Obchod ako jediný široko ďaleko chce za neprevzatie tovaru 5€. Ale nedokáže zaručiť, že tovar aj skutočne dodá. Nekorektný predajca.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, necháme čitateľov posúdiť Váš postoj ku nám. Do poznámky v objednávke ste napísal toto:
    Tovar doručiť po 28.04.2022. Pokiaľ nemáte tovar z dostupnosťou do 5 dní, ako je uvedené pri tovare, alebo do 29.04.2022 prosím kontaktovať na 09..........,. Pýtate 5€ za ne prevzatie balíka. Ja chcem od Vás 10€ za nedoručenie balíka.
    To veľa napovie.
    Že Vy chcete? A Vy si myslite že mi nechceme predať ale viete aká je situácia dnes na trhu ?
    Ak by ste za tovarom počkal 5 dni mali by ste ho.

• Nie je žiadna komunikácia, tovar nedorazil zatiaľ.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Tovar dorazil no Vy ste bol rýchlejší napísať túto recenziu.
    Ďakujme

• nie som vobec spokojny s polskym navodom nemozem ho nainstalovat budem musiet vratit dajte tam uz aj cinsky navod bez slovenskym navodom nemozte predavat produkty

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, prajem poskytujeme podporu na nastavenie produktu ktorý ste si zakúpil.
    Taktiež na našej stránke je v sekcii na stiahnutie k dispozícií slovenský manuál a tiež aj aktuálny softvér k produktu. Preto navrhujem komunikovať telefonicky alebo email skôr ako napíšete negatívnu recenziu.
    Ďakujeme.

• Nedá sa naladiť signál a keď aj áno tak len úplne minimálne.Takže je to na nič.

Nulová komunikácia...

V ponuke bol prísľub doručenia tovaru do 5 pracovných dní. Dnes už beží 7. pracovný deň od objednania a zaplatenia tovaru a, okrem potvrdenia objednávky, žiadna reakcia anii informácia o stave jej vybavovania

• maju dany tovar v ponuke
    • nekomunikuju

Tovar ktory mal dostupnost do 5 dni po 8 dnoch nic. Stacila by jednoducha info ze dodanie sa oneskorilo alebo nastal nejaky problem ale je to pre nich ocividne problem. Dotazoval som sa emailom na stav objednavky bez odozvy. Objednavku asi zrusim a poriesim inde lebo mi to celkom ponahla.

V čase objednávky som dostal automatický potvrdzovací email. To bolo do dnešného dňa (pred 12 dňami) všetko. V čase objednávky ako aj teraz pritom na e-shope svieti dostupnosť do 5 prac. dní. Takže ak Vám to náhodou súri (ako mne), tak sa radšej vyhnite tomuto e-shopu...

• navod je len v polstine a nie v slovencine

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám že sme Vám návod do balenia nepribalili ale po prečítaní recenzie sme Vám ho hneď poslali do emailu.
    Stačilo sa len pripomenúť.
    S Pozdravom

Zaslaná kamera nefunguje - má rozkmitaný obraz.
    Za cenu 20€ čo stála sa nemienim zaoberať reklamáciou.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, máte nárok na vrátenie tovaru do 14 dní a záruku 2 roky.
    Kamera nezvykne byť chybná od výroby skôr vidíme problém v nastavený správneho režimu.
    Ak by ste nás kontaktoval mohli sme kameru obratom vymeniť a vyriešiť tak Váš problém ihneď.

• Tovar bol uhradený a bol som ubezpečený ,do do konca tohto roku 2021 tovar bude dodaný. Dnes je 31.12.2021 ani náznak po dodaní tovaru...

Môj názor asi takýto: na Slovensku sa neoplatí dôverovať nikomu a ničomu.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, je nám to ľúto ale telefonovali sme spolu a informovali sme Vás že v čase Vianočných sviatkov sa na depe kuriérskej spoločnosti pomiešali palety z tovarom ktorý sme očakávali. Následne bol silvester cez ktorý tieto spoločnosti nepracujú.
    Tovar sme Vám poslali hneď druhý pracovný deň v Novom roku.
    Mrzí nás že sme spolu telefonoval 31.12 a nič ste nám nepovedal brali ste to ako normálnu vec.
    S Pozdravom

Katastrofa,po viac ako týždni som sa domáhal meilami o informácie v akom stave je objednávka a nič . Po stornovani mi odpísali že tovar sa nedá objednať. Ale bol som zvedavý či ho ponúkajú. Samozrejme, ponúkajú do 5 dní u predajcu. Podvodníci,asi čakajú na ľudí čo platia cez účet, kartou a podobne. Fuj hnus

Reakcia obchodu eltrox.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu.
    Už po jej prečítaní sme zhodnotili že je zbytočné na ňu akokoľvek reagovať.
    Prajeme všetko dobré do nového roka.

• Tovar nedodany načas preto som musel stornovať

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, je nám to ľúto že ste nespokojný ale dodanie objednávky sa omeškalo z 5 na 7 dní pracovných dní.
    V predvianočnom období za to nemôžeme ani tak my ako dopravcovia ktorý každoročne nezvládajú nápor objednávok. Aj nám meškajú zásielky.
    Ale to je už tá ľudská ochota porozumieť situácii.
    Prajeme všetko dobré.

Tovar mal biť doručený do 5pracovnych dni no nebol

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň mrzí nás to ale doručenie sa predĺžilo na 7 dní.
    V dnešnej dobe kedy je problém z dostupnosťou tovarov je dôležité že ste ovládač nakoniec obdržal.

Inzerujú to čo nemajú na sklade,a trvalo im to týždeń kým to zistili.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, každý eshop žije z predaja tak aj my a je našim prvoradým cieľom dodať objednávku zákazníkovi čo najskôr ale žijeme v dobe kedy sa už nevyberá produkt podľa parametrov a ceny ale podla dostupnosti.
    Tovar ktorý ste si objednali výrobca nedodáva na sklady z dôvodu pandémie, pretože sústredí svoje výrobne kapacity na tovary z vyššou pridanou hodnotou.
    eltrox.sk

O tri dni uplynie mesiac od vytvorenia objednávky, tovar mi zatiaľ neprišiel a keď som sa mailom pýtal na termín dodania, tak som žiadnu odpoveď nedostal, nakoniec som požiadal o zrušenie objednávky. Takže objednávka v tomto obchode bola pre mňa iba strata času.

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dobrý deň, nie mesiac ale 21 dní.
    Veríme že sa Vám podarilo dlhodobo nedostupnú batériu zohnať niekde inde.
    eltrox.sk

• Po vyše mesiaci od objednávky som objednavku zrušil nakoľko tovar nebol odoslaní a nikto ma nebol schopný aspoň kontaktovať a informovať o problémoch.

Ak Vam niečo ponáhla určite vynechajte tento "obchod". Ak máte čas možno po roku by sa Vám aj niekto ozval. Hanba pre Heureku, ze takyto obchod vôbec ponuka vo svojom vyhladavaci.

• okrem mailu žiaden kontakt

dostupnost vyrobky uvadza klamlive vyjadrenia.. "do 5 dni" sa zmenilo emailom na "nemame, a nevieme naskladnit, lebo vyrobca to nevie dodat". Ked som ich na to upozornil emailom, povedali mi, ze za to moze rezervacny system.

dodanie trvá dlho

Reakcia obchodu eltrox.sk

Dorby deň, áno máte pravdu z 5 dni sa to natiahlo na 8 dní. Ale veríme že ste s tovarom spokojný a slúži.