• vynikajuce ceny
    • rychle dodanie

Vsetko bolo bezproblemove, jedine na stranke bola chybna cena dopravy na SVK. Telefonicky nam bola oznamena spravna cena. Aj po nemalom navyseni dopravy sa nam tovar stale oplatilo kupit v porovnani s inymi obchodmi. Obchod cenu dopravy na svojej stranke rychlo opravil, co chvalim. Body v hodnoteni som stiahol len pre spominany problem s dopravou.

Reakcia obchodu ELVA PROFI

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni a příště nám dáte 100%.Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• spolahlivost,dostupnost tovaru,cena
    • neviem

odporucam

• dobré ceny
    • po objednaní tovaru sa dodatocne zmenila cena. Nedostatocný popis produktu na stranke. Velmi zly klientsky servis a hlavne komunikacia.

Dobrý den pane Stieranka,
    nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste u nás krbová kamna, která se dodávají v základní výbavě s plastovými doplňky, na přání jste chtěl variantu s kovovými chromovanými doplňky. U takto vybavených kamen je cena vyšší, dle ceníku. Informace o ceně jsme Vám ihned zaslali, poté jste s cenou nesouhlasil. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Dobrá cena,rýchlosť dodania,

Reakcia obchodu ELVA PROFI

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Jsme rádi, že i na Slovensku máme spoustu spokojených zákazníků. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Neriešite reklamácie

Neodporúčam!

Dobrý den, pane Kyseľ,
    nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Před Vánoci, jste u nás reklamoval štípač dřeva. Kolega se Vám snažil několikrát dovolat, bohužel bez úspěchu. Reklamace se nyní s Vámi řeší. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• drahe oproti tomu kolko to stoji na inych strankach!

zle

Dobrý den, paní/pane Sonicempire,
    Bohužel nemůžeme být konkrétnější, jelikož nejste ověřený zákazník a nebyl jste ochotný se pod vaše hodnocení podepsat, tak se nám nepodařilo zjistit, o který konkrétní případ se jedná. Pokud se vám zdají ceny na stránkách dražší než u konkurence, z jakého důvodu jste tedy zvolil nás? Nikdo Vás nenutil si u nás cokoli objednávat. Naše nabídka je široká, je možné, že některé produkty jsou u jiných prodejců levnější. S přáním příjemného dne a s pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• prehľadnosť
    • neviem o nich

Prijateľné ceny,ústretovosť,rýchla komunikácia

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Doporučujem zlepšiť informacie o pomocnom zariadení potrebnom pre inštalizaciu a prevadzkovanie zariadenia

Doporučujem pre ustretovosť

Dobrý den, pane Pribula,
    děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Ke každému výrobku je vložen manuál k užívání stroje, pokud jste ovšem v manuálnu nenašel potřebné informace, tak nás máte ihned kontaktovat na tel. čísle: 774 796 602 nebo na emailu: [email protected] a rádi problém vyřešíme. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Vyborna komunikacia s manazerom obchodu s panom Frant.
    • Richterom/vyslovujem mu velke podakovanie/
    • Tento obchod mi bol najsimpatickejsi.
    • .
    • Tento obchod mi b

Manazer obchodu je na vysokej znalostnej a inteligencnej

urovni,radost s nim spolupracovat.Velka vdaka.

Odporucam tento obchod.

Doporucenie: Odosielatel si musi dat pozor na dopravu
    nakolko s balikom niekde narazili a pretrhli obal a malo poskodili 1 platnu polikarbonatu.

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Zatiaľ neviem bol to môj prvý nákup
    • Hlavne doprava, keď mi prišiel mail a tam napísané že tovar bude doručený do 2 pracovných dní prišlo mi to až (utorok som to objednával) v pondelok. Inak všetko ok

Dobrý den, pane Kňaze,
    děkujeme Vám za nákup. Zboží, které jste objednal, bylo expedováno do dvou pracovních dnů od objednání. Zboží Vám dorazilo v pondělí, jelikož doprava na Slovensko trvá dva pracovní dny, na což jste byl předem upozorněn kolegou. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni a příště nám dáte 100%.Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Ponuka aj tovar, ktorý sa nedá v bežnom obchode zaobstarať.

Doporučujem navštíviť tuto webovú stránku...

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Chcete príliš rýchlo odpoveď či tovar nevrátim .Ešte sme ten solár ani nenamontovali.

Dobrý den, pane Petráš,
    jelikož jste zboží objednal přes heureku, z tohoto důvodu Vám po 10 ti dnech automaticky přišel dotazník, zda jste byl spokojen s nákupem v obchodě ELVA PROFI s.r.o. .Věříme, že budete s výrobkem spokojen. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Rýchlosť dodania tovaru

• jediná výhoda -cena
    • vybavenie objednávky (kosačka dolmar+ žací nôž+ olej) -totálna katastrofa
    • nôž ste poslali zlý, darček (záhr. hadica)zabudli ste pribaliť. Keď som sa ozval, pán sľúbil, že dajú do poriadku, následne sa nikto 2 týždne neozval, po mojom dotaze nasledovala odpoveď, že nôž je objednaný.
    • Po ďalších 2 týždňoch, zase až po mojej urgencii, aby ste mi vrátili peniaze, že ja si nôž zoženiem, ste mi poslali nôž aj hadicu.
    • Asi je Vaším zvykom neozvať sa a čakať, možno sa zákazník na to vykašle.
    • U vás už neobjednám a nemôžem ani odporučiť.

zatiaľ u mňa najhorší eshop

Dobrý den pane Kopčík,
    ano souhlasíme s Vámi, skutečně kolega omylem poslal jiný náhradní nůž k objednané sekačce a nepřibalil dárek. Ihned po doručení zboží jste kontaktoval kolegu o nekompletním stavu objednávky, za což se Vám kolega omluvil a domluvili jste se, že objedná správný náhradní nůž a pošle společně s dárkem. Zásadně nemůžeme souhlasit s Vaší negativní poznámkou, že se Vám kolega 2 týdny neozval. Kolega Vás předem informoval, že správný náhradní nůž není skladem, proto se dodání zásilky prodlouží. Jednalo se pouze o náhradní nůž a dárek, sekačka byla jinak plně připravená k provozu. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nedorozumění. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• bola ponuka na podstatne drahší výrobok stejnej kvality.

Dobrý den, pane Balco,
    objednal jste si zahradní lehátka za 19 EUR. U zboží byla uvedena dostupnost: externí sklad. To znamená, že zboží bylo v době objednávky skutečně skladem u dodavatele, bohužel dodavatel vykryl předchozí objednávky, za což se omlouváme. Kolega Vás ihned informoval o aktuální dostupnosti zboží a nabídnul Vám náhradu, kterou jste však odmítl. Veškeré informace ohledně dostupnosti najdete na našich stránkách ZDE: http://www.elvaprofi.cz... V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Má dobré ceny a tovar bol v poriadku.

• nákup cez internet
    • cenovo vyhodné
    • neviem

dobrá komunikácia
    rýchlo dodaný tovar
    sledovanie objednávky cez internet
    určite budem odporúčať aj ostatným nakupujúcim

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• ponúkajú tovar ktorý nie je skladom/v nasom prípade/

Dobrý den, paní Vybostková,
    děkujeme za objednávku, v sobotu 28.2. jste objednala zahradní lehátko a žebřík. Ještě jedno se omlouváme za vzniklé nedorozumění, které vzniklo vyprodáním našich skladových zásob zahradních lehátek. V pondělí Vás kolega ihned telefonicky informoval o dostupnosti zboží a nabídl Vám zaslání samotného žebříku, tuto variantu jste však odmítla. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Musim konstatovat velku spokojnost, pan s obchodu mi zavolal, ze do vianoc balik mi nestihne dojst. Povedal mi presny datum, co mi nevadilo a vsetko doslo podla dohody. Vrele odporucam !!!