• Primalex Plus 1,45 kg (1 l) mi bol doručeny ale bol celý prasknutý a celú bielu farbu 1 liter som mal po celej objednávke takže tak veľké sklamanie

• kvalitný tovar za dobrú cenu

• Ponuka
    • Ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Lepšie treba baliť tie farby aspoň viac krát oblepiť mal som to vnútri v balíku vytecene

• Majú nespoľahlivú otváraciu dobu!

Objednala a zaplatila som si prostriedky na plieseň s tým, že to bude na druhý deň v predajni. Potvrdili mi to v emaily aj uviedli, že majú otvorené do 17,00. Keďže som mala popoludní povinnosti, tak som bola rada, že majú do uvedenej doby otvorené. Do predajne som prišla asi okolo 16,10 a bola zavretá. Bol tam oznam, že majú už zatvorené. Na chodbe pri predajni som stretla jej predavača. Na otázku, prečo je zavreté, že som si prišla prevziať zaplatený tovar, veľmi stručne uviedol, že mám prísť zajtra, že oni majú schôdzu! Odvetila som, že mi to mali oznámiť v tom e-maily, že bude otvorené len do 16,00 hod. Neodpovedal na to a išiel na tú schôdzu. Pritom som ten tovar práve na ten druhý deň už súrne potrebovala. Môj názor je taký, že ak má obchod uvedenú otváraciu dobu do stanovenej hodiny, tak by to mal dodržať, alebo inak zabezpečiť, nie v čase otváracích hodín "schôdzovať". Predajňa je od môjho bydliska veľmi vzdialená, preto som volila takú možnosť, že tovar bude na druhý deň v predajni. Tak som si musela ešte v ten deň urobiť nákup inde, aby som to mala k dispozícií. Obchodu som zavolala, vylíčila čo sa stalo, ospravedlnili sa, zrušila som objednávku a teraz čakám, kedy mi vrátia peniaze. Pre mňa je to veľa ceremónií kvôli jednej schôdzi. Radšej už do tejto predajne nepôjdem, sú tam nespoľahliví predávajúci.

• Veľmi rýchle doručenie.

• Príjemné jednanie, ochota

• ľahká dostupnosť výd, miesta

• Super bez problemov, rychle doručenie už som objednaval viac krat.

• spokojnost

Určite si nákup zopakujem.

Rýchle dodanie,výrobok super.

• Promptne vybavenie mojej objednávky, tak ako som chcel.

Z hladiska obchodu všetko v poriadku. Spokojnosť so sprejovou farbou už moc nie. Aj keď mala farba správnu teplotu a bola dokonale rozmiešaná, po 1 min. striekania sa tryska upchávala, striekala nerovnomerne a krytie bolo biedne. Po otočení a prefúknutí sa to čiastočne spravilo, tak na 20 sec. Takže trápenie ...

Dobrý obchod. Mali tovar, ktorý potrebujem a za dobrú cenu.

pozitivne hodnotim.

Nákup bez problémov

ochotny personal na call centre

• rýchle dodanie kvalitný výrobok pre moje auto

veľmi som bol spokojný

Obchod jak lusk
    Objednáte zaplatíte za l tak ako to majú uvedené na stránke,ale doručia vám 0,65l. !!ale cenu som zaplatila za 1l!!
    Potom vám povedia ,že chyba nastala na stránke,že sa ospravedlňujem **peniaze a ani zbytok farby nevrátia
    Neodporúčam!!

• Hladky priebeh nakupu