Vrátenie tovaru je komplikované.

• Na stránke písalo že tovar je v akcii no eshop moju objednávku zrušil, zrejme sú neschopní a majú v tom poriadny bordel určite neodporúčam sú lepšie a spoľahlivejšie eshopy

• Tovar nebol v obchode pripraveny napriek tomu som platil poplatok 1€. Ide o princip preco platim poplatok za dobierku ked si tovar vladtne kupim v obchode.

Reakcia obchodu EXIsport

Vážený zákazník,

mali ste možnosť dostaviť sa na predajňu osobne a tovar zakúpiť priamo na predajni.
    Rozhodli ste sa pre objednávku cez eshop. Objednávku s vyzdvihnutím tovaru na predajni ste si vytvorili dňa 17.4. v čase 20:34. Predajňa Vám tovar pripravila k vyzdvihnutiu 18.4. v čase 12:00.

Vaša objednávka bola pripravená v súlade s našimi Obchodnými podmienkami.

Áno, platba dobierkou je spoplatnená v každom e-shope. Platba kartou online vopred je bez poplatku.
    Nevieme ovplyvniť Vami zvolený spôsob platby za tovar.

Za pochopenie ďakujeme.

tím PPG Group
    www.exisport.com/www.exisport.cz/www.exisport.hu/www.exisport.eu

• neviem načo predavaju tovar ktory po troch dnoch čakania neprejde vystupnou kontrolou pritom ho majú na sklade. Objednávka bola realizovaná 2x a 2x to iste....

Obchod mi objednávku zrušil s tým, že mnou objednaný tovar neprešiel konečnou kontrolóri na sklade .Tovar však naďalej ponúkajú.

• Tovar v eshope je skutočne lacnejší ako v kamennej predajni.
    • Na tovar čakám a stále ho nemám. Po vytvorení objednávky som dostala mail, kde bolo napísané, že tovar bude expedovaný do 48 hodín.25.3. som vytvorila objednávku a dnes je 1.4. tovar ešte nemám.

• tovar este nebol doruceny

tovar bol expedovany 22. 3. dnes je 28.3. a tovar nebol doruceny

Vidim ze exisport je len dalsi smejdacky eshop. Objednany tovar ktory bol skladom. po 8 dnoch som volal ze halo co s tym robite. Nasledne prisli emaily s tym ze tovar nie je skladom a objednavku rusia. Tak teda dakujem pekne.

Cena na eshope bola mierne v zľave, ale rovnaký tovar priamo na predajni bol o polovicu lacnejší...všimli sme si to až doma pri rozbalovani objednávky kde boli cenovky z predajne...

• Poslali mi vadný kus obuvi takže tovar nikto nekontroluje pred odoslaním!

• Pomalé doručenie

Nakoľko som tovar ešte nedostal a neviem čo je zo zásielkou aj keď som ju už uhradil rád by som vedel ako mám postupovať

Aj napriek niekoľkým žiadostiam o príčine nedodania tovaru ani po týždni neviem kde je tovar údajne bol odovzdaný dopravcovi,ale ten ho nedal kuriérovi asi.Je smutné,že obchod pošle dotazník spokojnosti a nepreverí či tovar dorazil k zákaznikovi.

Tovar vrátený ihneď po prevzatí v obchode z dôvodu zmeny veľkosti. Nakoľko som nedostal žiadny doklad o vrátení výrobku a pri prihlásení na môj účet je uvedené že tovar bol vydaný, tak po niekoľkých dňoch som tel. chcel zistiť čo sa s tým deje. Po viacerých pokusoch sa tel. spojiť mi nevedeli nič povedať, len som dostal číslo na predajňu, kde mi tak isto nevedeli nič k tomu povedať, len aby som sa spojil s info centrom, kde som pôvodne volal. Nakoniec po dodoslaní mailu mi prišla odpoveď: "čakáme na vystavenie potrebných dokladov v našom sklade a keď nám donesú formuláre, tak požiadavky bezodkladne spracujeme. Budeme Vás informovať emailom." Predajňa sa nachádza vedľa skladu. Zatiaľ som nedostal inú odpoveď. Nabudúce si vyberiem iný e shop.

• Tovar som objednal prišiel mi mail že neprešiel kontrolou ale tovar je stále v ponuke....

Tovar ktorý majú na stránkach ako dostupný na predajni, reálne dostupný nie je a vyhovárajú sa na predajni že je ešte nevybalený. Na linku sa nedovoláte

• Stúpacie pásy došli skôr okúsané ako orezane.Na Dotas čo stým mi ešte odpobedali

• Tovar ktory mi prisiel mal dva magnety -pipaky

• Zbytočné komplikácie pri vrátení tovaru, človek v dnešnej dobe by očakával jednoduchšie riešenie.

• objednala som tovar na stranke ktory bol na sklade a o 4 dni mi prisiel email- Zrusene pretoze tovar nepresiel kontrolou.