Nedodžiavajú dohodnuté slová , ani terminy .

Reakcia obchodu Penta SK s.r.o.

ospravedlňujeme sa za omeškanie, čakali sme na spárovanie vašej platby. Touto dobou by ste mali mať objednaný tovar už pri sebe, veríme, že s ním budete spokojný.

Ďakujem a prajem pekný deň, Radka z Penta Family

• Nemôžem ohodnotit pokial som ešte žiadny tovar zatial od Vás nedostal.

Neprijemni ludia z firmy ktori na vas na parkovisku pri osobnom vyzdvihnuti nazjapu ze sa mate preparkovat lebo je to sukromny pozemok. A ked im poviete ze si idete prebrat tovar hned su mili, nikdy viac uz …

Absolutne nekompetentny obchod. 19.6. som si kupil notebook a k nemu rozsirujuci SSD disk. Bol som telefonicky informovany ze komponenty sedia. Po 4 mesacnom dohadovani a vymene za iny kus, mi az technik z nasho mesta zistil ze uvedeny SSD tam ist nemoze. Dnes je 30.10. a notebook stale nemam hotovy a NAVYŠE mi za ten nepoužiteľný disk odmietli vratit peniaze a posielaju mi ho spat. Jenoducho predavaju SSD disky ktore k ich notebookom nesedia....tomu hovorím odborníci!!!

• s obchodom som nemal problem,

avsak s tovarom je velky, mal to byt kabel solarny do externeho prostredia, mal sice dvojitu izolaciu avsak velmi tenku. S originalom na paneloch je to strasne. Bez doplnenia dalsej izolacie nepouzitelne - a ta doplnkova izolacia je problem, lebo musi byt dlhodobo UV odolna.

Všetko prišlo včas ale keďže pri prevzatí som si nespočítal počet dodaných kusov tak až doma som zistil že ich mám menej. E-shop je dobrý ale nedodajú všetko:-(

Prišlo mi šesť upozornení že tovar už bude doručený aj čas medzi 11-14 a nič mi nedošlo.

Neprijali späť tovar do 14 dní.

• Tovar som vrátil nefunkčný. Vrátil som ho. Ešte mi neprišli peniaze napriek zákonnej lehote.

• Týždeň po zaplatení objednávka nedorazila, ani peniaze ani tovar

• klamu. bolo napisane ze tovar je na sklade, tak som si dala osobny odber v BA. Tovar cestuje z Katovic . Zaplatila som ho 3.10. 23 dnes je 10.10.23 a tovar nemam.

nekupujte na tomto e-shope. Nie su seriozny.

Spokojný rozhodne nie som.
    Pri objednávke mi bolo potvrdené že ak tovar objednám a zaplatím v piatok 22.9.2023 bude mi odoslaný v pondelok 25.9.2023
    Ale 26.92023 mi prišiel email že tovar budete posielať 27.9.2023!
    Telefonoval som 26.9.pani Mondekovej aby tovar zaviezla ešte ten deň podať kuriérovi.
    Ale pani Mondeková ma ignorovala pretože dnes prišiel email že tovar len dnes 27. 9. odíde kuriérom!

To je aké jednanie?

Objednávku tovaru som potvrdil len a len na základe telefonického ubezpečenia že platí termín odoslania 25.9.2023!

Nedodržali ste to čo ste sľúbili. Nesľubujte to čo neviete dodržať!
    Už nebudem objednávať na Vašom eshope a odporučím aj všetkým našim zákazníkom aby sa Vám vyhýbali!

obchod deklaruje tovar na sklade zavolate potvrdia tovar nasledne objednate a tovar nemaju-. Taketo obchody by sa mali zrušiť

• Poslali mi úplne inú farbu než je zobrazená na obrázku, pritom na stránke ani iné farebné variácie napísané nemali.

Komunikácia je zdĺhavá a nepresná.
    Tovar som objednal pred týždňom nasledovala otázka či potvrdzujem objednávku a po potvrdení nie som si stále po týždni istý kedy dostanem tovar - mám čakať na SMS ???

• Rychlost vybavenia.
    • Vozik bol cely dootlkany.

Keby som ho hned nepotreboval tak by som ho vratil.

ani na 7. kalendarny den (5. pracovny) nemam zasielku...

Tovar že na sklade. Ani po 7 dňoch nieje doruceny. Písal som email ani 24 hodín nestačí na odpoveď kedy doručia tovar.

Neodporúčam, nakoľko tovar mi prišiel poškodený a teraz musím riešiť vymenu alebo vrátenie peňazí, chodiť na poštu, platiť poštovné,strata času.

Musela som obvolavat obchod aby konečne poslali objednávku , pritom mi tvrdili že ju odoslali a nakoniec sa priznali ze ju expedujú az v deň telefonátu .