Slováci, ktorí neovládajú polský jazyk nech sa naučia.
  • nezasielajte mi reklamy a neotravujte ma z ničím. budem sa sťažovať

• objednany tovar meska dva tyzdne

tovar som zatial nedostal len vyhororku ze bude meskat
    este stastie ze tovar bude uhradeny az po dodani

Objednaný a doručený tovar ( MONOCULAR - Luneta BINOCULARS
    MODEL: VISION-1 ) je zcela nevyhovujíci. Ať robím čo robím, nič cez neho nieje vidieť.
    Objektív vo vnútri lingá hore-dole, nič sa nedá nastaviť.
    Vete vy vôbec čo predávate ??!!

Ako prve ma na obchode zamrzelo, ze klamu ohladom dopravy. Statuju sa tym, ze ak objednate v jeden den rano, na druhy den budete mat tovar u seba. Zariadila som sa tak, no tovar prisiel az o den neskor, ked som nebola doma. Vyrobok ani nejdem hodnotit, lebo by som musela zanadavat, takze si viete predstavit kvalitu. Co ma najviac hneva je to, ze som vracala tovar a obchod mi ABSOLUTNE nedal vediet, ze reklamaciu zaevidovali alebo uznali.. proste nic. Uz nikdy od nich neobjednam.

Objednani tovar nefunguje . Chcem vrátiť tovar a žiadam aby mi boli vrátené peniaze.

Tovar nieje kvalitný ako bol reklamovany

• Komunikacia v poriadku
    • Ocakavala som od vyrobku viac,sklamanie

• Nekvalitný tovar

Z piatich položiek tri nespľňajú parametre , napr. : LED nočné svetlo so
    svetelným senzorom SVIETI STÁLE , asi ten senzor vôbec nemá.

"Odstraňovač chlpov, vlasov a žmolkov z oblečenia " bol o ničom. Síce odstráni to čo má ale poškodzuje materiál. Okrem toho rúčka odstraňovača sa odpojila už po prvom použití.
    "Obojstranné kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením" vyzeralo akoby už bolo používané, najmä tá biela plastová časť. Špinavá a ošúchaná. Nabudúce neobjednám už nič.

• Nevracia peniaze

Objednávku som nemohol prijať tak sa vrátila naspäť no bohužiaľ moje peniaze sa mi nevrátili kontaktoval som ich no ignorujú ma

Nie som spokojní pretože mi to nefunguje na mobil ani pc