• No ja som riadne zaplatil 3 ovládače CAME, bohužiaľ po týždni mi nič neprišlo, ani len avízo.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Tovar sme Vám riadne a včas odoslali. Balík Vás v boxe čaká už tretí deň.
    Celkovo Vám bolo odoslaných 6 emailov.
    Dnes dna 24.11.2023 ste nám zavolal že Vám neprišiel kód od dopravcu na vyzdvihnutie balíka v boxe.
    Žiaľ toto my už nevieme ovplyvniť treba si sledovať v emaily aj priečinok s názvom SPAM kde nájde často krát veľmi dôležité emaily ktoré čakáte.
    Dopravcu sme kontaktovali aby ste kód na vyzdvihnutie dostal čím skôr.
    Stačí len komunikovať a následné písať recenziu.
    Prajem pekný deň.

• Platobná brána požadovala na konci od kupujúceho PID a heslo jeho banky !!! čo je podvod !!!

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, dovolím si reagovať na vašu zmätočnú recenziu ktorou šírite nezmysli !
    Vytvoril ste si objednávku kde ste si zadal platbu kartou ale objednávku ste nezaplatil.
    Telefonovali sme Vám prečo, nakoľko ste nám to sám sám neoznámil aký problém nastal nato je mobilný telefón.
    Kľudne máte právo kontaktovať kompetentné úrady ktoré tu Vašu transakciu preveria.
    My ako eshop nevidíme žiaden údaj z vašej platobnej karty.
    U nás v systéme platobnej brány je táto informácia: Zákazník opustil platobnú bránu bez pokusu o zaplatenie.
    Možno ste si len našiel zámienku pre zrušenie Vašej objednávky, ale tak sa to nerobí.
    Spoločnosť ktorá zabezpečuje platbu kartou (adyen.com) zastrešuje pri platbe kartou aj mnohé svetové firmy. A integrácia do systému trvá niekoľko dní cez schvaľovanie až po rôzne kontroly firmy a jej obchodných podmienok.
    Na našej strane je všetko v poriadku, o čom svedčí mnoho spokojných zákazníkov ktorý platia bez problémov aj kartou. Web stránku máme zabezpečenú o čom svedčí aj https protokol.
    Platobná bráne je priamo integrovaná na náš eshop čiže nedochádza k žiadnemu presmerovaniu na iné stránky.
    Skúste si najprv zabezpečiť Vaše zariadenie napríklad antivírusom.
    S Pozdravom
    eltrox.sk

• Aspoň sa ozvali že či súhlasím s cenou dopravy
    • Nižšie ceny ako konkurencia

Objednávku som bol nútený zrušiť nakoľko za dopravu jedného fotovoltaickeho panelu chceli 130€. Kúpil som v inom obchode, síce o cca 40€ drahšie, no zato za dopravu som neplatil.

V dnešnej dobe ak web shop nedokáže doručiť balík do 3 dni, tak to nieje dobra vizitka. A to sa bavíme o produkte kde mali napísané ze je skladom a doručenie do 3 dni. Teraz prešlo 7 pracovných dni a balík nikde. Tovar som zaplatil 3 dni nato som dostal email ze ho už maju 4 deň došiel email ze ho podali, 7 deň mi ho ešte stále DPD nedoručil co je úplná blbosť lebo dpd už väčšinou na druhy deň doručí. Mam dojem ze to len preobjednavaju z Poľska a posiela sa to odtiaľ priamo na adresu. Inak si to neviem vysvetliť. Neexistuje ze balík podaný v pondelok nedôjde vrámci slovenska ešte ani v stredu.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, je pravda že Vaša objednávka nebola odoslaná v takom čase ako by štandardne mala byť, čo bolo spôsobené aj čerpaním dovoleniek na našej strane. Ale ďalšie meškanie a to ste už videl sám podľa sledovacieho čísla balíka zapríčinila samotná kuriérska spoločnosť ktorá síce má balík doručiť na druhý pracovný deň, ale vždy sa môže a aj sa vyskytol nejaký problém preto tovar mešká.
    Mrzí nás to ale nie vždy sa dá doručiť balík na druhý deň.

• Tovar nebol na sklade po zaplatení, pri tom pri výrobkoch pred objednávkou bol. Uź neobjednám.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Skladové zásoby sa aktualizujú každých 30 minút, je nám ľúto ale pre Vašou objednávkou prišla iná a preto nastal tento problém.

• ceny sú OK
    • komunikácia je poslabšia
    • podľa tvrdenia zástupcov firmy - dôvodom na nedoučenie je doručovacia firma DPD (čo je katastrofa sama o sebe)
    • doručenie do 3 dní sa natiahlo na takmer 2 týždne a stále tovar nemám...

Reakcia obchodu eltrox.sk

Mrzí nás že nemáte dobrú skúsenosť ale Vám to asi veľmi ponáhľalo keď ste si objednali nesprávny tovar ktorý ste museli neskôr vrátiť. Vymenili sme Vám ho za správny takže o tej komunikácií by som Vám vedel povedať.

Veľmi zle nedoporucujem objednáš a viac ich nič nezaujíma musíš ich doprosovat kde je tovar

Reakcia obchodu eltrox.sk

Objednali ste si tovar kde bolo uvedené že je na objednávku tak hádam nečakáte že tovar hneď odošleme.
    Je potrebné pozorne sledovať dodaciu dobu a dostupnosť na stránke.

Tovar som objednal, s tým že na stránke bolo napísané že je skladom no o tri dni mi prišiel e-mail že ho už nemajú aj keď an stránke stále bolo napísané že ho stále majú.

• Nekorektny e shop

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, mrzí nás to ale pri výrobku bola uvedená dostupnosť: Info cez telefón - prosíme o kontaktovanie
    Vy ste si tovar objednal, zaplatil kartou bez toho aby ste sa informoval o dostupnosti.
    Oznámili sme Vám že aktuálne výrobok nie je možné dodať a preto ste chcel objednávku stornovať peniaze Vám boli obratom vrátené.
    Preto je pri produkte uvedená dostupnosť, aby sme sa vyhli týmto situáciám.

• 8 dní od objednávky tovar nedošiel.
    • Žiadna komunikácia.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, tovar ktorý ste si objednal nebol dostupný preto sme Vás v ten istý deň informovali emailom ze tovar nebude možné dodať, vy ste nám odpísal že rušíte Vašu objednávku.
    Objednávku sme stornovali a preto nerozumieme vašej recenzii kde zavádzate že nekomunikujeme a že tovar stále nedorazil keď sme Vás informovali že ho nie je možné dodať.
    Ďakujeme

• Na svojej stránke reklamujete tovar na sklade a pritom ho nemáte.

Dúfam,že si so mňa nerobíte žarty? Žiaden tovar som nedostál.Objednávku som po 10 dňoch zrušil,nakoľko ho nemáte na sklade a pritom ešte stále v ponuke uvádzate,že ich na sklade máte 13 kusov.
    Pokazili ste mi radosť,nakoľko som ho chcel ako darček pod stromček.
    S pozdravom Mikuláš Hajtinger,ul.J.A.Komenského 048 01 Rožňava

Tovar stale nedorazil, zasielka mala byt dorucena do 10 dni, pricom dosiel iba oznam ze sa dodanie znova predlzi o 2 tyzdne, absolutne neodporucam, neponukajte tovar ak ho nemate k dispozicii.

• Nezodpovednosť obchodu
    • Nezodpovednosť tímu
    • Klamstvo obchodu

Obchod najprv prijal objednávku, keď som volala skontrolovať či je všetko v poriadku tak mi naznačili, že bude tovar doručený a nebude žiadny problém. O pár dní som volala či už je tovar predaný na expedíciu a kedy dorazí keďže mi nepřišla žiadna správa na emailovú adresu. A tu sa mňa spýtali či som zaplatila (a predtým sme sa dohodli že platba bude na mieste kuriérovi). Povedali mi že keď nemám zaplatené tak príde tovar nasledujúci deň. O chvíľu zasa bol nejaký problém, že nevedeli kam doručiť objednávku (keďže som pri objednávaní ukázala adresu, tak ju buď nevšimli alebo vôbec ani nepozerali na to). Nakoniec mi volali s firmy a spýtali číslo mojej objednávky. Na moju otázku či je v poriadku, mi povedali áno. O par hodin v ten istý deň som volala skontrolovať či je naozaj všetko v poriadku a mi povedali: "Nie, nie je v poriadku. Bola tam este jedna slečna ktorá sa volala tak isto ako vy a aj prvé tri písmenká priezviska sa zhodovali. Takže ona si objednala 2 kusy tovaru a vy ste mala 1 kus ale ten už není na sklade ani není vôbec".
    A teraz! Ani mi nenapisali o tom správu na e-mail, ani nezavolali. Čiže keby som nezisťovala a nevolala ja osobne, by som ani nezistila že moja objednávka nie že nepríde neskôr, ale že nepríde vôbec. Ešteže som nezaplatila. Na moju otázku kedy budú ďalšie záložné zdroje, pán odpovedal: "Od 2 do 4 týždňov". Neviem či ten záložný zdroj, ktorý som si objednala naozaj bol na sklade alebo už nie, ale prístup zamestnancov obchodu Eltrex ma vydesil. Žiadna e-mailová správa o výskytu problému! Nič! A potom najednou objednávka bola zrušená! Keby išlo o nejaký mixer tak ešte sa dá čakať. Ale ide o záložný zdroj pre teplo. Na Ukrajine v tomto počasí ľudia sedia bez svetla a tepla už týždeň.
    Vážne nedoporučujem tento obchod a taký prístup by sa mal kontrolovať ešte viac krát.

Aj keď na webe obchodu svieti "tovar k dispozícii v počte 5 ks" po štyroch dňoch príde správa že je vypredaný a nevedia kedy a či bude.

• Ziadna
    • Nedodanie veci co svietili skladom. Cakanie bez informovania obchodu ze to nemaju az ked sa sam opyta preco mi po 3 pracovnych dnoch neprisiel mail o odoslani objednavky. Odpoved bola ze akurat teraz im dodavatel pisal ze tovar bude o mesiac. Zaujimave ze akurat chceli pisat ked som ja napisal ,pritom 3 dni hrali mrtveho chrusta. Viem keby nenapisem isto cakam mesiac,kedy mi ten tovar pride.

Neodporucam. Oznamenie o (dostupnom-objednanom) tovare obchod nedal automaticky. Az po 3 dnoch ked som pisal,len odpisali. S vyhovorkou ze sak je len 3 den co chcem…

• K tomuto zariadeniu som dostal anglický manuál ale ja neovládam tento jazyk.Podľa nejakého nariadenia by som mal dostať na Slovensku ,slovenský preklad.Toto je môj problém,preto nemôžem tento produkt doporučiť svojim známym.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, tato recenzia nie je užitočná ani pre Vás ani pre nás.
    Mrzí nás to že manuál nebol pribalený ale stačilo nám dať vedieť a poslali by sme Vám ho.
    Teraz vy nemáte manuál a my máme zlú recenziu ak by ste napísal Vy máte manuál a my možno dobru recenziu,.
    Ďakujeme

Neaktualna informacia o dostupnusti. Dostupnost bola uvedena do 4 pracovnych dni co zial nebola pravda.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, Jednu minutú po Vašom objednaní sme Vás informovali že tovar nie je dostupný.

• tovar nemali a nedali mi ani vedieť. Čakal som zbytočne. :(

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, prosím nezavadzajte 2 krát sme spolu telefonovali prvý krát sme zisťovali do kedy vieme produkt dodať a druhýkrát sme sa dohodli že objednávku zrušíme.

• Pisu ze tovar maju do 3-4 dni a ked si to objednate, tak vam napisu, ze za par tyzdnov. Toto nie su normalne obchodne praktiky ale zavadzanie. Musel som zrusit objednavku a stratil som tym dost casu zbytocne. Na ich stranke to maju stale ze to dodaju do 3-4 dni. Neviem o co im ide.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, po objednaní sme Vás informovali že tovar nie je dostupný. Nenormálne praktiky sú to čo tu píšete, ako keby sme Vás okradli o čas. Telefón je na to aby sa prijal hovor keď Vám voláme.

Tovar som potreboval na termín dodania zatiaľ nič nedorazilo.
    A už to nepotrebujem preto že som to potreboval na termín.
    Vyhodené peniaze .

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, z dôvodu chyby sa tvárila zásielka ako odoslaná ale išla na nesprávnu adresu zistili sme to až o 5 dní keď sa nám vrátila je nám to ľúto ale tovar ste dostal. Mrzí nás to.