Všetko bolo v poriadku, ďakujem

Ústretovosť, dobrá komunikácia

• Jeden deň objednané, další deň dodané

Vsetko ok

• rýchlosť dodávky , cena tovaru
    • drahá doprava

Ochota zabezpečiť a dodať požadovaný náhradný diel.

• rýchlosť, kvalita, komunikácia

• rýchlosť

• Veľmi rýchle vybavenie

Vsetko ok

Reakcia obchodu ELVA PROFI

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Jsme rádi, že i na Slovensku máme spoustu spokojených zákazníků. Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Rychlé doručení vše ok

Bezva obchod.

• rychlost
    • ochota,příjemné jednání
    • skvělé ceny
    • možnost platby na splátky bez navýšení
    • doprava zdarma
    • nevím o ničem

všem vřele doporučuji,služby opravdu na úrovni

- odbornost
    - perfektní komunikace
    - rychlost vyskladnění

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Obchod uváděl, že je zboží skladem, po čtřech dnech se ozval a uvedl, že zboží nemůže doručit, neboť ho již ho externí prodejce již nenabízí, i když písemně v den objednání obchod potvrdil, že zboží mám zarezervované. Jako náhradu mi nabídl zboží za 30.000,- u jiného prodejce v Českých Budějovicích.
    • Doporučuji před objednáním zboží si telefonicky ověřit dostupnost

Nejsem spokojen s jednáním obchodu. Myslím si, že dostupnost zboží si mohl ověřit druhý den a mohl mě informovat a né po 4 dnech. Zboží jsem již zakoupil u konkurence a jsem spokojen.

Dobrý den pane Lavičko,
    ve chvíli, kdy jste zboží objednal bylo označeno jako "dočasně nedostupné". Neprodleně po ověření dostupnosti jsme Vás informovali, že bohužel zboží není možné momentálně dodat. Byla Vám nabídnuta jiná varianta, kterou jste neakceptoval. Je nám velice líto, že jsme nemohli vyhovět Vašim požadavkům. Pokud budete v budoucnu potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

Rychlost

Nepotvrzení podané reklamace

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• Výborná komunikácia a prehľad v obchode
    • Podľa mňa asi nijake

Bol to prvý nákup v tomto obchode.
    Je to obchod z Česká z českej republiky no klobúk dole som nadmieru spokojny

Reakcia obchodu ELVA PROFI

• špecifický tovar v rôznych variantoch
    • Síce ma upozornili, že tovar bude mať poškodenú klopňu na kupfríku, ale nespomenuli olúpenú farbu z produktu (mikroskop) a neponúkli ani zľavu za to, že kupujem poškodený tovar. Ak by ho tak veľmi dcéra nechcela, tak ho hneď vraciam ako poškodený. Nemám z toho dobrý pocit.

REAKCIA ZÁKAZNÍKA NA KOMENTÁR OBCHODU:

O poskodeni kufriku som bola informovana vopred, ale zvyhodnena cena za poskodeny tovar mi nebola ponuknuta, poskodeny tovar som kupila za plnu cenu. Este raz by som zdoraznila, ze poskodenie kufriku nebolo jedine poskodenie na dodanom tovare.

Dobrý den paní Zoldosová,

na poškozený uzávěr kufříku jsme Vás předem upozornili a dohodli jsme se na snížení ceny produktu. Co se týče Vámi uváděného stavu poškození laku produktu, produkt byl před odesláním pečlivě zkontrolován a nebyly nalezeny žádné vady. Je nám velice líto, že jste s produktem nebyla spokojena. Doufáme, že toto nebyl Váš poslední nákup.

V případě jakýkoliv dalších potíží s Vaším produktem jsme Vám k dispozici na emailu [email protected].
    S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.

• Some vermin spokojni
    • Ziadne

Doporuciem

• Vyber tovaru
    • Ziadne

Vyber tovaru

Reakcia obchodu ELVA PROFI

děkujeme Vám za kladnou recenzi. Věříme, že budete s výrobkem spokojeni a příště nám dáte 100%.Těšíme se na Váš další nákup v ELVA PROFI. V případě, že budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem Váš ELVA PROFI tým.