Tovar išiel z Českých Budejovíc tak,že to akceptujem a prišlo to všetko v poriadku.

• neviem o žiadnych
    • nedodanie tovaru

Ponúkajú tovar čo nemajú na sklade !!!!!

Dobrý den pane Pecko,
    s Vaší negativní recenzí na náš obchod nemůžeme souhlasit. Objednal jste si 4 druhy hrnků v průměrné hodnotě 1 EUR, které jsme měli skutečně skladem. Požadoval jste 190 kusů, v takovém množství zboží bohužel skladem nedržíme. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Cena a prehľad tovaru
    • Komunikácia resp neodvolám sa niekedy

Celkovo spokojný odporúčam

Reakcia obchodu ELVA PROFI

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni a příště nám dáte 100%.Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• hned som nasla v ponuke presne salky ake som chcela

obchod mi splnil prianie pekny kvalitny tovar

• Rýchlosť
    • Nepostrehol som Solidna

Solidna firma

• Cena a komunikacia.Prekvapil ma darcek pribaleny k tovaru -dakujem

Doporucil som

Odporúčam.

• Rychly jednoduchy nakup

Rychle seriozne jednanie a dodacia doba

• Zabezpečenie servisu.

Dobrý den, paní Sokolová,
    děkujeme Vám za kladnou recenzi. Záruční a pozáruční servis poskytuje náš servis v Českých Budějovicích, servis také zajišťují střediska po celé České a Slovenské republice. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni a příště nám dáte 100%.Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Po telefonickom kontakte mi pán v predajni povedal kedy tovar príde a prišiel presne ako povedal, spolahlivý a seriózny obchod.

• dobrá cena
    • nenašiel som

nestretol som sa so žiadnym problémom

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• nabídka internetem a rychlost
    • pouze 1 slabší místo v ohlášení doručení zásilky

spokojen a doporučím

Reakcia obchodu ELVA PROFI

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Každému zákazníkovi chodí v den doručení sms a email ohledně doručení zásilky. V případně je možné toto datum změnit pomocí sms. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Nepríšiel mi návod na použitie v sk/czk jazyku

Reakcia obchodu ELVA PROFI

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Každý zákazník obdrží v potvrzení objednávky veškeré informace, jak postupovat, mimo jiné i zde naleznete informaci: Pokud nenaleznete návod CZ/SK kontaktujte nás na email [email protected] a my Vám jej obratem zašleme v elektronické podobě. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email [email protected]. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• rychlost, bezstarostnost, dovoz až do domu
    • nenašla jsem žádné slabiny

rychlost, spolehlivost a dovoz až do domu

Reakcia obchodu ELVA PROFI

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Jsme rádi, že i na Slovensku máme spoustu spokojených zákazníků. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Rychlost, přehlednost, cena a zboží, které jiní nemají.
    • Způsob balení zboží a jeho následná doprava. Zboží bylo nedostatečně zabalené, tj. přišlo odřené.

Doporučuji.

• Rychlá komunikace
    • Nevím. Jedinou vadou na dodání zboží je absolutní nespokojenost s přepravní firmou. Příště si zjistím kdo je dopravce a vím, že nic nekoupím pokud to bude "In time"

Nákup doporučuji.

Dobrý den, pane Jurášku,
    jsme rádi, že s našimi zaměstnanci jste spokojen. Omlouváme se za chybu, která vznikla na straně přepravce IN TIME. Budeme to s nimi řešit. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Rychlost vstřícnost

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Spolehlivost a rychlost, dobrá cena
    • nevím o žádných

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• nejnižší cena na internetu
    • rychlé vyřízení
    • dárek a doprava zdarma

rychlé vyřízení objednávky, při nejasnostech se vám hned ozvou a nabídnou jiné řešení, můžu jen doporučit

Reakcia obchodu ELVA PROFI

Při objednání bylo v nabídce zboží skladem (a bylo ještě 3 dny po mé objednávce), ale z obchodu mi bylo sděleno, že zboží není a bude až za dva měsíce.

Dobrý den, pane Eflere,
    Vámi objednané zboží jsme skutečně skladem měli, měl jej ovšem zarezervované jiný zákazník před Vámi. Zboží nám systém vyhodnotí, že není skladem, až v moment, kdy produkt prodáme na prodejně a vyskladníme jej. Kolega Vás ihned telefonicky informoval o nedostupnosti zboží a nabídnul Vám jiné. Ale tuto variantu jste bohužel odmítl. Pokud chcete dodat zboží do 24 hodin, vybírejte si z našeho sortimentu zboží, které je označené ,, PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ´´ a je expedováno přednostně. Veškeré informace ohledně dostupností naleznete na našich stránkách: http://www.elvaprofi.cz/dostupnosti-zbozi .V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým