• Dlhé dodanie

• plechový obal bol prasknutý a vytekala farba.Určite to nebolo kurierom lebo balík poškodený nebol.

• slabá komunikácia
    • dlhá doba doručenia

• Jedna z farieb bola buchnutých, prelepená s páskou a vytečená inak do pekne zabaleného balenia vystlané so špongiou. Silne zapácha od farby možno aj teraz zásielkový box.

• Primalex Plus 1,45 kg (1 l) mi bol doručeny ale bol celý prasknutý a celú bielu farbu 1 liter som mal po celej objednávke takže tak veľké sklamanie
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Obchod jak lusk
    Objednáte zaplatíte za l tak ako to majú uvedené na stránke,ale doručia vám 0,65l. !!ale cenu som zaplatila za 1l!!
    Potom vám povedia ,že chyba nastala na stránke,že sa ospravedlňujem **peniaze a ani zbytok farby nevrátia
    Neodporúčam!!

Neskutočný problém s doručením tovaru.

• Neodporúčam,tovar nebol na sklade ,žiadne info o tom neprišlo,ani ze to bude trvať dlhšie a kedy ho nakladania, doteraz neviem kedy mi vôbec a ci mi príde balík,žiadne okienko na storno.

Objednávku som vytvoril 22.11.2023 a doteraz sa nikto neozval čo tovar bude alebo nebude, neseriózny prístup.

• Na objednávku cakám u≥ 12 dní.

Pred 10 dňami zaplatené ale tovar nemám

Obchodnik klamal s cenou, obchodnik klamal s velkostou balenia. Nie je mozne, aby obchodnik zvysil nehorazne cenu skoro o 10 nasobok pri baleni 25L a o 300% pri 2,5 L baleni !!!! Typicke slovenske. Namiesto 170 Euro chce 1100 Euro...

Je tomu týždeň od objednania a nikto sa neozýva a tovar stále nebol doruceny

• Určite zmeniť kuriersku spoločnosť- hrôza hrôza hrôza!!! Tovar prišiel poškodený, kurier podgurážený, o jednaní nehovoriac

Objednavka zatiaľ nedorazila a neviem prečo,žiadna komunikácia

• Široký sortiment
    • Takmer žiadna komunikácia ohľadom stavu objednávky
    • Príliš drahá doprava
    • Doprava trvá príliš dlho

• Tovar nebol odoslaný ani po týždni,aj keď u neho bolo uvedené, že je skladom.
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Potreboval som malovat byt a na odporucanie som si objednal profesionalne vybavenie od vyrobcu ANZA. Vytvoril som si objednavku a pred potvrdenim som si telefonicky preveril ci ju dokazu dodat v stanovenom termine. Dodanie vybavenia vsak neprebehlo v pozadovanom termina a objednavku som musel zrusit. Co mi vyrazne skomplikovalo zivot, kedze v den ked som potreboval malovat som nemal k dispozicii potrebne naradie. Stetce a valce od vyrobcu ANZA som kupil v lokalnom kamennom obchode, za lepsie ceny ako ponuka dany eshop.

Reakcia obchodu efarby.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí že ste nespokojný. Z vašej objednávky, kde ste mali 9 rôznych kusov náradia sme 8ks mali skladom. Jeden kus náradia nám predĺžil dobu dodania o 1 deň a snažili sme sa Vám ponúknuť zmenu dopravy zo Zásielkovne na Kuriéra, aby sme ju doručili do 48hod. V takýchto prípadoch sa snažíme nájsť aj také riešenie, že vyexpedujeme 8ks produktov ktoré máme skladom, aby sme dodržali termín dodania do druhého dňa. Avšak chápeme, že ste na prácu pravdepodobne potreboval všetko naraz. Veríme, že nám v budúcnosti ešte dáte šancu a napríklad využijete naše aktuálne akcie, kde máme tovar v -30% zľave. https://www.efarby.sk/vypredaj-a-akcia