• Teleskop sa mi rozletel po dvoch po dvoch úderoch

• Kvalita tovaru

-Nekvalitne ušité ukončenie lemu
    - Na oboch častiach od hora až dolu akoby vypustené vlákno, takže dva vertikálne rady s veľkými okami

• Tovar bol doručený v rekordnom termíne ale nefunkčný. Výmena respekt
    ýve vrátenie tovaru je časovo zaťažujúca. Chýba výmena cez kuriérsku službu.

• Tovar som si objednala 24.4.2022. Pre obchod som do poznámky uviedla prosbu tovar vyskladniť tak, aby mi ho dopravca nedoviezol 26.4.2022 nakoľko som v ten deň bola mimo SR. A tovar prišiel práve 26.4.!!! Za norm. okolností by som určite ocenila rýchlosť expedície a doručenia. Teraz som však predpokladala, že keď obchod zákazníkovi ponúka možnosť textu v "poznámke", tak to aj niekto číta. Ale nestalo sa...Ďalšie moje prekvapenie bolo po rozbalení zásielky - valček na kúty totálne zlomený. Vylučujem poškodenie pri preprave, pretože sada valčekov bola zabalená v dvoch krabiciach - originálnej a prepravnej. Tieto porušené neboli. Valčeky v krabici boli uložené tak, že by ich nemala poškodiť ani hrubšia manipulácia s balíkom. Takže okrem skomplikovaného prebratia zásielky mám sadu valčekov neúplnú...

Neobjednavajte su to smejdi a podvodnici

Reakcia obchodu extrashop

Žiaľ netušíme, prečo ste napísali túto recenziu. Pretože veľká väčšina našich zákazníkov je s nami spokojná a píšu o tom aj v recenziách nižšie.

Neobdržali sme od Vás žiadnu reklamáciu ani podnet, na vyriešenie nejakého problému.

Ak s niečim nebudete spokojný, určite nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme.

Doposiaľ sme ale nič neobdržali.

• Komunikácia obchodu.
    • Poslali my nefunkčny tovar.teraz je v reklamacii.
  • KUFRIK so sadou nožov obšuchaný, až obdratý zvrchu. Jeden zámok čiastočne poškodený, nedá sa zatvoriť. Keďže zo bolo vo fólii, je evidentné, že to tak bolo zabalené vedome.

Tovar nebol dodany kompletne,bol oznaceny obal ze vystava...takze urcite nebol n9vy,lebo sme nasli aj male skrabance na tanieri.

• Skore vybavenie objednavky
    • Tovar je mackazak,teplomer je nepresný,všetko je urobené lajdacky.

Prišiel tovar v úplnej inej farbe. Objednávka bola na modrú farbu a prišla rúžová. Klasický obchod ktorý nakúpi cez Aliexpress a potom predáva s prirážkou.

• Obchod ponúka nekvalitné výrobky.

Obchod v pohode , ale tovar nie

• Tovar je nevyhovujuci. Lampa globus. Nesvieti, len blika, ako pri zlom kontakte, sucastou balenia nebol steker do zasuvky, iba usb koncovka a vzhladom k cene som bola presvedcena, ze ide o vacsi rozmer. Dala som za tovar s postovnym 23 eur, ale hodnotu tovaru odhadujem na 5 eur.

Po kliknutí na Váš ponúkaný tovar / kufríkový plynový varič / som Vam napísal poznámku, že s dodanie a platbu za tovar budem , akceptovať len v prípade ak mi dáte odpoveď na otázku či sú plynové kartuše k
    dodávke tovaru naplnené , Keď že som od Vas odpoveď nedostal tak moja objednávka bola bezpredmetná.

• absolútne nepoužiteľné výrobky - šmejdy také som ešte nikdy nekúpil

• Napísal som že ruším objednávku a o 3 dní natoi príde e-mail že my to doručia

Objednala som si tovar pred 10timi dnami, zaplatila ho uz vramci objednavky a na to, ze som za kuriera zaplatila takmer 4 eura a stale mi nic neprislo, tak to sposobuje nespokojnost na mojej strane…

O čom sme samozrejme informovali aj na našej stránke.

Telefonická linka - podpora, je od tohto termínu opäť dostupná, tak ako celý rok.

• Žiadna komunikácia
    • Nedorucena objednavka
    • Už som raz objednala a keď som chcela vystaviť fa v elektronickej forme kôli reklamácii tak som ju ešte nedostala

Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré vzniklo kvôli dovolenkovému obdobiu.

Originálna faktúra je vždy súčasťou doručeného tovaru-balíka.

Ak ste ju stratili, vieme Vám poslať elektronicky jej kópiu.

• Zrusili infolinku

Ďakujeme za porozumenie.

• pred 10 dni som objednal tovar, že kedy dostanem tovar ,informácie,nedostal.

Vaša objednávka bude určite odoslaná po 10.01.2022

Do termínu 07.01.2022, prebiehala u nás celo-firemná dovolenka.

Ospravedlňujeme sa za zdržanie.